Jump to content
Dogomania

Tiara w nowym domu, kochana i szczęśliwa!!


mamajulki

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']tak, zeżarło mi końcówkę :)[/QUOTE]
[B]Asia,[/B] myslę, że[B] mamuśka[/B] da radę skserować i dostarczyć do schronu umowę przekazania psa :)
Wierzę, że wszystko się ułoży i mamajulki zostanie na Dogo i wspomoże inne bidy... Czasem życie nie ukłąda się tak jak byśmy chcieli... wiem coś o tym.

Bardzo dużo jest historii, które niestety nie napawają optymizmem, ale nie można się ukierunkowywać na wszystkich ludzi poprzez określone przypadki...

Pomimo tego, że mam ograniczone zaufanie do takich sytuacji - tutaj wyjątkowo wierzę w powagę sytuacji :)

Zresztą... liczy się dobro psa i trzeba działać a nie rozgrzeszać ludzi, którzy - z tego co widać - jednak coś robią w kierunku, żeby sunia miała dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']To moze daj zaufanym cioteczkom z dogo ten adres DS,gdzie ma byc od jutra Tiara-na PW?[/QUOTE]


No nie ma problemu, jak na razie dałam adres Uli, ona często jezdzi do Krakowa w tamte okolice, więc mówiła że może podskoczyć i zobaczyć jak wygląda sytuacja.. A co do umowy to zrobie ksero i wyśle lub jak sie uda to zawioze do schroniska.. Żaden problem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Jak sie udala wizyta..? Czy sunia ma juz nowy domek?[/QUOTE]

[quote name='mamajulki']W sobotę jadę do Krakowa.. Są ludzie którzy chcą Tiarę na DS !!! Trzymajcie kciuki , ja sie jeszcze nie cieszę, dopiero jak się uda!![/QUOTE]

To dopiero jutro... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamajulki']Ja ją tam jadę zawiezć przecież.. Ze wszystkimi jej rzeczami.. Biorę umowę do podpisania..[/QUOTE]
Czyli wieziesz ją bez żadnej wizyty przed-adopcyjnej?
Hmm, ja bym wzięła ją ze sobą, ale nie obiecywała ludziom że zostanie... przecież ma DT i ma ewentualnie gdzie wrócić...
Ehhh, oby wszystko sie udało i domek był konkretny :(

Link to comment
Share on other sites

TRZEBA TRZYMAC KCIUKI ZA TIARĘ I PODZIEKOWAĆ MAMAJULKI,ŻE NIE ODDAŁA SUNI DO SCHRONISKA.Choć miała z nią nie lada problemy . Juz zdawało sie ,że bedzie dobrze a tu alergia. Ja też adoptowałam dwa pieski zawożąc od razu. Przeciez są wizyty po adopcyjne. Nie przesadzajmy. Mamajulki tez ma wyczucie ,kocha zwierzeta i po takiej wizycie będzie umiała ocenic ,czy sunia trafi dobrze.
Czym wczesniej odseperuje się dziecko tym lepiej.POWODZENIA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']TRZEBA TRZYMAC KCIUKI ZA TIARĘ I PODZIEKOWAĆ MAMAJULKI,ŻE NIE ODDAŁA SUNI DO SCHRONISKA.Choć miała z nią nie lada problemy . Juz zdawało sie ,że bedzie dobrze a tu alergia. Ja też adoptowałam dwa pieski zawożąc od razu. Przeciez są wizyty po adopcyjne. Nie przesadzajmy. Mamajulki tez ma wyczucie ,kocha zwierzeta i po takiej wizycie będzie umiała ocenic ,czy sunia trafi dobrze.
Czym wczesniej odseperuje się dziecko tym lepiej.POWODZENIA.[/QUOTE]
No,to trzymajmy...

Link to comment
Share on other sites

Domek skromny, ale moim zdaniem kochający i bedzie tam Tiarze dobrze.. Jeszcze nie zdążyłam dojechać do domu a już nowa pani dzwoniła, że wychodzą na pierwszy spacer, i że wszystko jest w porządku.. Kiedy tylko będe chciała mam przyjechać odwiedzić Tiarę, więc mysle że nie oddałam jej w złe ręce..

Teraz mam zamiar zabrać się za szukanie domku dla szczeniaków które są u Ulii.. :) mam nadzieję że się uda tak jak w tym przypadku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamajulki']Domek skromny, ale moim zdaniem kochający i bedzie tam Tiarze dobrze.. Jeszcze nie zdążyłam dojechać do domu a już nowa pani dzwoniła, że wychodzą na pierwszy spacer, i że wszystko jest w porządku.. Kiedy tylko będe chciała mam przyjechać odwiedzić Tiarę, więc mysle że nie oddałam jej w złe ręce..

Teraz mam zamiar zabrać się za szukanie domku dla szczeniaków które są u Ulii.. :) mam nadzieję że się uda tak jak w tym przypadku..[/QUOTE]


Dziękuję :multi: Jedna sunia dzisiaj pojechała, zostały jeszcze 3 maluchy, które bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem...

Mamajulki, jeśli chcesz to mogę odwiedzić Tiarę, bo bywam w tej okolicy i zrobić jej parę fotek :) oczywiście jeśli nowy domek wyraża zgodę na taką wizytę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']

Mamajulki, jeśli chcesz to mogę odwiedzić Tiarę, bo bywam w tej okolicy i zrobić jej parę fotek :) oczywiście jeśli nowy domek wyraża zgodę na taką wizytę ;)[/QUOTE]
Jeżeli została podpisana Umowa Adopcyjna, to chyba raczej nie może nie zezwolić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Jeżeli została podpisana Umowa Adopcyjna, to chyba raczej nie może nie zezwolić?[/QUOTE]

Pani powiedziała, że nie ma nic przeciwko takiej wizycie, trzeba tylko dać jej wcześniej znać ponieważ pracuje na zmiany..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Dziękuję :multi: Jedna sunia dzisiaj pojechała, zostały jeszcze 3 maluchy, które bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem...

Mamajulki, jeśli chcesz to mogę odwiedzić Tiarę, bo bywam w tej okolicy i zrobić jej parę fotek :) oczywiście jeśli nowy domek wyraża zgodę na taką wizytę ;)[/QUOTE]

Kurcze żeby ta pogoda była inna to by było łatwiej choćby z rozwieszaniem ogłoszeń.. Może w końcu przestanie lać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...