Jump to content
Dogomania

Tiara w nowym domu, kochana i szczęśliwa!!


mamajulki

Recommended Posts

[quote name='Niebieska713']TAK.miala na krotko domek,a teraz znow szuka domu...Cos nie ma szczescia ta sunia... KTO MOZE POMOC?! Czemu tak malo osob tu zaglada,prawie nikt...[/QUOTE]


Najechałaś na mnie już na samym początku wątku, podważyłaś moją wiarygodność.. Więc nie rozumiem dlaczego się dziwisz, że nikt mi teraz nie chce pomóc.. Już raz Cię prosiłam że jak nie chcesz mi pomóc, to żebyś przynajmniej nie przeszkadzała.. I co??

Ja w tej chwili mam nóż na gardle.. Byłam nawet u nas na policji, bo tam dużo ludzi w jednym miejscu, więc myślałam że coś się uda.. Ale nic z tego. Z tą "pseudo fundacją" też nie wyszło..

Nie wiem co robić..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wstukaj w googlach hotelik dla psów kraków i na pewno coś się znajdzie, tylko musisz pamiętać że hoteliki są od 15 do 30zł dla sredniego psa.
Hm zmień tytuł wątku i wpisz że pilnie szukasz dt bo inaczej wyląduuje w schronie (coś w tym stylu) na pewno coś się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

jasne że szkoda ale co można zrobić, nic, tylko czekać :( najważniejsze ogłoszenia, ogłoszenia , ogłoszenia i czekać może się ktoś zgłosi
wiem jak trudno jest oddać psa, ale taki problem mają wszyscy na dogo niestey

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']jasne że szkoda ale co można zrobić, nic, tylko czekać :( najważniejsze ogłoszenia, ogłoszenia , ogłoszenia i czekać może się ktoś zgłosi
wiem jak trudno jest oddać psa, ale taki problem mają wszyscy na dogo niestey[/QUOTE]

Nikt tu jakos nie zaglada specjalnie na ten watek...Zostalo malo czasu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Gdyby sunia nie byla tak duza,to moglabym jej dac DT na jakis okres szukania domku. Tak tytul za malo rzucajacy sie w oczy... Jakby dany tak od niechcenia...[/QUOTE]

eee co to znaczy nie byla taka duza???? ona jest troche ponizej kolan wiec nie jest taka duza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Ja tylko napisalam prawde,nie bulwersuj sie szanowna bakterio...[/QUOTE]
przyznaje jesteś dość kąśliwa, zastanawiam się czemu, wszystkie sprawy zostały wyjaśnione....
wiesz gdyby mamajulki chciała oddać Tiare nie szukała by pomocy na dogo, mogłaby ja po cichu oddać do schronu, mogłaby ja przywiązać do drzewa

Link to comment
Share on other sites

Nie bulwersuję się, możesz mi wierzyć, że trudno mnie doporwadzić do takiego stanu, ale żal mi ciebie, bo z miną proroka domniemujesz coś o czym wszyscy wiemy, ze generalnie jest prawda, choć nie wiemy czy w tym przypadku również.
Jeśli nie masz tejże pewności trzymaj swoje nerwy na wodzy i nie bulwersuj się szanowna Niebieska713 bo nikomu to nie służy a z pewnością psu, któremu ktoś chce znaleźć dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']I zero zainteresowania... A tak na marginesie,to ostatnio modne sie zrobily te ALERGIE DZIECKA...[/QUOTE]

to nie jest moda!!to jest choroba cywilizacyjna!!
moje dzieci też są chore,mają astmę alergiczną,wśród moich znajomych 80% dzieci ma różne alergie.

Link to comment
Share on other sites

[B]mamo Julki[/B] - zrób proszę ładniejsze zdjęcia, takie z poziomu psa, żeby było widac jakiej jest wielkości. Zdjęcia z dziećmi, z dorosłym człowiekiem i najlepiej na dworze.

Porobię jej ogłoszenia na śląsk.
Na priv podaj mi namiary na siebie, zebym wiedziała co wstawiać w ogłoszeniach ;)

[B]Niebieska,[/B] tak na marginesie... MOJA MAMA, KOBIETA LAT 56 dostała alergii na ślinę i sierść psią w wieku lat 50... to cholerstwo dopada coraz więcej osób, ja sama nawet nabawiłam się uczulenia na brzozę grubo po 20-stce... Nigdy nie miałam alergii na nic!

Link to comment
Share on other sites

Mamajulki z alergią nie ma żartów... ja jestem alergiczką, mój brat astmatykiem. Bywa niewesoło..
Widziałam, ogłoszenia suni na gumtree.. Z którego schronu jest sunia?
Czy rozmawiałaś z KTOZem? Jesteś w stanie opłacić jakąś część kosztów za sunie? Może będą mogli pomóc.
Ja niestety, w tej chwili nie mogę brać na DT, a i tak mi szczenie podrzucono :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Mamajulki z alergią nie ma żartów... ja jestem alergiczką, mój brat astmatykiem. Bywa niewesoło..
Widziałam, ogłoszenia suni na gumtree.. Z którego schronu jest sunia?
Czy rozmawiałaś z KTOZem? Jesteś w stanie opłacić jakąś część kosztów za sunie? Może będą mogli pomóc.
Ja niestety, w tej chwili nie mogę brać na DT, a i tak mi szczenie podrzucono :shake:[/QUOTE]


Wiem, że nie ma żartów.. Nie śpię już trzeci tydzień bo mała się dusi więc po prostu jej w nocy pilnuję.. Dostała dzisiaj inhalator ze sterydami.. Dzwonilam do hotelików to najtańszy 20 złotych.. Na taki mnie po prostu nie stać, bo tak na chwilę to nie tak drogo ale na dłuższą metę wyjdzie kosmiczna suma..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dota&koka']to nie jest moda!!to jest choroba cywilizacyjna!!
moje dzieci też są chore,mają astmę alergiczną,wśród moich znajomych 80% dzieci ma różne alergie.[/QUOTE]

No u mojej Julki to właśnie lekarka podejrzewa tą astmę, niestety.. A to już leczenie na lata..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...