Jump to content
Dogomania

Tiara w nowym domu, kochana i szczęśliwa!!


mamajulki

Recommended Posts

[quote name='Niebieska713']Problemy przynosi nie Dogomania,ale nieodpowiedzialni wlasciciele!!![/QUOTE]

zdziwie Cię moja droga, znam bardzo wiele opinii, niestety złych opinii na temat dogomanii, wiem że się ludzie wycofują, bo "pomagacze" są mało życzliwi w stosunku do innych i czasem się zachowują jakby pozjadali wszystkie rozumy świata i są najodpowiedzialniejszymi właścicielami psów, nigdy nie popełnili błędów....
także niee upieraj się że dogo jest święte, bo takie nie jest, są ludzie którzy pomagają a są też tacy co robią sztuczny dym i się licytują kto więcej pomógł a kto mniej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, taka jest prawda o Dogo... znam pare przypadków odpuszczenia sobie pomocy poprzez to forum, własnie przez intrygi takich pieniaczy forumowych...

Co do DT dla Tiary - to już nie nasza sprawa. Jakby co, spada to na sumienie mamyjulki a nie na nasze...
Skończcie robić sensację z tego wątku, bo jej tu najzwyczajniej nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Niestety, taka jest prawda o Dogo... znam pare przypadków odpuszczenia sobie pomocy poprzez to forum, własnie przez intrygi takich pieniaczy forumowych...

Co do DT dla Tiary - to już nie nasza sprawa. Jakby co, spada to na sumienie mamyjulki a nie na nasze...
Skończcie robić sensację z tego wątku, bo jej tu najzwyczajniej nie ma...[/QUOTE]

Kogo nie ma???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Niestety, taka jest prawda o Dogo... znam pare przypadków odpuszczenia sobie pomocy poprzez to forum, własnie przez intrygi takich pieniaczy forumowych...

Co do DT dla Tiary - to już nie nasza sprawa. Jakby co, spada to na sumienie mamyjulki a nie na nasze...
Skończcie robić sensację z tego wątku, bo jej tu najzwyczajniej nie ma...[/QUOTE]
zastanawiam się nad fenomenem dogo, forum powstało żeby pomagać psom a tu jakieś intrygi właśnie, knucie nie wiadomo czego i licytacja kto ile pomaga, gdzie wiesza ogłoszenia itd dziwni mnie to bardzo albo się pomaga albo siedzi w domu i obiady gotuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']a nie na nasze...
[/QUOTE]


a szkoda, bo tymczas to nie dom i moglibyście pomóc szukać stałego domu,
ale znając życie wątek zacznie świecić pustkami, gdy nie będzie na nim ulewania żółci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']a szkoda, bo tymczas to nie dom i moglibyście pomóc szukać stałego domu,
ale znając życie wątek zacznie świecić pustkami, gdy nie będzie na nim ulewania żółci...[/QUOTE]
Jedyne co mogę na dany moment - to zrobienie ogłoszeń, które też zaczęłam robić. Jak mi czas pozwoli będę robiła dalej ;)

Z sumieniem to było bardziej pod kątem oddania do schronu zamiast na opiewany tymczas ;) Ale ja nie zamierzam tego rozdrapywać :)

Link to comment
Share on other sites

[B]mamojulki,[/B] ja nadal czekam na obiecane zdjęcia Tiary. Te, które mam nie bardzo nadają się do ogłoszeń,...

Nie otrzymałam też odpowiedzi na pytanie - gdzie Tiara ma zamieszczone ogłoszenia? Nie chcę dublować.

Można zrobić wyróżnione allegro, ale to koszt bodajże 12zł...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha'][B]mamojulki,[/B] ja nadal czekam na obiecane zdjęcia Tiary. Te, które mam nie bardzo nadają się do ogłoszeń,...[/QUOTE]


Ja wiem ale nie miałam dzisiaj jak zrobić.. Byłam tylko na "szybkich" spacerach z Tiarą bo córa naprawdę choruje i nie może wychodzić..Postaram się jutro zrobić i wysłać.. Podeslij mi prosze jeszcze maila ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Mogą być robione w domu, oby było widać jej posturę i wielkość.[/QUOTE]

Ok to ja jutro zwerbuję babcię, i zrobię zdjęcia przy niej, żeby było wielkość dokładnie widać.. Ogłoszenia ma na gumtree, adopcja psa, na morusku, na gratce..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamajulki']Ok to ja jutro zwerbuję babcię, i zrobię zdjęcia przy niej, żeby było wielkość dokładnie widać.. Ogłoszenia ma na gumtree, adopcja psa, na morusku, na gratce..[/QUOTE]
ale przypominam te że te ogłoszenia spadają więc co kilka dni trzeba je wznawiać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']O allegro poproszę IKA&SONIA i dostanie fundacyjne (z "pseudofundacji" ;) )

tylko fotki i text muszą być[/QUOTE]

ulaa duże masz te szczeniory u siebie??tzn czy wiesz jakie będą mniej więcej jak dorosną?

Link to comment
Share on other sites

Vega, domyślna jesteś :lol:

Maluchy będą różne, są 4: biała suczka będzie spora, wielkości labradora myślę, podobnie czarny piesek jej brat i siostra żółta, będzie mniejsza, max wielkości spaniela. Dodatkowo szczeniak sunia tricolor kudłata wyrzucona na torach będzie też jak spaniel. Wszystkie mają ok 3 miesiące.

Wątek do nich [url]http://www.dogomania.pl/threads/182730-Dramat-rodzinny-SZCZENIAKI-POD-ZIEMIAE-JESZCZE-2-zostaA-y-Dzika-mama-w-lesie[/url] niby wątek tylko z lisiej nory, ale z braku czasu na zakładanie upycham tam wszystkie swoje szczeniaki z DT;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Vega, domyślna jesteś :lol:

Maluchy będą różne, są 4: biała suczka będzie spora, wielkości labradora myślę, podobnie czarny piesek jej brat i siostra żółta, będzie mniejsza, max wielkości spaniela. Dodatkowo szczeniak sunia tricolor kudłata wyrzucona na torach będzie też jak spaniel. Wszystkie mają ok 3 miesiące.

Wątek do nich [url]http://www.dogomania.pl/threads/182730-Dramat-rodzinny-SZCZENIAKI-POD-ZIEMIAE-JESZCZE-2-zostaA-y-Dzika-mama-w-lesie[/url] niby wątek tylko z lisiej nory, ale z braku czasu na zakładanie upycham tam wszystkie swoje szczeniaki z DT;)[/QUOTE]

ooo znam sprawę z tymi psiaczkami z lisiej nory byłam w szoku.. czytałam o nich gdzieś na necie

Link to comment
Share on other sites

Trójka z rodzeństwa to "resztki" ;) tych z nory, było ich 5 (chłopaczek i dziewczynka mają domki już, podobnie jak obecne na tym wątku dwie młode sunie ze Straży Miejskiej w Jaworznie).
Sunia z torów ma fotki na przedostatniej stronie wątku.

Szczeniaki z nory na początku były dzikie, a teraz mają lęk separacyjny, jednak z nimi się łatwo pracuje, są "nieskażone" człowiekiem (bardzo się starałam, aby ich nie zryć ;) ) i oferuję wszelką pomoc wychowawczą nowym domkom. Sunia z torów miała nerwicę, ale już też jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Vega one nawet fotek nie mają! Dopiero wczoraj udało mi się im zrobić, ja prawie wogóle nie mam czasu teraz :([/QUOTE]

ahm, teraz wszystko jasne:) ok jak będziesz mieć ładne focie, podrzuć, jak będę mieć chwilkę to je gdzieś wrzucę, al dopiero po weekendzie bo teraz szkoła:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...