Jump to content
Dogomania

PILNA adopcja! Właścicielka budynku wyrzuca bezdomne psy z naszej lecznicy !


Alex78

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właścicielka domu dała nam tydzień na "pozbycie się" psów z części mieszkalnej. Czyli Mefi, Polka i Filip moga zostać w kojcu. Nie wsadzimy Białej, Wafla i Dziada do kojca do nich, bo sie zjedzą.
Muszek w czwartek jedzie do nowego domku do miłej pani, którą znam z działalnosci prozwierzęcej.

Potrzebujemy chociażby DT dla Białej, Wafla i Dziada. Cała sprawa mozliwe, że potrwa miesiąc. Nie moze być psów w domu, aby właścicielka nie miała argumentów do wymówienia umowy najmu z rygorem natychmiastowym. Jednocześnie i tak szukamy im stałych domów.

Link to comment
Share on other sites

Relacja z dzisiejszego dnia:
:angryy: :mad: :angryy: :placz: :placz: :mad:

1. zadzwonił do mnie Pan w sprawie pieska, nieważne czy suczka czy piesek itd
okazało się, że poprzednie 2 psy zginęły na torach kolejowych, bo ktoś nie domknął furtki i wybiegły; teraz ma 2 szczeniaki i chce jakiegoś psa, który nauczy je "szczekania" - dobre, co? - odmówiłam

2. dostałam tel od pani, która miała zabrać Muszka (niedowład tylnych nóżek)
niestety zmarła krewna, która miała 12-letniego psa i wiozą go jej dziś na 20.00

Szukamy znowu domu dla Muszka

Link to comment
Share on other sites

Dobra, dziś mamy lepszą pogodę. Postaram się porobić fotki. Jednak wrzucę je w razie czego na dogo dopiero jutro rano. oze uda sie to zrobić dziś do 20.00

Jest o tyle kiepsko, że ten Muszek to kaleka. Ma wózeczek inwalidzki, ale raczej nikt go nie zechce. Trzeba częściej po nim sprzątać, bo czasem kupę w domu zrobi oraz umieć go "odsikiwac", ale to nie jest trudne manualnie. Trzeb naciskać boczki, aby pęcherz opróżnić.
On juz tak odzyskał wiarę w ludzi i nadzieję na życie, że nie możemy teraz go uśpić. Schronisko to dla niego jeszcze gorsze wyjscie!

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, sytuacja jest naprawdę dramatyczna, przez myśl mi nie przeszło, że może nas spotkac coś podobnego. Może ktoś może je przechować dla nas,Dziadka i Muszka zabierzemy najszybciej jak to będzie możliwe, Białej i Waflowi będziemy szukac domu. Może komus przychodzi na myśł jakies przytulisko lub domek tymczasowy............. ja mam w domu 6 psów, Fibi jest w hoteliku Jamor. Niestety jeśłi się nie znajdzie jakaś pomoc dwa zdrowe pbędą musiały pojechac do schroniska a Dziad i Muszek ............ sami wiecie. Moi azjaci domowi nie dadzą się przekonac zresztą wszyscy przez lata pracy zapsiliśmy się i zakociliśmy po brzegi. Każdy lekarz od nas ma w domu jakieś znajdy. Błagamy o pomoc!!!!!!!

Czuję się strasznie jako właściciel i kierownik okrętu, który tak nagle zaczął tonąć...

Link to comment
Share on other sites

Dziadek niewiele je, głównie śpi, nikomu nie wadzi, potrzebuje tylko jakiegoś ciepłego katka, Muszka trzeba odsikiwać lekko naciskając na pęcherz ale robi sam, jest maleńki, waży ze 4 kilo i jest bardzo kochany, pozostałe dwa są bardzo czujne ale równiez małę, moga być w budzie i moga spać razem, jest ciepło, nic się im nie stanie. Prosimy domki tymczasowe o jakąkolwiek pomoc

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj z sesji fotograficznej nici! Leje jak....... szkoda słów.
Dziadek Kazio jeszcze bez dodatkowych zdjęć musi pozostać. Jak nas nie zaleje ani deszcz, anie krew (z wiadomych powodów), to postaramy się szybko jemu i pozostałym biedakom zrobić fotki.

Ponawiamy prosbę o pomoc.

Potrzebne są pilnie chociażby DT.
A równolegle szukamy DS dla Białej, Wafla i jak ktoś zechce to dla Muszka oraz Dziadka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...