Jump to content
Dogomania

Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!


vena&vivi

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]Zapraszamy na bazarek dla HEKTORKA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/189407-Dla-Psiak%C3%B3w-kotk%C3%B3w-i-chomika-nawet-na-Hektorka-do-31-lipca?p=15056036#post15056036[/url]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nooo zastanawialam sie jak szybko sie domyslicie ;)


Tak, biore go ja.
Decyzje gleboko przemyslana, przedyskutowana, burza mozgow byla nieziemska ale doszlismy do wniosku ze jestesmy w stanie poswiecic sie, popracowac, przewrocic swoje zycie do gory nogami.
Wiem ze bedzie masa stresow, nerowow itd No ale...czasem trzeba.
Swoje psowate znam, wiem ze sa w stanie zaakceptowac nowego czlonka stada. Kilka sie juz u nas przewinelo psowatch i nie bylo tragedii.
Na tyle ile poznalam Hekcia, jego zachowanie w stosunku do psow spotykanych na spacerach mysle ze tez da rade jakos zaakceptowac moje wariaty.
Wiem ze wcale nie musi byc idealnie, ze moga byc spiecia, fochy, ze to moze potrwac kilka/ kilkanascie tygodni, wiem ze moze byc potrzebna izolacja, od groma pracy cierpliwosci itd...

Po Hektora jedziemy z Ania w poniedzialek.

W tym roku wracamy na stale do PL, mysle ze jakos wytrzymamy, wykozystamy ten czas na odpowiednie przygotowania psowatych.
Chlopaki jajka straca (bo moj to niekastrowany jeszcze ale wkoncu mam powod i TZ nie bedzie rozpaczal). minie troche czasu, poziom hormownow spadnie- tez bedzie ciutke latwiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...