Jump to content
Dogomania

BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)


Angel

Recommended Posts

[quote name='Tia']A jak wyglądają godziny z Obornik do Rawicza, czy pociąg jest z przesiadkami, jakie koszty?[/QUOTE]

pociąg wyjeżdża z Obornik o 6.34 (przesiadke ma w Poznaniu) tam o 7.25 jedzie do Rawicza i w Rawiczu jest o 8.46.
ja znalazłam takie połączenie, ale pamiętam że Yorija coś wspominała o innym połączeniu jeszcze.
Bilety na osobę powinny się zamknąć w 20 zł...tak myślę. pies pierwszym pociągiem jedzie za 4 zł,a tym drugim nie wiem bo to TLK. może jedna cena będzie na oba.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel']z sostarczeniem psiaka do Poznania nie ma problemu... może jakas cioteczka z poznania wybiera sie do Rawicza albo moglaby dowieźć Domina i Marcelka z Poznania do Rawicza >?[/QUOTE]

super czyli psiaczki do Poznania dojadą :) to już coś. szukamy teraz szybko kogoś kto je podrzuci do Rawicza! proszę pytajcie, szukajcie, może na wątkach transportowych. transport poznań-rawicz poszukiwany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

tak tylko musiałabym znac godzine na która bym musiała podrzucic je pociągiem do poznania bo nie wiem na która jest odjazd z poznania do rawicza... no i ktos musiałby jechac ze mna.. bo z 2 psami moge miec klopot :) no i jest problem bo nie mam zbytnio kasy..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']tak tylko musiałabym znac godzine na która bym musiała podrzucic je pociągiem do poznania bo nie wiem na która jest odjazd z poznania do rawicza... no i ktos musiałby jechac ze mna.. bo z 2 psami moge miec klopot :) no i jest problem bo nie mam zbytnio kasy..:([/QUOTE]

ok, proszę Cię pożycz od kogoś kasę a ja Ci oddam, przeleje na konto albo wyślę, jak wolisz. [B][COLOR="red"]kto pojedzie z Angel? potrzebna osoba do towarzystwa w podróży z Obornik do Poznania! Tia ? kto chętny?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Do Poznania to ja oczywiście mogę jechać, kasę mogę też wyłożyć albo opłacić za siebie i psy.
Ale do Rawicza nie dam rady, od południa mnie nie ma:(...to potrzebny transport z [U][B]POZNANIA DO RAWICZA![/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Marcel na pewno nie... ale nie wiadomo jak Domino, to jeszcze dziecko bardzo szalone, rozbrykane i szałaputne.
Wiec nie wiem jak z nim, ale dziś jak był wieziony do DT, leżał ze strachu na tylnym siedzeniu i nawet nie drgnął przez całą podróż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Marcel na pewno nie... ale nie wiadomo jak Domino, to jeszcze dziecko bardzo szalone, rozbrykane i szałaputne.
Wiec nie wiem jak z nim, ale dziś jak był wieziony do DT, leżał ze strachu na tylnym siedzeniu i nawet nie drgnął przez całą podróż.[/QUOTE]

mogę pomóc w przewiezieniu tych piesków, ale skoro nie ma transporterów to dobrze by było jakby ktoś ze mną pojechał, chyba, że temat już nie aktualny...

p.s. teraz muszę spadać , będę on-line po 20tej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']mogę pomóc w przewiezieniu tych piesków, ale skoro nie ma transporterów to dobrze by było jakby ktoś ze mną pojechał, chyba, że temat już nie aktualny...

p.s. teraz muszę spadać , będę on-line po 20tej[/QUOTE]

wow! super ! dziękujemy ! mam nadzieję, że temat aktualny, będę zaraz dzwonić do Yoriji...moim zdaniem transporter niepotrzebny, ale ktoś do pomocy by się przydał. może Angel albo Tia jak już będą w Poznaniu mogłyby pojechać dalej. a jak nie to jakas cioteczka z Poznania może sie znajdzie...wujek & ciocia chyba spadasz nam z nieba :)

Link to comment
Share on other sites

czyli tak :
Tia z Angel jadą z piesiakami z Obornik do Poznania pociągiem. Z Poznania odbierze je wujek & ciocia. Tia z tego co pisała nie może się zabrać już dalej, więc może Angel by pojechała z wujek & ciocia do Rawicza. mam tylko nadzieję, że Yorija jeszcze aktualna i nam wybaczy tą spowolnioną akcję. dzwonię, ale na razie nie odbiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']chwilowo jestem ,ale zaraz wychodzę z psami na godzinkę

mój telefon 604 150 974

p.s. jakby Angel chciała się upewnić kim jestem to nich skontaktuje się z Gazzy z dogo, jestem jej wujkiem :),
sam bym z obcym nie jechał :)[/QUOTE]

wszystko super tylko nie mogę się dodzwonić do Yoriji....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']szkoda, najbardziej piesków :(

szkoda, że wcześniej nie zobaczyłem tego wątku :(

życzę Wam powodzenia na przyszłość :)[/QUOTE]

nie wiem, co robimy w takim razie ? chyba nici z tego jak Yorija nie odbiera...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']w niedziele moge ale wczesnie rano :)[/QUOTE]


super :) wcześnie rano to nawet lepiej dla Yoriji jak sądzę. jutro postaram się z Nią skontaktować i zapytać o niedzielę. miejmy nadzieję, że nie ma nic w planach i że się zgodzi. W przeciwnym razie nie wiem co to będzie...Domino i Marcel mogą w ogóle nie pojechać do domku. Czyli ja jutro kontaktuje się z Yoriją. Jeżeli coś będę wiedziała to od razu napiszę. ale żeby nie powtórzyła się sytuacja z dzisiaj to proszę żeby wszyscy biorący udział w transporcie (wujek&ciocia, Tia i Angel) przesłali mi swoje numery tel na PW. wtedy będzie nam na pewno łatwiej to dograć niż przez dogo gdzie trudno wszystkich zastać o jednej porze. czekamy więc do jutra. dobrej nocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...