Jump to content
Dogomania

BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)


Angel

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Yorija']Domino jest chyba nadal w schronisku, prawda? Sprawdzaliście z kiedy ma szczepienia?
Jutro najpóźniej trzeba będzie go wyciągnąć stamtąd jeżeli ma w sobotę rano pojechać ze mną.
Jest jakaś szansa, że ktoś go dowiezie do mnie?[/QUOTE]
Domino już w DT z tego co wiem od poniedziałku...

Link to comment
Share on other sites

Na kogo konto zbieramy.
Angel zmień tytuł!
A jeżeli nikt się nie znajdzie kto by zabrał psiaki do Rawicza, co wtedy?
Sobota tuż tuż, a my jeszcze mamy brak zorganizowania i kasy.

Spróbuje się dowiedzieć jak wygląda sprawa wy-adoptowana Domino.
Ale proszę cię Kenny PILNIE są potrzebne te dane!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - jutro do jakiejś rozsądnej godziny potrzebuję wiedzieć co z sobotą.
Z tego co widzę to do zrobienia jest jeszcze:
- wyciagnięcie szczeniaka ze schronu
- zorganizowanie transportu do Rawicza
- zorientujcie się czy on ma aktualne szczepienia

Dziś po 17 nie będę już raczej mieć dostępu do netu.
Jutro do 15.
Mój tel 603717988
Chciałabym tak do 12-13 jutro wiedzieć czy jadę z tymi psiakami.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny kto go wyciągnie ze schronu? myślałam, że on już w DT...Tia jutro przesyłam Ci te dane ostatecznie, bo wcześniej nie mogłam się z nimi skontaktować. jutro rano będę je mieć. trzeba zawieźć psiaki do Rawicza, to przecież nie tak daleko. Proszę Was weźcie ten pociąg rano, psiaki spokojnie przejadą, to jest krótka podróż. Dwie osoby się zabiorą z nimi i będzie ok. po 9 lipca mogę Wam rzucić kasę za bilety. proszę. niech ktoś pojedzie z nimi, inaczej stracimy szansę na świetny transport.

Link to comment
Share on other sites

nie mogę spać przez ten transport...siedzę i myślę co by tu zrobić. dziewczyny może znacie kogoś kto mógłby się przejechać z nimi pociągiem do Rawicza? może jakiś znajomy(a)...? i chciałam przypomnieć, że na razie na transport mamy 20 zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']nie mogę spać przez ten transport...siedzę i myślę co by tu zrobić. dziewczyny może znacie kogoś kto mógłby się przejechać z nimi pociągiem do Rawicza? może jakiś znajomy(a)...? i chciałam przypomnieć, że na razie na transport mamy 20 zł...[/QUOTE]

Wsiadaj w pociag w Krakowie - około 8h jazdy - potem w Poznaniu albo może jeszcze do Obornik po psy - z nimi do pociągu i o 7 rano jesteś w Rawiczu i jedziemy razem do Krakowa.

Słabo to widzę, pies w schronie, chętnych dowieźć go do Rawicza "na pęczki"...
Ale cuda sie zdarzają.
Poczekam.

Link to comment
Share on other sites

też widzę, że jakoś kiepsko to idzie...
ciotki, udało się załatwić prawie darmowy transport do Krakowa - dwa psiaki się zabiorą, a tu jeszcze takie trudności...
na prawdę nie macie tam nikogo kto móglby podjechać? żaden znajomy, nikt z rodziny??

chyba nie chcecie stracić takiej okazji, prawda??

Link to comment
Share on other sites

Schronisko wydaje psy do 13.
Ostatnio nie jest tam zbyt przyjaźnie więc mogą być problemy z wydostaniem Domina stamtąd.

Czy któraś może powiedzieć gdzie jest obecnie psiak i czy wogóle jest jakaś szansa, że one jutro jadą ze mną?
Szanujmy czas swój i innych. Jeżeli z wyjazdu nic nie wyjdzie chciałabym to wiedzieć jak najwcześniej.

Link to comment
Share on other sites

kurcze nie ma mnie tam, ale dziewczyny powinny wiedzieć więcej. co z Dominem, kto go wyciągnie, itd. w ogóle to chętnie przyjechałabym do Poznania pociągiem i pewnie bym tak zrobiła, gdyby nie fakt, że mam do soboty suczkę po sterylizacji, przy której siedziałam całą noc, bo szwy sobie chce wygryźć co chwilę. błagam cioteczki z Obornik, żeby zjawiły się tu na wątku i napisały co robimy.

Link to comment
Share on other sites

dodzwoniłam się. dzięki AKRUM za numery. a więc Domino właśnie opuścił schron i jedzie DT poczekać na jutrzejszy transport. szczerze mówiąc nie wiem z kim rozmawiałam bo Angel dała mi numer, ale miło mi to ja dzwoniłam. :) z tym, że dziewczyny żadna z Was nie wie co z jutrem, tzn kto je podrzuci do Rawicza. proszę wsiadajcie do pociągu rano i je dowieźcie...kto jest tutaj głównym organizatorem adopcji Marcelka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']dodzwoniłam się. dzięki AKRUM za numery.[/QUOTE]
a nie ma za co :) po prostu trzeba zacząć działać i to telefonicznie gadać, tak najszybciej się załatwi wszystko.
ciotki,dajcie znać szybko Yorija, czy w ogóle jutrzejszy wyjazd jest aktualny, nie możemy przecież tak robić, że Ona zaoferowała pomoc, a jest teraz tak "olewana" i nie wie czy jedzie, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']dokładnie Akrum, masz rację. napisałam Jej, że Domino już w DT, ale nie wiem jak z tym transportem, bo na narazie żadna z cioteczek nie zadeklarowała, że podrzuci psiaki do Rawicza...[/QUOTE]


sms-a dostałam - dziękuję - dobrze dla tego małego, że już jest po za schroniskiem
o 15 kończę pracę - jak mi modem nie odpali to nawet na wątek nie będę miała wglądu
mój telefon zostawiłam na wątku

przepraszam ale jak do 16 nie dostanę potwierdzenia to zmienniam plany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']Słuchajcie - jutro do jakiejś rozsądnej godziny potrzebuję wiedzieć co z sobotą.
Z tego co widzę to do zrobienia jest jeszcze:
- wyciagnięcie szczeniaka ze schronu
- zorganizowanie transportu do Rawicza
- zorientujcie się czy on ma aktualne szczepienia
[/QUOTE]

Jest już w DT oraz ma aktualne szczepienia.

[quote name='Kenny']dodzwoniłam się. dzięki AKRUM za numery. a więc Domino właśnie opuścił schron i jedzie DT poczekać na jutrzejszy transport. szczerze mówiąc nie wiem z kim rozmawiałam bo Angel dała mi numer, ale miło mi to ja dzwoniłam. :) z tym, że dziewczyny żadna z Was nie wie co z jutrem, tzn kto je podrzuci do Rawicza. proszę wsiadajcie do pociągu rano i je dowieźcie...kto jest tutaj głównym organizatorem adopcji Marcelka?[/QUOTE]

Rozmawiałaś ze mną, akurat prowadziłam Domino ze schroniska do Dt :)
Kiepsko to wygląda...ja mogę też się dołożyć do transportu...a kto zabierze je do rawicza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']musi sie ktoś znaleźć...![/QUOTE]

Angel proszę znajdź kogoś kto je podwiezie, Ty jesteś stamtąd, na pewno masz więcej możliwości niż my stąd. mamy jeszcze godzinę na znalezienie tych osób. jestem załamana.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny z Obornik proszę zabierzcie się z psiakami jutro do Rawicza...to szansa na dom dla dwóch cudownych psiaków. dzięki Wam mogą jutro już pojechać do domów. dwie cioteczki i dwa pieski do pociągu, trasa krótka, bilety nie wyjdą dużo. tak jak pisałam będę Wam mogła oddać za te bilety. nie zastanawiajcie się tylko proszę zabierajcie psiaki. do 16 mamy dać znać Yoriji - liczę, że zdążymy...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...