Jump to content
Dogomania

Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!


Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie mam już nic do gadania w sprawie Ufo w schronisku, ponieważ zostałam z niego usunięta, ale gdyby ode mnie zależało co zrobić dalej to powiem szczerze - nie do końca jest to dobry pomysł. Znam ją od 8 lat, przez ostatni czas była mi najbliższa (chyba ze wzajemnością) i nie wiem czy tak diametralna zmiana dobrze by na nią wpłynęła. Niestety w niektórych przypadkach wyadoptowanie psiaka, który przez całe swoje życie zna tylko schronisko (a ma swoje lata) to ukojenie głównie naszego sumienia. Bo może dla nas to świetna wiadomość - "wow, Ufo po 14 latach w schronie znalazła nowy dom, własnego człowieka!", ale dla niej to tylko rozstanie się z bezpiecznym dla niej miejscem, całym światem...

Link to comment
Share on other sites

ja też jestem targana emocjami i chciałabym jak najlepiej dla UFO ale zdaje sobie sprawę z faktu iż sunia traktuje schron jako swój dom. Skoro 2 razy uciekła z adopcji i wracała do schronu to znaczy, że czuje się tam bezpieczne. Zawsze uważam, że trzeba dawać zwierzętom szansę ale sunia nie jest zagłodzona, ciężko chora itp. co byłoby wskazaniem do wyciągnięcia psa ze schronu. Nie wiem jakie panują warunki w schronisku ale może faktycznie należy zaprzestać ogłąszania i próby znalezienia domu. Ciężka to decyzja ale racjonalna.

Ag_konin czy to oznacza, że już nie odwiedzasz UFO w schronie? Czu ktoś ją odwiedza i wyprowadza regularnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Secia to niestety nie zależy już od Ag_konin... Schronisko w Koninie nie jest takie ,,różowe" jak myślisz... Mam nadzieję , że jest tam jeszcze ktoś kto kocha Ufola tak jak kochała Ag...[/QUOTE]

Nie zapędzaj się, ja nie umarłam... ;) Nie kochała tylko kocha i pamięta. W górę Ufcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...