Jump to content
Dogomania

10 - 20. 07. 2010 - 10 wystaw Rumunia/Bułgaria


Konrado

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś się wybiera?
My na 95 % ale tylko na wystawy do Bułgarii.
Jeżeli ktos chętny na wspólny wyjazd i połączenie wakacji z wystawami to pisać :)
Może zorganizujemy jakiś wyjazd większą ekipą?
Pisać tu szybko kto ma duże auto :P
Jeżeli nikt niczego większego nie organizuje to my możemy zabrać 1 osobę z 1 małym/średnim psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']A moze mnie ktos oswiecic geograficznie?? Gdzie w jakim miescie/miastach sa te wystawy??[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Słońce, mówiłam Ci że to daaleko za Rumunią (ale za to nad mooorzem czarnym !) - ale damy rade :)
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Witam,

Być może wybierzemy się na wystawy (także tylko do Bulgarii). W tej chwili dogadujemy szczególy i liczymy, liczymy kasę :evil_lol:

Czy ktoś jest zdecydowany na 100%?[/QUOTE]


na razie 4 osoby + 2 psy na 100% , mamy juz zarezerwowane noclegi :) i nie mozemy sie doczekac wakacji :)

Link to comment
Share on other sites

A mnie się wydawało, że 1-2 maja w Montenegro to był maraton. okazuje się jednak, że to tylko małe lody w porównaniu z tym, co tu proponują. Super sprawa, nie wiem tylko jak to można przetrwać, bo my po czterech wystawach w dwa dni byliśmy padnięci, a psy jeszcze bardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evenflow']na razie 4 osoby + 2 psy na 100% , mamy juz zarezerwowane noclegi :) i nie mozemy sie doczekac wakacji :)[/QUOTE]

Teraz to i ja się nie mogę doczekać, też jedziemy :multi: Przed wyjazdem proponuję wymianę telefonów, żeby w razie jakichkolwiek problemów np. ze znalezieniem miejsca wystawy być w kontakcie :cool1:

Trochę niefajne są ceny... nawet nie wystaw, ale dyplomów championa 40-35 euro :p

My traktujemy to bardziej jako urlop (jedzie też nie zajamniczona rodzina), a wystawy "zrobimy" przy okazji.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko ładnie pięknie kilka CACIB-ów,Championatów jest do zgarnięcia na takich maratonach,ale-do wiadomości tych którzy nigdy tam nie byli:łatwo nie jest jest olbrzymia konkurencja oczywiście nie we wszystkich rasach,i należy się liczyc z tym że nie wszyscy wrócą z wieloma CACIB-ami i Championatami.

Link to comment
Share on other sites

My na 98% tez sie wybieramy i tez tylko na wystawy do Bulgarii. Dwie osoby dorosle+2 psy+prawdopodobnie dziecko lat 5.
Jezeli mozna to chetnie przylaczymy sie do grupy. Poza tym jesli macie namiary na przyzwoite noclegi bez luksusow to jestesmy otwarci na propozycje :)

Kasia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']mamy 2 miejsca w busie na 15.07 na cac Gruzji. Info na mailu [email][email protected][/email][/QUOTE]

[quote name='maruda23']My na 98% tez sie wybieramy i tez tylko na wystawy do Bulgarii. Dwie osoby dorosle+2 psy+prawdopodobnie dziecko lat 5.
Jezeli mozna to chetnie przylaczymy sie do grupy. Poza tym jesli macie namiary na przyzwoite noclegi bez luksusow to jestesmy otwarci na propozycje :)

Kasia[/QUOTE]

Wybacz, ze się cytuję, ale tam masz namiary na grupę.
My jak robimy wyjazdy, to od razu z noclegami - już zamówione są wcześniej, więc nikt z grupy się o to nie martwi. :) tak samo zgłaszamy wszystkie psy razem.
Tyle, ze tym razem tylko na ten jeden dzień jedziemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']należy się liczyc z tym że nie wszyscy wrócą z wieloma CACIB-ami i Championatami.[/QUOTE]

Z tym się zawsze trzeba liczyć, pomimo że stawki na bulgarskich wystawach nie są wysokie w porównaniu choćby do naszych CACIBówek, zawsze można mieć pecha i trafić na takiego konkurenta, że ani jednego CACIBa się nie przywiezie :evil_lol:

Maruda, nocleg w luksusowym jak na polskie standardy hotelu kosztuje 122-124 zl/2 osoby dorosle ze śniadaniem. Na pewno tańsze są domki i miejscowe kwatery, niestety namiarów na takowe nie mam, ze względu na ryzyko wlamania i kradzieży :p (już coś takiego przeżyliśmy na wyjeździe), z premedytacją wybraliśmy hotel, który znalazlam na booking.com. Większość hoteli z booking jest też na hotels.com.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...