Jump to content
Dogomania

10 - 20. 07. 2010 - 10 wystaw Rumunia/Bułgaria


Konrado

Recommended Posts

[quote name='SuperGosia']no i Jagodzie (dopiero zajarzylam, że Ty to Ty chyba ostatniego dnia, kiedy mi Twoja koleżanka od "swetra" powiedziala). Żaluję, że bylo tak malo czasu (glównie przez kolejki i różne awantury w sekretariacie :eviltong:) żeby się bliżej poznać.

Generalnie - wyjazd udany, ale czy odpoczęlam... nie wiem :evil_lol: może trochę :cool3:

Pozdrawiam wszystkich "maratończyków" :cool1:

[IMG]http://geniussaeculi.prv.pl/images/13.jpg[/IMG]

P.S. Psy na plaży w Albenie? Bez żadnych problemów :cool1:[/QUOTE]

Hihi, tak ja to ja :)

Co do ruskich to przyjechali kilkoma autokarami. Prawie połowa zgłoszonych psów była z Rosji..., a jak wiadomo rosyjska kynologia stoi na wysokim poziomie, więc pokrzyzowali szyki wielu wystawcom...
Jednak najgorsze było to, że w kolejkach po championaty stała 2 albo 3 ruskie i każda po 30-50 papierów różnych psów i cały czas Ci co zeszli z ringu donosili im papiery. Troszke nie fair, bo tamci nie stali, a my później przez te ruskie szału dostawaliśmy, bo wlazła taka i 1,5 godziny zajmowała sama jedna, a my jak idioci staliśmy w kolejkach, które nic a nic się nie przesuwały do przodu... ehhh dobrze, że mamy to juz za soba :)
My z racji tego, że tylko 4 dni (a raczej wieczory i noce) spędziliśmy na wystawach odpoczęlismy baaaaardzo - i tez w Kranevo nie mieliśmy problemu z psami na plaży :)
Jakoś wydaje mi się, że Bułgarzy dobrze podchodzą do psów - wszędzie bez problemu - na plażę, na basen, do knajpek, nawet na monastyry aladża i do ogrodu botanicznego w Balczik - nigdzie nie robili problemu z wchodzenia z psiakami :) To mi się podobało :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratulacje dla wszystkich!
My mieliśmy być na Gruzji, przy okazji wakacji, ale niestety nieprzewidziana przeszkoda. Powiedźcie, jak tam psy na plaży, braliście je, czy nie było kłopotów i jak psy znosiły upały? Czy na plaży w Albenie nie ma zakazu wyprowadzania psów, czy po prostu nikt na to nie zwraca uwagi? Pytam na przyszłość, ja mam maltańczyka, więc na razie zawsze mogę schować do torebki, pierwszy raz w tym roku na Rumunii nam odmówili noclegu ze względu na psa, tak to nikt nigdy nic nie powiedział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arlula']Gratulacje dla wszystkich!
My mieliśmy być na Gruzji, przy okazji wakacji, ale niestety nieprzewidziana przeszkoda. Powiedźcie, jak tam psy na plaży, braliście je, czy nie było kłopotów i jak psy znosiły upały? Czy na plaży w Albenie nie ma zakazu wyprowadzania psów, czy po prostu nikt na to nie zwraca uwagi? Pytam na przyszłość, ja mam maltańczyka, więc na razie zawsze mogę schować do torebki, pierwszy raz w tym roku na Rumunii nam odmówili noclegu ze względu na psa, tak to nikt nigdy nic nie powiedział.[/QUOTE]
Ja tylko na jednej plazy z parasolkami (chyba prywatna hotelowa) widziałam zakaz wchodzenia z psami. A tak nigdzie nie było zakazów, nikt z ludzi się nie oburzał, że psy pływają z nami w morzu i biegaja po plaży.
Odniosłam wrażenie, że Bułgarzy mają wspaniały stosunek do psów - nigdzie ale to nigdzie nie ma zakazów wchodzenia z psami - my chodzilismy z naszymi na plażę, na basen, do restauracji, a nawet do ogrodu botanicznego weszliśmy z psem. Co do upałów staraliśmy się w środku dnia nie chodzić dużo po mieście (temperatura + parzące chodniki). Na plażę chodziliśmy przed 10 albo po 17 - wtedy i mało ludzi i woda wydaje się cieplejsza, a temperatura i tak ponad 30 stopni - tylko mniej ostre słońce.
W ciagu dnia albo coś zwiedzaliśmy, albo siedzieliśmy na basenie, gdzie Taresik mógł leżeć sobie w cieniu pod drzewami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']A ja ładnie poproszę o stawkę Owczarków Szkockich Długowłosych :-)[/QUOTE]
Colliki z Rumunii (w Bułgarii nie było)

pies pośrednia
Your Silver Sunshine vom Haus Rosenpracht

psy championów
Jolly Joker vom Old Tom
Ruwenzori Funky

suka pośrednia
riverside Song Burning Love

suka otwarta
Rineweld Blue Barones

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Rude
Glennara LONG WAY HOME

gordony
AFRICA zOjcowskiej Doliny

białe
pies w pośredniej Veneedirt Panter Kajdar
suka w szczeniakach Sharm Neytiri Prime Smash
oba z Rosji[/QUOTE]

Dzięki wielkie a jeszcze cos w VII bylo ?? jesli mogla bys kukac to byla bym wdzieczna ile ewentualnie ras:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'] ;)

[FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=2]SUKA [/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Tahoma]pośrednia[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Tahoma]COFFE PRINCESS z Jasminovych Hor :lol:[/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Dzięki!!! Wygląda na to, że nie było beardedów, bo ta suczka wpisana jako bearded to border collie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poniewaz dopiero teraz doszlam do siebie po calym tym maratonie musze cos naskrobac :)
GRATULUJE WSZYSTKIM zwyciezcom i pozdrawiam wszystkich , ktorych spotkalam - Pania od Huskiego, Pania Super Gosie ;) Kasie od Terrierow i Tosie ( przy okazji dziekuje Tosi osobno za najglosniejszy wspanialy doping :) ) Panie od Sznaucerka , Pana od Gonczego Pl, Panstwo od Gordonki Zosi ;) , Zygmunta od pieknej Goldenki Chelsea oraz genialnych wlascicieli Munka Weimara !!! :) no i naszych wspolwycieczkowych Jagode, Tomka i Taresika !!!
Za rok kusi nas kolejny maraton a dokladniej super wakacje + wystawy :) i mam nadzieje, ze sie spotkamy !

Pozdrawiam slonecznie z Londynu
Monika i Eddie rudzielec ;) , w sumie to dwa rudzielce :)

Link to comment
Share on other sites

Spisane z katalogu z CACa Gruzji:

SUKI (tam ida pierwsze)
młodzież
Impreza Feiri Flower iz Doma Allvik (Rosja)
posrednia
Ch.Artemida of Angel's Staff (Bułgaria)
Bonami Long Step (Dania)
Ch.Temida of Angel's Staff (Bułgaria)
otwarta
Int.Ch.Izida of Angel's Staff (Bułgaria)
championów
Int.Ch. Olimpia of Angel's Staff (Bułgaria)
Int.Ch. Atina for Angel's Staff (Bułgaria)

PSY
młodzieży
Hermes of Angel's Staff (Bułgaria)
posrednia
Faiter Chingiz Han Amerland (Rosja)
DE-Conan Vandal of Valdy Mor (Bułgaria)
otwarta
Ch. Amon Ra of Angel's Staff (Bułgaria)
Wizage Mister Milk (Rumunia)
Galaxy Long Step (Serbia)
championów
Ch. Helios of Angel's Staff (Bułgaria)
Tsefey Allvik S Almaznogo Ostrova (Rosja)
Up-To-Date American Tigers (Rumunia)
Rico Sentido De M'A'M (Rosja)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Spisane z katalogu z CACa Gruzji:

SUKI (tam ida pierwsze)
młodzież
Impreza Feiri Flower iz Doma Allvik (Rosja)
posrednia
Ch.Artemida of Angel's Staff (Bułgaria)
Bonami Long Step (Dania)
Ch.Temida of Angel's Staff (Bułgaria)
otwarta
Int.Ch.Izida of Angel's Staff (Bułgaria)
championów
Int.Ch. Olimpia of Angel's Staff (Bułgaria)
Int.Ch. Atina for Angel's Staff (Bułgaria)

PSY
młodzieży
Hermes of Angel's Staff (Bułgaria)
posrednia
Faiter Chingiz Han Amerland (Rosja)
DE-Conan Vandal of Valdy Mor (Bułgaria)
otwarta
Ch. Amon Ra of Angel's Staff (Bułgaria)
Wizage Mister Milk (Rumunia)
Galaxy Long Step (Serbia)
championów
Ch. Helios of Angel's Staff (Bułgaria)
Tsefey Allvik S Almaznogo Ostrova (Rosja)
Up-To-Date American Tigers (Rumunia)
Rico Sentido De M'A'M (Rosja)[/QUOTE]


Bardzo dziekuje


jak ktos posiada reszte byłabym wdzieczna


pozdr.,

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, za odpowiedź, chyba w następnym roku uderzę w tamte okolice, bo w okolicach Słonecznego Brzegu zakazy były wszędzie. Moja jak coś to chowa się w torebce, ale wolałabym żeby zakazu nie było.

Jeżeli nie kłopot, to czy ktoś mógłby powiedzieć, czy maltańczyki w ogóle były.
Z góry dzięki
Ula

[quote name='Jagoodka']Ja tylko na jednej plazy z parasolkami (chyba prywatna hotelowa) widziałam zakaz wchodzenia z psami. A tak nigdzie nie było zakazów, nikt z ludzi się nie oburzał, że psy pływają z nami w morzu i biegaja po plaży.
Odniosłam wrażenie, że Bułgarzy mają wspaniały stosunek do psów - nigdzie ale to nigdzie nie ma zakazów wchodzenia z psami - my chodzilismy z naszymi na plażę, na basen, do restauracji, a nawet do ogrodu botanicznego weszliśmy z psem. Co do upałów staraliśmy się w środku dnia nie chodzić dużo po mieście (temperatura + parzące chodniki). Na plażę chodziliśmy przed 10 albo po 17 - wtedy i mało ludzi i woda wydaje się cieplejsza, a temperatura i tak ponad 30 stopni - tylko mniej ostre słońce.
W ciagu dnia albo coś zwiedzaliśmy, albo siedzieliśmy na basenie, gdzie Taresik mógł leżeć sobie w cieniu pod drzewami.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...