Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='magdola']Chciałam zgłosić sunie Perelke z tego wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236492-Perełka-już-bezpieczna!-Potrzebne-wsparcie-na-karmę-szczepienie-transport-i-PDT!/page4[/URL]
zabralysmy ja z pseudo ds i czeka na transport do PDT (to ostatnia szansa i jedyna była) z ogłoszeń brak odzewu..... Czy możemy liczyć na pomoc?????[/QUOTE]

[B]magdola[/B] dostała zgodę, podaję więc koszt, termin i adres lecznicy:

300 zł
termin 7-8 maja

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=+1]Prywatna Praktyka Weterynaryjna
Błażej Orczyński
ul. Tetmajera 34a
75-610 Koszalin[/SIZE][/FONT][/COLOR]


Możemy ciąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']Hej, siostra mówi że przelała kasę na sterylki ze swojego ślubu (była specjalna skrzyneczka na pomoc zwierzakom), możecie mi dac znać jak dojdzie? miała w tytule wpisać że siostra basipron albo coś w ten deseń[/QUOTE]
super gest! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']Hej, siostra mówi że przelała kasę na sterylki ze swojego ślubu (była specjalna skrzyneczka na pomoc zwierzakom), możecie mi dac znać jak dojdzie? miała w tytule wpisać że siostra basipron albo coś w ten deseń[/QUOTE]
Wspaniała sprawa :) Podziękuj siostrze za oryginalność :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wysłałam na adres Fundacji poleconym priorytetem fakturę wraz z załącznikiem.
Zapomniałam zaznaczyć, że jestem deklarowiczem - bardzo przepraszam:oops:.

A oto nasza Hula po zabiegu:

[IMG]http://i43.tinypic.com/vw853.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Potwierdzam wpłaty z bazarków Mazowszanka - 141 zł i Mestudio - 140 zł . Dziękujemy
Stan konta 4.129,18 zł . Prosiłam o częściowe pokrycie sterylizacji 2 suniek zabranych od starszej Pani , jakoś sami daliśmy radę , zatem sprawa nie aktualna :) Ewa[/QUOTE]

Ogromnie się cieszę, że stan konta jest jaki jest:)
natomiast nadal nie mam potwierdzenia mojego przelewu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Kiedy , za co proszę o przypomnienie . Ewa[/QUOTE]

Może nie zauważyłam, to przepraszam, z bazarku "Ciasteczkowo" poszło 30.40 zł dla AS.
Mogło się zdarzyć tak, że z naszej strony doszło do nieporozumienia czy tez zaniedbania
Jeśli nie macie wpłaty od nas proszę o wiadomość.
Sprawdzimy - mam nadzieję, że nr konta z 1# jest aktualny, bo na ten wysłaliśmy, a nadawcą jest Jacek D.


[U][CENTER][FONT=Verdana]

[/FONT][/CENTER][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]magdola[/B] dostała zgodę, podaję więc koszt, termin i adres lecznicy:

300 zł
termin 7-8 maja

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=+1]Prywatna Praktyka Weterynaryjna
Błażej Orczyński
ul. Tetmajera 34a
75-610 Koszalin[/SIZE][/FONT][/COLOR]


Możemy ciąć?[/QUOTE]
Ponownie zapytam :oops: bo termin wstępnie zaklepany za dwa dni, a musimy mieć 100% pewności, że będzie zwrot na konto weta, bo wyłożyć nie ma z czego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Cudak, jak wcześniej sunia była zgłaszana przez magdolę i była zgoda to nic się nie zmieniło - ciachajcie :)[/QUOTE]

Dziękuję :) obawiałam się, czy koszt nie jest za wysoki, ale w tym rejonie tylko drożej można znaleźc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Dziękuję :) obawiałam się, czy koszt nie jest za wysoki, ale w tym rejonie tylko drożej można znaleźc...[/QUOTE]

jak się nie da inaczej to trudno
nam kiedyś w w-wie za dwudziestoparokilową sunie zaśpiewali 500 zł ;)
więc ciachnęliśmy gdzie indziej za 200 zł ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja z wielką prośbą: czy mogłabym zgłosić do skarbonki Neskę z tego wątku?:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234517-KOSZALIN-NESCA-Antyszczenię[/URL]

Nesca jako szczenię została zabrana w fatalnym stanie - fizycznym i psychicznym - ze schroniska.
Umieszczona została w awaryjnym dt u Hałabajówki (ale nie jest psem fundacyjnym, ino "moim" :oops:). Po drodze przeszla skomplikowane złamanie nogi, dlatego zasiedziała się w DT dłużej.
Bardzo, bardzo proszę o pomoc! - Nesca jest "zdrowotnie" na mojej kieszeni, a składki płacę regularnie :p.



300 zł
termin 9-10 maja

[SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Prywatna Praktyka Weterynaryjna
Błażej Orczyński
ul. Tetmajera 34a
75-610 Koszalin[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']Ja z wielką prośbą: czy mogłabym zgłosić do skarbonki Neskę z tego wątku?:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234517-KOSZALIN-NESCA-Antyszczenię[/URL]

Nesca jako szczenię została zabrana w fatalnym stanie - fizycznym i psychicznym - ze schroniska.
Umieszczona została w awaryjnym dt u Hałabajówki (ale nie jest psem fundacyjnym, ino "moim" :oops:). Po drodze przeszla skomplikowane złamanie nogi, dlatego zasiedziała się w DT dłużej.
Bardzo, bardzo proszę o pomoc! - Nesca jest "zdrowotnie" na mojej kieszeni, a składki płacę regularnie :p.



300 zł
termin 9-10 maja

[SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Prywatna Praktyka Weterynaryjna
Błażej Orczyński
ul. Tetmajera 34a
75-610 Koszalin[/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

kinga, ciachajcie
dziewczyny z OS pisały, że pieniążki są

tylko prosze pamiętac o dołączeniu załącznika do faktury itd - wszystko w pierwszym poście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']jak się nie da inaczej to trudno
nam kiedyś w w-wie za dwudziestoparokilową sunie zaśpiewali 500 zł ;)
więc ciachnęliśmy gdzie indziej za 200 zł ;)[/QUOTE]

No to ładna różnica w cenie...
Szkoda, że weci tak szaleją z cenami, bo się ludzie zniechęcają do sterylek - zapytają o koszt, a tu 500 zł i już więcej nigdzie nie pytają, tylko dalej topią, zakopują, porzucają lub wydają maluchy byle gdzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']No to ładna różnica w cenie...
Szkoda, że weci tak szaleją z cenami, bo się ludzie zniechęcają do sterylek - zapytają o koszt, a tu 500 zł i już więcej nigdzie nie pytają, tylko dalej topią, zakopują, porzucają lub wydają maluchy byle gdzie :shake:[/QUOTE]

ostatnio w lesie znajomi mowili ze za ciachnięcie buldożki francuskiej zapłacili 700 zł
ja rozumiem, że narkoza wziewna i wogole ale siedem stów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']ostatnio w lesie znajomi mowili ze za ciachnięcie buldożki francuskiej zapłacili 700 zł
ja rozumiem, że narkoza wziewna i wogole ale siedem stów?[/QUOTE]


Cena za ... posiadanie buldożki bo nie za materiały ,leki i prace to małe pieski . Niech ich diabli tak zniechęcają wiele osób :( Ewa

Link to comment
Share on other sites

Hej, czy mogłabym zgłosić do skarbonki Bystrą z wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-6-półdzikich-szczeniaków-jeden-w-fundacji-prosimy-o-wsparcie-finansowe-DT!/page29[/URL]
sunia ma jeszcze dopiero 10 miesięcy, więc się nie spieszy, jednak dobrze, jeśli mogłaby mieć zabieg jak skończy rok. Przebywa pod opieką fundacji Hałabajówka.
sonia1974 deklaruje zrobienie zwrotu.
Jeśli chodzi o to, jaka klinika to poproszę Hałabajówkę żeby napisała i kwotę jaką oczywiście też.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić trzy suczki:
1. Perełka- mieszaniec jamnika, sterylka za ok. miesiąc, ponieważ ma teraz cieczkę. Koszt ok.200zł
2. Mieszaniec pinczerowaty, na pewno jest w ciąży, sterylka jak najszybciej, cena ok.300zł
3. Suczka waga ok.25kg, nie wiem czy jest w ciąży, miała niedawno cieczkę, cena ok.350zł
Te trzy suczki mają domy, ale każda inny. Właścicieli nie stać na zabieg sterylizacji. Ceny orientacyjne, ponieważ dokładne będę wiedziała jak zapiszę suczki na sterylki. Sterylkami wszystkich suczek ja się zajmuję, ja je na zabiegi zawożę. Czy mogę liczyć na zwrot kosztów?

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,
mam pytanie w sprawie zwrotu za sterylizację.

Sunia, którą mam w ramach DT została zgłoszona 9 lutego 2013 ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=20419112#post20419112"]tutaj post[/URL]), zgoda na zabieg została udzielona tego samego dnia ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=20419151#post20419151"]post[/URL]), sam zabieg został przeprowadzony 13.02.2013, a ja do dzisiaj nie dostałam pieniędzy za zwrot.

Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie tej sprawy?
Sunia Diana/Janka; ja wypełniałam wszystkie papiery i wysyłałam do Ostatniej Szansy.

Ostatecznie cena zabiegu wyniosła tylko ~107 zł., bo dostałyśmy upust, właśnie ze względu na Ostatnią Szansę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Witam serdecznie,
mam pytanie w sprawie zwrotu za sterylizację.

Sunia, którą mam w ramach DT została zgłoszona 9 lutego 2013 ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto?p=20419112#post20419112"]tutaj post[/URL]), zgoda na zabieg została udzielona tego samego dnia ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto?p=20419151#post20419151"]post[/URL]), sam zabieg został przeprowadzony 13.02.2013, a ja do dzisiaj nie dostałam pieniędzy za zwrot.

Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie tej sprawy?
Sunia Diana/Janka; ja wypełniałam wszystkie papiery i wysyłałam do Ostatniej Szansy.

Ostatecznie cena zabiegu wyniosła tylko ~107 zł., bo dostałyśmy upust, właśnie ze względu na Ostatnią Szansę.[/QUOTE]

IZMADO przelew zrobiony dzisiaj , tu moej niedopatrzenie sporadycznie zaglądam na dogo i czytam pw.

[B]Sprawa kolejna [/B]chyba już mało sympatyczna , udostępniłyśmy konto FOS na AS miało być czasowo trwa to już ponad rok , samy mamy fundacje i co ważne schronisko a w nim już znowu 280 psiaków ,( plus 3 koty a to już to pikuś ) masę problemów, pracy
Zrobiliśmy wspólnie z 3x ( pierwszy post ) specjalny dla ułatwienia druk zgłoszeniowy ( do pobrania -łatwe ) który ma być załączany do faktury i co rusz problemy albo nie ma adresu osoby na której konto należy wysłać zwrot kosztów, albo nie jest zaznaczone czy ktoś jest czy nie deklarowiczem i tak mamy jestem deklarowiczem całkowity koszt zabiegu 250 a faktura na 125 zł . Wybaczcie , ale w zgaduj zgadulę się bawić nie mamy czasu .
I tak
[B]malagos[/B] zaznaczone [B]nie jestem deklarowiczem[/B] faktura na 200 zł zapłacone gotówką podane przesłać na prywatne konto ? ile 200 zł czy 100 zł skoro nie jest deklarowiczem ? sunia Masza
[B]Igam[/B] zaznaczone[B] jestem deklarowiczem [/B] faktura na 125 zł a wpisane całkowity koszt zabiegu 125 zł sunia Fasolka
[B]AtaO nic nie zaznaczone [/B] koszt zabiegu 270 sunia Makila jest czy nie jest deklarowiczem oto jest zagadka ...

Zlitujcie się albo może inna organizacja fundacja przejmie fundusz i Akcję ? dodam,że na dogo jesteśmy sporadycznie zatem wszelkie informacje prosimy na ; [B][email protected][/B] albo [B][email protected] [/B] Za przelewy się płaci i to zajmuje czas, jak mamy co najmniej 3 faktury wówczas płacimy je jednego dnia od ręki.

Izabela 124 sunie prywatne czyli 75 % zwrot za pierwsżą pozostałe 50% zwrotu za każdą kolejną to samo sunie będące pod opieka Fundacji/organizacji pod warunkiem ,że zgłaszający jest deklarowiczem . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[B]malagos[/B] zaznaczone [B]nie jestem deklarowiczem[/B] faktura na 200 zł zapłacone gotówką podane przesłać na prywatne konto ? ile 200 zł czy 100 zł skoro nie jest deklarowiczem ? sunia Masza

Ja byłam odpowiedzialna za tą sterylkę wpisałam nie jestem deklarowiczem bo ja nie jestem tylko malagos. Do zwrotu 50% czyli tylko 100 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...