Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Nie śledzę tego wątku cały czas ale ostatnio próbuję się połapać czy jestem na bieżąco z opłatami czy też mam jakieś wielkie zaległości. Wydaje mi się, że ostatnio wpłacałam tak, żeby było do końca roku ale pewności nie mam. Byłabym wdzięczna za ewentualne sprawdzenie. Moja miesięczna deklaracja to tylko 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Wpłaciłam 10 pln - po 5 za październik i listopad
Czy gdzieś jest to zapisane? Bo w razie czego wtedy szybko można sprawdzić czy przypadkiem nie ma się zaległości w deklaracjach (to tak na przyszłość) ;)[/QUOTE]

Igam
dopiero teraz zaczaiłam, że jesteś świeżą deklarowiczką
więc nic dziwnego, że w moim zestawieniu Cię nie ma
tak jak pisałam - zestawienie są aktualizowane raz w miesiącu
powieedzmy że w pierwszych dwóch tygosniach każdego miesiąca
ale zawsze można dopytać na wątku czy ma się zaległości
postaram sie w miarę na bieżąco to sprawdzać

[quote name='Lidan']Nie śledzę tego wątku cały czas ale ostatnio próbuję się połapać czy jestem na bieżąco z opłatami czy też mam jakieś wielkie zaległości. Wydaje mi się, że ostatnio wpłacałam tak, żeby było do końca roku ale pewności nie mam. Byłabym wdzięczna za ewentualne sprawdzenie. Moja miesięczna deklaracja to tylko 5 zł.[/QUOTE]

Lidan w moich rozliczeniach Cię nie ma
czyli musiałaś wpłacić jeszcze zanim pieniążki szły na konto OS
czyli przed marcem 2012 roku

niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy i gdzie jest wczesniejsze zestawienie ze stycznia i lutego tego roku
(pieniązki są na koncie OS ale przyszły jako jedna duża wpłata z poprezdniego konta Stowarzyszenia z Sandomierza bez wyszczególnienia kto wpłacał)
trzebaby było poszukac na watku
bo na pierwszej stronie w pierwszych postach nie widzę takiego zestawienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Nie przeczytawszy wszystkiego PRZED puściłam przed chwilą przelew z moją deklaracją za cały rok. Mam nadzieję, że akcja zostanie "odwieszona", a jeśli nie - co byłoby okropną stratą dla wszystkich będących w sytuacjach podbramkowych -to że wpłacone pieniądze będzie można wyciągnąć od "księgowej".[/QUOTE]

Lidan znalazłąm, że na początku stycznia pisałaś że wpłaciłaś za cały rok
zakłądam, ze pieniązki na konto doszły a jak doszły to i zostały przelane na konto OS :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page133"]post #3317[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki 3x :-) Czyli chyba do końca roku mam spokój ;-)

Nie byłoby wygodniej zrobić listy deklarowiczów i przy każdym nicku dopisywać kolejną wpłatę? Na niektórych wątkach tak jest prowadzone rozliczenie i to jest dosyć czytelne. Chodzi mi o coś takiego np:

CCC (5 zł) + 5zł (I.2012)+5 zł (II.2012)
Aaaa (15zł) + 15 zł(I.2012)+ 30 zł (II,III 2012)
Bbbb (10 zł) + 120 zł(I-XII.2012)
itd

Dodatkowo można pod spodem dopisywać inne darowizny czy pieniądze z bazarków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Nie przeczytawszy wszystkiego PRZED puściłam przed chwilą przelew z moją deklaracją za cały rok. Mam nadzieję, że akcja zostanie "odwieszona", a jeśli nie - co byłoby okropną stratą dla wszystkich będących w sytuacjach podbramkowych -to że wpłacone pieniądze będzie można wyciągnąć od "księgowej".[/QUOTE]

[quote name='Lidan']Dzięki 3x :-) Czyli chyba do końca roku mam spokój ;-)

Nie byłoby wygodniej zrobić listy deklarowiczów i przy każdym nicku dopisywać kolejną wpłatę? Na niektórych wątkach tak jest prowadzone rozliczenie i to jest dosyć czytelne. Chodzi mi o coś takiego np:

CCC (5 zł) + 5zł (I.2012)+5 zł (II.2012)
Aaaa (15zł) + 15 zł(I.2012)+ 30 zł (II,III 2012)
Bbbb (10 zł) + 120 zł(I-XII.2012)
itd

Dodatkowo można pod spodem dopisywać inne darowizny czy pieniądze z bazarków.[/QUOTE]

Lidan
ja mam wszystko w excelu
i od miesiecy kilku obiecuję sobie, że naumiem się wstawiać tabelki na forumie
na razie nadal jestem na etapie obiecywania sobie ;)

popatrze w rozliczeniu listopadowam co uda mi się zrobić żeby było dla was czytelniejsze
najwyzej wrzucę swoj plik na Gremlinowy serwer, na którym już i tak leżakują "załączniki do faktury"

Link to comment
Share on other sites

Lidan, najpierw bylo pismo z SSPZ z zapytaniem czy teraz nasza Fundacja będzie się zajmowała Akcja Sterylizacja , po pisemnym potwierdzeniu przyszedł przelew , niestety do dzisiaj nie dostałyśmy ,kto ile wpłacił . Jeżeli robiłaś przelew masz w archiwum, skopiuj i prześlij na maila [email][email protected][/email] , dopisze Cię do listy deklarowiczów . Ogarniamy to od momentu jak bezpośrednio do na przychodzą faktury z opisem ( według wzoru ) . Oryginały faktur idą do księgowego a u nas w biurze są kopie. Jeżeli ktos jeszcze wpłacał na uprzednie konto deklaracje a nie jest tu uwidoczniony prosimy o scan wpłaty . opłacane sa sterylizacje z As, Projektu Buda i środków własnych Ostatniej Szansy . Ogłaszam , ze po ostatniej opłacie sterylizacji 3 bezdomnych suk pod opieką Psypilneadopcje ( osoby prywatne ) wszystkie środki własne OS zostały na ten cel wyczerpane . Jak sponsor rzuci co nie co kasy , znowu kogoś wspomożemy. Z moment zaczynam dłubać , kto ile wpłacić w październiku . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Jakby któraś ciotka miała chwilke.... To kiedy mozna sterylizowac kotke? I czy moge liczyć na jakiekolwiek wsparcie? Jestem deklarowiczem AS , a kotka trafiła do mnie przypadkowo i szuka domu, ma teraz 5 miesięcy.....[/QUOTE]

magdola AS było skierowane na bezdomne suki, nasze OS środki się wyczerpały , spróbuj zwróć się do Fundacji Przyjaciele Czterech Łap, oni częściowo refundują sterylki i suczek i kotek . Koteczkę można ciachnąć w wieku 6-7 m-cy . Jeżeli uda nam się zdobyć środki , wznowimy pomoc w takich przypadkach .
Ewa i flatki ;
W poniedziałek poleci 50,00 zł, pewnie jeszcze mam jakąś zaległość ale ureguluję powoli

Ewuniu dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']magdola AS było skierowane na bezdomne suki, nasze OS środki się wyczerpały , spróbuj zwróć się do Fundacji Przyjaciele Czterech Łap, oni częściowo refundują sterylki i suczek i kotek . Koteczkę można ciachnąć w wieku 6-7 m-cy . Jeżeli uda nam się zdobyć środki , wznowimy pomoc w takich przypadkach .
Ewa i flatki ;
W poniedziałek poleci 50,00 zł, pewnie jeszcze mam jakąś zaległość ale ureguluję powoli

Ewuniu dziękujemy :)[/QUOTE]
Ostatniaszansa ja wiem....ze AS nie łapie sie, kiedys pisalysmy...nieważne. Tylko chciałam wiedzieć. Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ostatniaszansa ja wiem....ze AS nie łapie sie, kiedys pisalyśmy...nieważne. Tylko chciałam wiedzieć. Dziekuje.[/QUOTE]

magdola, mała ma 5 miesięcy , może do czasu sterylizacji pozyskamy środki a rozmowy trwają :) Przepraszam nieco się przeliczyłam myślałam, że więcej mieliśmy naszych środków a przyszła ta ostatnia faktura za 3 sunie ... Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']magdola, mała ma 5 miesięcy , może do czasu sterylizacji pozyskamy środki a rozmowy trwają :) Przepraszam nieco się przeliczyłam myślałam, że więcej mieliśmy naszych środków a przyszła ta ostatnia faktura za 3 sunie ... Ewa[/QUOTE]
No to trzymam kciuki ;) jeszcze mamy czas, ja tez ponegocjuje z tozem, ale czy tak, czy siak kotka zostanie wysterylizowana....., ;) pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Lidan, najpierw bylo pismo z SSPZ z zapytaniem czy teraz nasza Fundacja będzie się zajmowała Akcja Sterylizacja , po pisemnym potwierdzeniu przyszedł przelew , niestety do dzisiaj nie dostałyśmy ,kto ile wpłacił . Jeżeli robiłaś przelew masz w archiwum, skopiuj i prześlij na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , dopisze Cię do listy deklarowiczów . Ogarniamy to od momentu jak bezpośrednio do na przychodzą faktury z opisem ( według wzoru ) . Oryginały faktur idą do księgowego a u nas w biurze są kopie. Jeżeli ktos jeszcze wpłacał na uprzednie konto deklaracje a nie jest tu uwidoczniony prosimy o scan wpłaty . opłacane sa sterylizacje z As, Projektu Buda i środków własnych Ostatniej Szansy . Ogłaszam , ze po ostatniej opłacie sterylizacji 3 bezdomnych suk pod opieką Psypilneadopcje ( osoby prywatne ) wszystkie środki własne OS zostały na ten cel wyczerpane . Jak sponsor rzuci co nie co kasy , znowu kogoś wspomożemy. Z moment zaczynam dłubać , kto ile wpłacić w październiku . Ewa[/QUOTE]

Znalazłam! Wygląda na to, że w styczniu wpłaciłam 60 zł czyli jakby za cały rok. Wysłałam potwierdzenie przelewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Przyszla dzisiaj faktura na 250zl za sunie [B]Rysie, sterylizowana przez Malgorzate W[/B]. w lecznicy w [B]W-wie przy ul. Katalonskiej [/B]- fakture wyslala lecznica, ani opisu, ani nic - uprzejmie prosze o info, bo nie mam pojecia skad ta sunia, a nie moge znalezc na watku /Agnieszka[/QUOTE]


Suczkę zgłosiłam ja :oops: :oops: :oops: w poście 4773, str 191 ( Rysia-Bisia)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Male%C5%84ka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-%C5%9Bpi-przed-na-betonie-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...d-na-betonie-([/URL]

Kurcze, i znów muszę się wstydzić za innych :angryy:
Konsultowałam wypełnienie druczka z Lobarią na PW, a co się z nim stało nie wiem.
Jak tylko się czegoś dowiem, napiszę. Przepraszam bardzo za zamieszanie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']W których postach są wpisane wpłaty za ten rok?[/QUOTE]

ostatnie miesięczne jest w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page190"]#4728 - klik [/URL]

jeszcze wcześniejsze miesięczne - post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page185"]#4610 - klik[/URL]

ew jak coś trzeba sprawdzić - napisz co to sprwdze w pliku całościowym gdzie mam rozpisany każdy miesiąć i jeśli ktoś płacił za kilka m-cy z góry to tez mam odznaczone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Suczkę zgłosiłam ja :oops: :oops: :oops: w poście 4773, str 191 ( Rysia-Bisia)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Maleńka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-śpi-przed-na-betonie-("]http://www.dogomania.pl/forum/thread...d-na-betonie-([/URL]

Kurcze, i znów muszę się wstydzić za innych :angryy:
Konsultowałam wypełnienie druczka z Lobarią na PW, a co się z nim stało nie wiem.
Jak tylko się czegoś dowiem, napiszę. Przepraszam bardzo za zamieszanie :roll:[/QUOTE]

Minus dla Lobarii - duzy! Ale przynajmniej wiem o co chodzi, dane do zgloszenia poprosimy chociaz na pw, bo musi nam sie zgadzac papierologia /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Feta jest zapisana do sterylki i tu nic się nie zmienia,
Małgosiu dawajcie fakturę na OS z dopiskiem sterylizacja bezdomniaka , jak obiecałam to słowa dotrzymam w sprawie sterylek kotek zerduchu od Ciebie dwie ? Baster i lusi od Ciebie jedna ciężarna ? Na fakturach prosze aby było napisane nie usługa weterynaryjna a sterylizacja. Moment pomyślimy nad Programem Sterylizacji może wespół zespól z Soemą a może li tylko jako Fundacja OS sprawa otwarta. Na razie zaczynamy Projekt Sterylizacja na terenie Gminy Rawa Mazowiecka, Urząd Gminy powiadomiony zbiera listę chętnych , nie będziemy sprawdzać dochodów właścicieli suniek czy kotek bo to się mija z celem , nasz cel nadrzędny STERYLIZACJA po prostu . Koszty sterylizacji plus ubranko posterylkowe i antybiotyk oraz zdjęcie szwów bardzo zblizone do tych jakie obecnie oferuje Koteria tak wyliczył nasz wet. Super gdyby zgłaszali się ludzie z okolicznych wsi. Z Projektu Buda zostało 1205 zł z małym ogonkiem z tego ma być wysterylizowana świeżo złapana bezdomniaczka ( sunia ) z Mińska Maz. 200 zł , chyba ma coś też Karina, jakaś bida z interwencji , namawiajcie sąsiada/sąsiadkę. Kto pierwszy ten lepszy tu prosze zgłaszać do wyczerpania środków . My na razie na tym samym koncie mamy swoje 4000 zł , z tego będzie opłacona sterylizacja suni od[B] 3x [/B]oraz kotki od [B]zerduszko i baster i lusi [/B]. Czy teraz wszystko jasne ? Sorry kosztów leczenia nie pokrywamy, mamy swoich prawie 300 ogonów. Pozdrawiam i do roboty . Ewa[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Ja pisałam o dwóch jedna być może ciężarna a druga ma młode gdzieś w stodole (cholera wie ile? mam nadzieję ,że kocurki),to wetka powiedziała że dopiero jak małe będą same jeść.Wstyd mi za moją wieś.Jutro ustalę termin na jedną.[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Dziś zawiozłam jedną z kotek na sterylizację .Jak rozumiem faktura ma być na Ostatnią Szansę.Fotkę też dziś zrobię ,odbieram ją około 12.[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Kociczka jedna już po sterylce.Jeszcze raz chciałam podziękować bo nie zdajecie sobie sprawy jak u mnie na wsi trudno namówić na sterylizację.Ludzie zasłaniają się brakiem funduszy bo przecież kotki się rozda .Kotka jeszcze nie była w ciąży ale już miała rujkę ,tak że u niej małych kociąt już nie będzie.Gdy pojadę na zdjęcie szwów zabieram tą drugą bo już kociaki same jedzą(masakra jest 2 kocurki i kociczka) Faktura pójdzie w przyszłym tygodniu.(koszt sterylki 120 zł)

[IMG]http://i49.tinypic.com/29pf1ig.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/esohu8.jpg[/IMG][/QUOTE]
Teraz to mam dylemat bo kasy nie ma a ja dopiero dziś wysłałam faktury bo czekałam na sterylkę drugiej kotki.

Link to comment
Share on other sites

czy mogła bym zgłosić charcice Safirę do sterylizacji? mamy umówioną wizytę na wtorek 13.11.2012 Lecznica Zwierząt w Piotrkowie Tryb ul Rzemieślnicza 26 ,M.Skrzek Z.Skrzek koszt hmmm powiedział no tak jak poprzednią sunię czyli 183zł .[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234500-Uratowana-przed-zim%C4%85-charcica-ze-staszowa/page2[/url]. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...