Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='Soema'][SIZE=3][B]Czy ktoś jeszcze ma do wysłania faktury na SSPZ?

Mam od myszy1, z Focusvet, od Kingi z Radomia i jeszcze 3 albo 4 w domu, to wszystko zostanie dołączone do pisma z prośbą o przelanie reszty pieniędzy.

Fundacja Ostatnia Szansa udostępni akcji subkonto!!!! :Rose: za co bardzo, bardzo dziękuję. Nie znam drugiej tak prężnie i szczerze działającej akcji. One kastrują wszystko jak leci ;)
są równie zboczone co my :grins:
Bardzo dziękuję!
[/B][/SIZE][/QUOTE]


Będzie podane na wątku to konto?

Link to comment
Share on other sites

Fundacja Ostatnia Szansa
ul. J.Blatona 3/141,
01-494 Warszawa
Pekao S.A[B] 68 1240 1066 1111 0010 2468 8007[/B]

tytuł: "[B]AKCJA STERYLIZACJA, DOGO - nick" [/B]to jest ważne!

Bo ja dostanę dostęp i będę to rozliczała, a w piśmie oficjalnym do Fundacji będzie, że przelewy podpisane, pliss pilnujcie tego.

Przypominam, że to konto będzie [B]tymczasowe[/B], do czasu dostania KRS.

Poza tym razem z Fundacją, będziemy szukały rownież sponsorów poza dogo, dla tej akcji...

[B]Zofija[/B], z bazarku feluski i zwrotu Kamy210 będą pieniądze prawdopodobnie na nowym koncie, jak to ustalimy i możliwe, że się uda wysterylizowac sukę od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

jupi:) natomiast uwazam ze zasady powinny byc nieco sztywniejsze, jesli ktos nie dopelni formalnosci (przelewy nei podpisane, brak karteczek i tej calej reszty) zwrotu nie bedzie! to najwazniejsza akcja na dogo, od odrobiny wysilku ze strony beneficjentów nikt nie umrze a zaoszczedzi wszystkim pracy i nerwow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']jupi:) natomiast uwazam ze zasady powinny byc nieco sztywniejsze, jesli ktos nie dopelni formalnosci (przelewy nei podpisane, brak karteczek i tej calej reszty) zwrotu nie bedzie! to najwazniejsza akcja na dogo, od odrobiny wysilku ze strony beneficjentów nikt nie umrze a zaoszczedzi wszystkim pracy i nerwow.[/QUOTE]

Tak od nas: na to konto wplywaja jeszcze pieniazki na Sledzika i przelewy [B]musza [/B]byc podpisane, bo utoniemy w dociekaniu co i dla kogo. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Tak od nas: na to konto wplywaja jeszcze pieniazki na Sledzika i przelewy [B]musza [/B]byc podpisane, bo utoniemy w dociekaniu co i dla kogo. /Agnieszka[/QUOTE]

jasne:) chodzilo mi o ten caly cyrk ze zwrotami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']jupi:) natomiast uwazam ze zasady powinny byc nieco sztywniejsze, jesli ktos nie dopelni formalnosci (przelewy nei podpisane, brak karteczek i tej calej reszty) zwrotu nie bedzie! to najwazniejsza akcja na dogo, od odrobiny wysilku ze strony beneficjentów nikt nie umrze a zaoszczedzi wszystkim pracy i nerwow.[/QUOTE]

Jestem ZA!!!
Od kwietnia wznawiam swoją deklarację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow'][B]Lista suk zgłoszonych do zabiegów:[/B]

- [B]AgnieszkaO[/B], 200 zł, Kropeczka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215449"]www.dogomania.pl/threads/215449[/URL], dr Krawczyk, Toruniu, Legionów 216B [/QUOTE]

To ja zapytam jeszcze tutaj, czy dotarła faktura ode mnie (wysyłałam 24 lutego priorytetem, a z pocztą różnie bywa)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgnieszkaO']To ja zapytam jeszcze tutaj, czy dotarła faktura ode mnie (wysyłałam 24 lutego priorytetem, a z pocztą różnie bywa)?[/QUOTE]
Będę dzwoniła do Sandomierza. Pewnie tam jest.
[quote name='malawaszka']super! cieszę się bardzo, że rusza akcja dalej! powinnas mieć (chyba że to już wysłałaś??) faktury za sterylkę Iny w Piotrkowie Tryb. i za sterylkę Heidi od marako - Wrocław[/QUOTE]
Inę mam na pewno, Heidi pewnie w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Wiem, że jesteśmy natrętne, z tym pytaniem o kasę.
Ale już wiem, że do mojej wetki jeszcze przelewu nie było.[/QUOTE]
Kochane kilka postów wstecz napisałam, że wszystkie zaległe wyjdą niedługo, a reszta zostanie przelana, mam nadzieję na konto Fundacji OS. Nie jesteście natrętne, też bym się złościła.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie złoszczę się, i czytałam o tych przelewach że będą:-)
Napisałam, bo od wetki dowiedziałam się, że nie było, bo nie wiedziałam czy było wpłacone czy nie.
I wetkę też poprosiłam by poczekała, że lada tydzień przelew będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...