Jump to content
Dogomania

TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]w samochodzie ciut gorzej jezdzi niz Grysiek....ale nadrobimy:p .
[/QUOTE]

co ta Doddy z nim zrobiła??? może go jednak podmieniła??!!:lol:
Piotrek zakochany w Dropsie, a ty Katcherine też, czy jeszcze nie wiesz, bo jesteś w szoku??:lol:

Link to comment
Share on other sites

JEST CUDO- Z Gryskiem juz komitywa- wysepily cala bulke. do spolki.
boi sie pijanych mezczyzn, grzeczny, Gryskowi nie dokucza, a Grysiek zaczyna mu dawac luzy...
brzuszek go chyba boli- 5 kup na liczniku- i puszcza baki. wiec jestesmy na diecie wszysycy we dwoch tworza sepiacy tandem ze nikt nie da rady.

co do facetow-ewidentnie boi sie - szczegolnie po alkocholu , w okularach- obvwarczal tez kolesia na przystanku z daleka za ulica- cos mu sie widocznie skojarzylo. ze mna juz sie dogadal- i jak sie przestraszyl od razu szukal u mnie ratunku;)

teraz dzieci spia....

oczywiscie tego faceta po alkocholu(nadmianiam na lekkim rauszu) oblaskawilismy i juz pozniej sam Dropek poszedl sie przywitac;)

acha- jutro sle w sprawie rufusa email z danymi- mam nadzieje ze cos sie ruszy- jest chetny ale to juz od Norbitki bedzie zalezalo...
buziaki dziewuszki:):)
Dropek i Gryfek sepiacy tandem z Rodzina;)

Link to comment
Share on other sites

Psiaki robily nam wspolne naloty nocno poranne....nagle dwa nosy w pelnej zgodzie pojawialy sie po obu stronach lozka i patrzyly...w oczy:lol: :lol: :lol: z wielkim pytaniem- raz czy mozna do nas...oczywiscie bylo ze 'na miejsce' a nie do nas...po czym eskadra odplywala...tuz za prog:razz:

a z rana...czy juz sie budzimy;)...no i sie obudzilismy.....idziemy zaraz na spacerek

Drop podpatruje pilnie moje relacje z Gryfem- i robi to samo.

Stado lap dla wszystkich.Zdjecia mamy ale TZ musi sie nauczyc wstawiac:lol: .

Link to comment
Share on other sites

chcialam tylko zareklamowac ze Dropek droge z Wyszogrodu opiskal...za ciocia...

Nikt nam nie wierzy ze on byl w schronisku- tak sie zachowuje ze normalnie poezja.
ogonek nam sie wy[rostowal- nie ma szabelki- jest dlugi luzny ogonek- cieszacy sie na kazde spojrzenie:cool3:
musimy uszka wyczyscic bo trzepoczemy uszkami...i no- zajrzalam- i czarno, brudno;).....

Link to comment
Share on other sites

No wiec niunki zostaly same sam na sam .....az ciekawa bylam...pokloca sie, zrobia burde, beda wyly...nnnno nie wiem...nastawilam sie na najgorsze....
wracam...
a tu tylko dwie szczesliwe mordki zza drzwi mnie przywitaly.

:multi: :multi: :multi: :cool1: Dzielne psy

Teraz mam tornado razy 2....hihihihihi

Za chwileczke idziemy na spacerek:p

Link to comment
Share on other sites

wlasnie wrocilismy.....Dropek mial kolezanke do zabawy....2 miesieczna astke...co wyprawialy hihihihihi. teraz po kolacji psy ida spac.

dzis licznik...8 kup- ja nie wiem co on ma w tej karmie......

za to Dropek mial pierwszy psi sen u nas...obszczekiwal chyba cos....i przebieral lapami...



Teraz cisza bloga panuje...dwa rowne sapania z katkow dobiegaja:)
mowimy wszystkim Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Dziś już jest jutro, więc czekamy na zdjęcie :)

Co do dropiastego w Giżycku. Na razie piesek czeka na swoich właściceli, błąkał się po ulicy i ktoś go przywiózł do schronu, miał obrożę, jest w bardzo dobrym stanie, ma około 2 lat, będę sprawę monitorowała ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...