Jump to content
Dogomania

Miał być szczęśliwy, przeżył piekło w "kochającym" domu! Za TM... [*]


pati_zabrze

Recommended Posts

[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B]

[INDENT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#644a7c][CENTER][SIZE=5][B]Kto mógłby lepiej zrozumieć twojego psa, jeśli nie słynny Zaklinacz Psów?[/B][/SIZE][/CENTER]
[/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[URL="http://www.taniaksiazka.pl/zaklinacz-psow-millan-cesar-peltier-melissa-jo-p-218984.html?cmp=m100721"][IMG]http://www.taniaksiazka.pl/biuletyny/images/zaklinacz.jpg[/IMG][/URL] Fani programu [URL="http://www.taniaksiazka.pl/zaklinacz-psow-millan-cesar-peltier-melissa-jo-p-218984.html?cmp=m100721"][COLOR=#4444ff]"Zaklinacz Psów"[/COLOR][/URL] emitowanego w stacji National Geographic Channel (od kwietnia 2010 roku) z pewnością będą zachwyceni, ponieważ 21 lipca 2010 roku ukazuje się w Polsce długo oczekiwana książka gwiazdy tego programu - Cesara Millana. Książka nosi taki sam tytuł jak program i zdążyła już zawojować listy bestsellerów za oceanem. W USA znajdowała się przez 50 tygodni na liście bestsellerów New York Timesa, z czego przez 15 tygodni gościła na 1. miejscu tej listy. Jeszcze nigdy żadna książka o psach i żaden psi szkoleniowiec nie byli tak popularni zarówno wśród anonimowych właścicieli psów, jak i wśród gwiazd z wielkiego świata. Cesar Millan szkoli przecież psy m.in. Oprah Winfrey, Nicolasa Cage'a czy Willa Smitha.
[URL="http://www.taniaksiazka.pl/zaklinacz-psow-millan-cesar-peltier-melissa-jo-p-218984.html?cmp=m100721"][COLOR=#4444ff]"Zaklinacz Psów"[/COLOR][/URL] to poradnik napisany językiem prostym, zrozumiałym, ale i pełnym humoru. Słynny behawiorysta i ekspert w dziedzinie psich zachowań podaje receptę na rozwiązanie wielu problemów z czworonogami oraz odpowiada na odwieczne pytania dręczące ich właścicieli. Jednak zanim Cesar Millan odsłoni tajniki swoich metod, najpierw przytoczy ciepłą opowieść ze swego dzieciństwa i młodości. Stąd wyłoni się obraz niezwykłego meksykańskiego chłopca, którego natura obdarzyła rzadkim talentem do nawiązywania kontaktu ze zwierzętami.
Książka zapoznaje z prostymi zasadami pracy z czworonogiem, dzięki którym właściciele poznają potrzeby swoich psów i uczą się patrzeć na świat ich oczami. Okazuje się, że pies to nie człowiek i nie myśli tak jak człowiek, nawet gdy będzie miał ładne ubranko czy modne zabawki, a cała tajemnica postępowania ze zwierzakiem opiera się na słynnej formule Zaklinacza - ćwiczenia, dyscyplina i uczucia (dokładnie w takiej kolejności).
Życzę więc miłej wakacyjnej lektury i mam nadzieję, że każdy z Was zostanie najlepszym przyjacielem swojego psa.
[/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam smsa od Sylwi...

Cytuję:
"Niestety z Pikusiem nie jest dobrze. Miał badanie jamy brzusznej, gdzie okazało się, że wątroba jest chora. Miał zrobiony rentgen klatki piersiowej i główki, tam całe szczęście nie ma żadnych zmian. Pikuś przechodzi na dietę, na karmę która ma usprawnić działanie wątroby. Czeka nas jeszcze za kilka dni badanie moczu i kału. Cały koszt to 230zł, jeżeli będzie potrzebny paragon to mam wszystkie badania, prześwietlenia również. pozdrawiam"

Za kilka dni jeszcze badanie moczu i kału, które będzie kosztowało około 60zł...
Póki co przesyłam Sylwi 230zł za dotychczasowe badania i z niecierpliwością czekam na wynik pozostałych...

Trzymaj się Pikusiu!!!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie badania przeprowadzone były w klinice weterynaryjnej Chiron w Płocku.Mam nadzieję,że Pikuś wyzdrowieje,choć pan doktor powiedział,że też już wiek robi swoje.A posikiwanie też ma swoje podłoże,lekkie problemy z nerkami,niestety nie umiem fachowo określić,byłam już w takim amoku,tak mi Pikusia było szkoda,tyle badań i wogóle......wiecie co, mnie dziwi, Ci państwo,którzy oddali Pikusia, skoro wiedzieli,że piesek załatwia się domu,to dlaczego nie zareagowali wcześniej,może wtedy dałoby się tego wszystkiego uniknąć.No,ale cóż już po fakcie,oby teraz doszedł do siebie,bo zasłużył na to :-)...pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sylwia co u was słychać? Jak zdrowie Pikusia? Miał robione już badanie kału i moczu? Potrzebujecie jeszcze jakieś pieniążki? Na koncie Pikusia został spory zapasik z którego mogłyby skorzystać psiaki w pilnej potrzebie, a ja nie wiem co robić... Napisz proszę czy Pikusiowi będą jeszcze potrzebne jakieś badania i jak on się czuje ;) Z niecierpliwością czekam też na jakieś nowe foteczki :p

Link to comment
Share on other sites

Pati na razie wszystko dobrze,tak jak już pisałam wcześniej Pikus jest na specjalnej diecie,ponieważ ma chora wątrobę.Karmę Royal Canin Hepatic będzie jadł przez ok pół roku,później pojedziemy na badania.Dajemy sobie radę :-),a jeżeli chodzi o pieniążki to bardziej przydadzą się innym pieskom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwunia82']Pati na razie wszystko dobrze,tak jak już pisałam wcześniej Pikus jest na specjalnej diecie,ponieważ ma chora wątrobę.Karmę Royal Canin Hepatic będzie jadł przez ok pół roku,później pojedziemy na badania.Dajemy sobie radę :-),a jeżeli chodzi o pieniążki to bardziej przydadzą się innym pieskom[/QUOTE]

Cieszę się, że u was wszystko w porządku :lol: W takim razie pieniążki Pikusia, a jest ich nie mało, bo [B]600,30[/B] można rozdzielić na inne potrzebujące psiaki. Macie jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...