Jump to content
Dogomania

"Ja albo mój pies" Victoria Stilwell


Angelka

Recommended Posts

Nie byłabym sobą gdybym nie była już w Mpiku książka stoi jako nowość na półce więc na próżno jej szukałam wśród starszych pozycji. Oczywiście ją kupiłam :)
Tak na pierwszy rzut oka co zdążyłam przejrzeć książka w dużym formacie A4 dużo zdjęć na całą stronę ,tak że nie jest ona ani trochę podobna do książek typu "Pies i człowiek", "Drugi koniec smyczy" w formie raczej podobna do "101 psich sztuczek " , w treści to chyba pigułka wszystkich odcinków także całkiem spoko ale szału nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='debova47909']Dziś wybieram się do eMpiku. Mam nadzieję, że warto 35 zł wydać. I tak znów będę słuchać od starego, że po co pieniądze w błoto wyrzucam, skoro pies jest grzeczny, a to to sie bedzie na półce kurzyć i takie tam, jak to z chłopami bywa...[/QUOTE]
Ona kosztuje 39,99 w sklepie :/

Jak wyda ci się ona mało ciekawa to polecam "Z miłości do psa" Patricia McConnell 448stron bitego druku w tej samej cenie a książka świetna jak dla mnie :eviltong:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='debova47909']Faktycznie, cena ta sama. To może nawet od tej zacznę, bo do Victorii w wersji papierowej cos nie jestem przekonana ;) Dzięki wielkie Angelka[/QUOTE]
Ona ma jeszcze jedna równie świetną pozycje "Drugi koniec smyczy" :D

Tak sobie zaczęłam czytać tą książkę Stilwell i naszła mnie refleksja, dlaczego tak późno została wydana ,REWELACJA dla początkujących !!!
Powiem tak związała wszystkie pojęcia do kupy rozumienie psa jako zwierzęcia, budowę więzi, rolę człowieka jako przewodnika psa,sposób karmienia i podstawowe komendy w jednej książce.
Plus potencjalne problemy związane z wychowaniem.

Link to comment
Share on other sites

ja do eMpiku mam20km,więc zamówiłam u siebie w księgarni-na jutro lub najpózniej w pn będę mieć.Musze ocenić książkę,zresztą ostatnio co miesiąc zamawiając karme i kosmetyki kupuję dodatkowo jakąś ksiązkę-raz o danej rasie,drugim razie na temat szkolenia itp.więc ksiązka Viktorii bedzie do kolekcji

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

:mad:no dobra to teraz jak na spowiedzi:opłaca się kupić książkę Victorii?
oglądam odcinki w tv i nie powiem pare rzeczy udało mi się wprowadzić do życia codziennego z psem(mam haszczaka więc tym bardziej sukces:razz:).
a ja polecam książkę-sygnały uspakajające!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

nawet nie wiedziałam, że Victoria wydała książkę. Oglądam programy i kilka rzeczy wprowadziliśmy w zycie, chociaż czasem denerwowało mnie to, że Victorii w programie wszystko przychodzi tak łatwo (nie jest pokazany cały proces, ale może to moje wrażenie). Teraz jestem na etapie poszukiwań "psiej" książki i może się w nią zaopatrzę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...