Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tu_ania_tu']ciotki o co chodzi z tymi dogami? Gdzie one są?[/QUOTE]

Dogi są na jakimś podwórku w Głownie.
Podobno mają rodowody i kiedyś jeździły na wystawy.
W tej chwili są bardzo zaniedbane i wygłodzone, siedzą na podwórku gdzie jest syf, są przywiązane do czegoś jakimiś linkami (łańcuchami ?), nie mają budy nawet...

W przytulisku nie mamy ani kawałka miejsca... Psiaki są do zabrania na już, mają zostać przewiezione do przytuliska pod koniec tygodnia, ale ciężko będzie gdzieś je upchnąć... Mamy za małe boksy na takie duże psy i straszne przepełnienie... Czarno to widzę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Czy w okolicach Łodzi jest sprawdzony hotelik, który mógłby wziąć te psy???[/QUOTE]

U sylwiaso jest fajny hotelik w okolicach Łowicza, niedaleko nas, ale chyba nie ma miejsca... No i kasy, żeby te psiaki utrzymać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Zdjęć niestety nie mam :( Miałam jechać zrobić jak już będą w przytulisku...
To chyba sunia i piesek, ale pewna nie jestem.[/QUOTE]

nika a nie mogłabyś jednak jakoś tam podjechać i te zdjęcia zrobić? no i info o płci też jest ważne. Może jakiś DT dla któregoś by się znalazło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']
Dobra doczytałam gdzie jest Główno.
Skąd wiecie o nich? Z kim moge rozmawiać o psach?[/QUOTE]

[B]tu_ania_tu[/B], najlepiej jest zadzwonić do p. Zosi, kierowniczki, i dopytać o psiaki. Ona chyba była na miejscu i je widziała, wie najwięcej.
Nr. tel. 501 420 548

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']nika a nie mogłabyś jednak jakoś tam podjechać i te zdjęcia zrobić? no i info o płci też jest ważne. Może jakiś DT dla któregoś by się znalazło[/QUOTE]

Kurcze, nie za bardzo :( Ale zapytam się, może ktoś na miejscu będzie w stanie zrobić zdjęcia.
Zapytam się Sylwii czy ma miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...