Jump to content
Dogomania

Gorzów 2006


Asta

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

byłam widzialam ! robilam zdjecia
widzialam Iwe R (mam duzo zdjec En Chou - tak jak obiecalam)
widzialam Lidkę z Wizardem i druga psiną (mam zdjecia :lol:)
widzialam wybor BOG V widzialam szaraduszke z Draką ;)
aaa i widzialam tez Marte Chmielewska z Penny (ale nie jestem pewna czy to byla Marta)
zaraz wkleje zdjecia niech mi sie tylko zgrają ;)
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B]poprosze o stawke sznaucerow srednich pieprz i sol i mini czarno srebrnych[/B] :modla: :modla: :modla:[/quote]
średni, pieprz-sól
psy-otwarta AL-LADYN Retman
suki-champ SARABANDA z Jamna
mini czar-srebr
suki:
pośrednia
265 AKWA ze Świerkowej Doliny
266 GEMMA z Miedwiańskiej Toni
267 KORSA Days
268 SUPER SAMANTA od Felsztyna
otwarta
269 MANTA SASQUEHANNA Doman
270 PERSEPONA od Swiego Kota

Link to comment
Share on other sites

Nie mam fotek, za to widziałam twoją psiunię Dzidtka. Bardzo ładna, piękny włos :p
Bardzo dziękuję za pomoc Pagajowi, fantastyczna dziewczyna :multi::cool3::lol:
No i miałam okazję spotkać Jo-jo i jej pieknego doga.
Poza tym atmosfera fantastyczna, sporo starych wyjadaczy, dobra organizacja (poza niekończącą się oceną terrierów;)), było nawet gdzie usiąść jak się nieco wyludniło :p
Wróciłyśmy z cwc, nswr i zw.rasy, no i byłyśmy 4 na Bogu :-o:-o:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Nie mam fotek, za to widziałam twoją psiunię Dzidtka. Bardzo ładna, piękny włos :p
Bardzo dziękuję za pomoc Pagajowi, fantastyczna dziewczyna :multi::cool3::lol:
No i miałam okazję spotkać Jo-jo i jej pieknego doga.
Poza tym atmosfera fantastyczna, sporo starych wyjadaczy, dobra organizacja (poza niekończącą się oceną terrierów;)), było nawet gdzie usiąść jak się nieco wyludniło :p
Wróciłyśmy z cwc, nswr i zw.rasy, no i byłyśmy 4 na Bogu :-o:-o:-o[/quote]
Moja Droga ! :lol:
trzeba bylo do mnie podejść(a jesli nie wiesz jak wygladam to do ewelinybuck ma pewnie moje jakies zdjecie :lol:) jeśli to bylaś ty to stalam kilka kroczkow od ciebie :lol: chcialam nawet podejść ale nie bylam pewna czy to aby napewno ty :lol: mam nadzieje ze zobaczymy sie w Szczecinie za dwa tygodnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka'][B][COLOR=red]czy ktoś ma fotki z BIS Juniorów ??? mój lhasaczek wygrał a mnie tam nie było BARDZO PROSZĘ o przesłanie mi ich,[/COLOR][/B] a może wiecie kto robił ??? czy ktos z oddziału na stronę robił ???[/quote]
Nitencja dzwoniła i mówiła, że jest śliczny:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka'][B][COLOR=red]czy ktoś ma fotki z BIS Juniorów ??? mój lhasaczek wygrał a mnie tam nie było BARDZO PROSZĘ o przesłanie mi ich,[/COLOR][/B] a może wiecie kto robił ??? czy ktos z oddziału na stronę robił ???[/quote]

Zdjęcia w okolicach wtorku maja byc na stronie oddzialu. Gratuluje zwycięstwa :)

Co do oceny i wyboru najlepszego z juniorów to uważam, za porażke to co zrobił sędzia za scena gdzie sie ustawialiśmy do wyjscia i prezentacji sedzia oglądał i "obmacywał" psy i w ten sposób zrobił wstepny przegląd wśród startujących. Tak troche bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

Sylrwia, wszyscy sędziowie wstępnie oceniali psy :p
Agamo bardzo dziękuję :multi: Oczywiście największą radość sprawiła mi Pennulka ale z grzywek też jesteśmy bardzo dumni, szczególnie, ze Miki w końcu pojechał do nowego domu :multi::p
Daisunia, prawdopodobnie to nie byłam ja przy Penny, ciagle ktoś ją pilnował, ja bym cię poznała, bo w końcu widziałam cię rok temu w Szczecinie ;) Pewnie gdzieś latałam z aparatem a ty widziałaś Pagaja albo kogoś ze znajomych;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']MARTA BARDZO SIE CIESZE GRATULACJE DLA TWOICH GRZYWEK -prosze wymiziac PENULKE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]
BOG wygrał Grzywacz z tego co widziałam :)
zaraz napisze ci stawke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Sylrwia, wszyscy sędziowie wstępnie oceniali psy :p
Agamo bardzo dziękuję :multi: Oczywiście największą radość sprawiła mi Pennulka ale z grzywek też jesteśmy bardzo dumni, szczególnie, ze Miki w końcu pojechał do nowego domu :multi::p
Daisunia, prawdopodobnie to nie byłam ja przy Penny, ciagle ktoś ją pilnował, ja bym cię poznała, bo w końcu widziałam cię rok temu w Szczecinie ;) Pewnie gdzieś latałam z aparatem a ty widziałaś Pagaja albo kogoś ze znajomych;)[/quote]
Aha ;) mam nadzieje ze w szczecinie bedziesz i uda nam sie wreszcie zamienic kilka slow na zywo ;)
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']KAROLKA GRATULUJE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
czy KTOS moze mi podac stawke chinskich grzywaczy[/quote]
psy
młodzież
638 GASTON z Lubuskiej Wsi
otwarta
639 GREMLIN GUCIO Casidi
champ
640 NOBEL Sub-Divo
suki
pośrednia
641 HARRIET z Gangu Łysych
otwarta
642 ENYA Opławieckie Czary

Link to comment
Share on other sites

stawka-zdublowana, więc chociaż 2 fotki - już z poza ringu chińczyków
[URL="http://community.webshots.com/photo/2367845180063625252GCLkyQ"][/URL]
[U][IMG]http://i48.photobucket.com/albums/f213/beatkacg/tn_100_0515.jpg[/IMG][/U]
[U][IMG]http://i48.photobucket.com/albums/f213/beatkacg/tn_100_0514.jpg[/IMG][/U][URL="http://community.webshots.com/photo/2588701810063625252UklCMQ"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka'][B][COLOR=red]czy ktoś ma fotki z BIS Juniorów ??? mój lhasaczek wygrał a mnie tam nie było BARDZO PROSZĘ o przesłanie mi ich,[/COLOR][/B] a może wiecie kto robił ??? czy ktos z oddziału na stronę robił ???[/quote]

zdjecia dla oddzialu KTOS robil. Mam zdjecie z finalu IX gr jesli to ten sam lhasak ktory zdobyl BOB to prosze bardzo ale tylko CIUT go widac ;)
[CENTER][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9745/xia9mt.th.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][URL="http://img302.imageshack.us/my.php?image=ix6sw.jpg"][IMG]http://img302.imageshack.us/img302/2650/ix6sw.th.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Marta ja sie nie znam i dla mnie było to raczej bardzo dziwne. I powiem szczerze, że żeby nie reakcja prowadzącego i zwrócenie uwagi przez mikrofon to bym nie załapała, że to jest sędzia myslałam, że to jedna z osób, które ustawiają kolejność psów co do wielkości.:lol:

Link to comment
Share on other sites

tak to ten lhasaczek import z Francji z Najlepszej hodowli w latach 2000-2001-2002-2003 i 2004 [B]Very Versace`s VERSION ORGINALE Z CZAŃCA[/B]
dzisiaj dostał ostatnie Zw.Mł. do Mł.CH, został Naj.Jun. w Rasie oraz ZWYCIĘZCĄ RASY no i ten BEST IN SHOW JUNIORÓW!!! :) oj ciesze się :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...