Jump to content
Dogomania

Gorzów 2006


Asta

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwa-R']Do Gorzowa jadę pierwszy raz, dlatego chciałabym zapytać, czy obok terenu wystawy jest parking, jeśli tak to czy jest płatny i ile?

Z góry dzięki![/quote]
Tak, są parkingi i miejsca jest sporo.
Są płatne, lecz nie wiem ile kosztuje bilet. Nie są to jednak duże kwoty.

Bezpłatny też jest - tereny wystawy przylegają do sklepu "NOMI".;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Tak, są parkingi i miejsca jest sporo.
Są płatne, lecz nie wiem ile kosztuje bilet. Nie są to jednak duże kwoty.

Bezpłatny też jest - tereny wystawy przylegają do sklepu "NOMI".;)[/quote]
O tak, Iwona słuchaj Pagaj bo dobrze radzi! Rok temu jak jechalam z psem pociągiem bardzo ładnie wytłumaczyła mi trase dojscia z PKP do wystawy;) Pagaj jeszcze raz dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']O tak, Iwona słuchaj Pagaj bo dobrze radzi! Rok temu jak jechalam z psem pociągiem bardzo ładnie wytłumaczyła mi trase dojscia z PKP do wystawy;) Pagaj jeszcze raz dzięki![/quote]
Miałaś mi podziękować osobiście na tej wystawie, i co??? :mad:
Siedem razy łaziłam wkoło waszego ringu...:mad:
I żadnego, absolutnie żadnego znaku rozpoznawczego nie dałaś:placz:

Dlatego po Chmielewską się udam osobiście, człowiek się na swoich błędach uczy...;) :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Miałaś mi podziękować osobiście na tej wystawie, i co??? :mad:
Siedem razy łaziłam wkoło waszego ringu...:mad:
I żadnego, absolutnie żadnego znaku rozpoznawczego nie dałaś:placz:

Dlatego po Chmielewską się udam osobiście, człowiek się na swoich błędach uczy...;) :p[/quote]
Ojjjjjjjj podpadłam:razz::-( Hmm moze mnie widzialas na honorowym ja z moim psem wygralismy BOG:razz: ale bedzie do nadrobienia w tym roku:multi: Ok:razz::P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Miałaś mi podziękować osobiście na tej wystawie, i co??? :mad:
Siedem razy łaziłam wkoło waszego ringu...:mad:
I żadnego, absolutnie żadnego znaku rozpoznawczego nie dałaś:placz:

Dlatego po Chmielewską się udam osobiście, człowiek się na swoich błędach uczy...;) :p[/quote]
Ja też mogę podziękować osobiście, jeśli tylko mnie ktoś zaczepi, choć znając życie, każdy zajmie się swoimi sprawami, i znowu nikogo nie poznam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Będziesz mrugała lewym okiem trzy razy dla rozpoznania???:lol:[/quote]
hehe hmm ale czy to mnie przez to da sie rozpoznac:cool3: hmm bede miec klateczke z dwoma sh w srodku, jeden czarny drugi rudziach:multi: zapraszam pod ring Grupy V :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']hehe hmm ale czy to mnie przez to da sie rozpoznac:cool3: hmm bede miec klateczke z dwoma sh w srodku, jeden czarny drugi rudziach:multi: zapraszam pod ring Grupy V :P[/quote]
Kobieto!!!
Ja po wystawach pałętam się od trzech lat - takich klatek z psami tam będzie kilka :eviltong:
No ale dobra, nich ci będzie - będę łaziła, zaglądał do kaltek i pytała znienacka: [B]"Savannah???" :diabloti: [/B]
I mam nadzieję, że w kaftanie mnie stamtąd nie wywiozą....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Kobieto!!!
Ja po wystawach pałętam się od trzech lat - takich klatek z psami tam będzie kilka :eviltong:
No ale dobra, nich ci będzie - będę łaziła, zaglądał do kaltek i pytała znienacka: [B]"Savannah???" :diabloti: [/B]
I mam nadzieję, że w kaftanie mnie stamtąd nie wywiozą....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
hehe uśmialam się :P:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
wiesz ale klatek przy sh to raczej mało powinno byc:cool3: chyba zrobie sobie LOGO i powiessze na klatce:cool3::cool3:
To by było niezłe zaskoczenie, chyba z wrażenia bym podskoczyła:lol::multi::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...