Jump to content
Dogomania

Gorzów 2006


Asta

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asta']Tylko macie w championach startować:evil_lol: (:lol:)[/quote]

Astulko, bardzo byśmy chcieli....tylko czy my do tego czasu dostaniemy odpowiedni kwit na to ? Znając tempo pracy ZG ZK to może być ciężko :placz:

[quote name='Daisunia'] oby tylko nie padalo ... glownie przez pogode nie pojechalismy pooglądac w zeszlym roku ...[/quote]

Faktycznie było wstrętnie.............dokładnie z tego powodu my też nie pojechaliśmy kibicować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marusia']


Faktycznie było wstrętnie.............dokładnie z tego powodu my też nie pojechaliśmy kibicować.[/quote]
ja awanture w domu zrobilam że ja musze tam być i koniec
a potem nawet sie cieszylam ze nie zmoklam przynajmniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']......po przejrzeniu katalogu Głogowskiego 8)[/quote]

Mogłabyś uścislić co ma wspólnego katalog głogowski z wystawą gorzowską? No chyba, że w katalogu głogowskim była w reklamówce podana już obsada sędziowska na Gorzów:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marusia']Mogłabyś uścislić co ma wspólnego katalog głogowski z wystawą gorzowską? No chyba, że w katalogu głogowskim była w reklamówce podana już obsada sędziowska na Gorzów:cool3:[/quote]


Nie no była reklamka Gorzowa a że jedziemy tam tak samo jak jedziemy w tamtym kierunku na wystawy (tzn zatrzymujemy się u znajomych gdzie jest suuuper) to powiedział że pojedizemy wcześniej i o weekend nad jeziorkami zaczepimy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'] (tzn zatrzymujemy się u znajomych gdzie jest suuuper) to powiedział że pojedizemy wcześniej i o weekend nad jeziorkami zaczepimy :loveu:[/quote]

No to wszytko jasne, a już podejrzewałam jakieś "przecieki". A gościna nad lubuskimi jeziorami faktycznie jest przyjemna. Sama się przeprowadziłam w zeszłym roku nad jadno z nich :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy jest tu ktoś ze związku Gorzowskiego?

Jak tak to prosze o info..dzisiaj musiałam wysłąć zgłoszenie interntowe bvo fax nie działal..wysłałm jedynie sam formularz bez potrzebnych papierków..i tu oje pytanie czy moge te papiery wysłać faxem w piątek kidey to będziemożna wtedy potwierdzic?! Z góry Dziękuje za odp. (wystawa opłacona)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Czy jest tu ktoś ze związku Gorzowskiego?

Jak tak to prosze o info..dzisiaj musiałam wysłąć zgłoszenie interntowe bvo fax nie działal..wysłałm jedynie sam formularz bez potrzebnych papierków..i tu oje pytanie czy moge te papiery wysłać faxem w piątek kidey to będziemożna wtedy potwierdzic?! Z góry Dziękuje za odp. (wystawa opłacona)[/quote]

Ja nie z Gorzowa, ale... w pn. fax dzialal. Radzilabym Ci sprobowac to wszystko im przeslac w srode faxem (bedzie data), a potwierdzic mozna telefonicznie w pt. (16-18) - ew. wtedy masz potwierdzenie (faxu) zgloszenia w terminie i wysylasz jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Ja nie z Gorzowa, ale... w pn. fax dzialal. Radzilabym Ci sprobowac to wszystko im przeslac w srode faxem (bedzie data), a potwierdzic mozna telefonicznie w pt. (16-18) - ew. wtedy masz potwierdzenie (faxu) zgloszenia w terminie i wysylasz jeszcze raz.[/quote]

Ja dzisiaij próbowałam wysłac fax ale nie stety wyłączony..Tak więc żeby było ok wysłąłąm internetowe zgłoszenie..ale ja nie mam żadnych papierów na dysku..I tak sobie myśle czy jak wszystko dośle faxem w piątek i zadzwonie żeby potwierdzić o czy mi przyjmą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...