Jump to content
Dogomania

Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(


mc_mother

Recommended Posts

[quote name='ilon_n']przypuszczalnie jednak mniej niż Twoje wychodzenie "z klasą", lecz więcej niż parzenie kawy w mikrofalówce :diabloti:[/QUOTE]


a gdzie to nam mikrofalę od gapcia wynosicie co? :mad:

oddajcie nasz patent :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mc_mother']Jeszcze nieee! Dopiero przylazłam :D[/QUOTE]

To uderz na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180220-%C3%85%C2%81%C3%83%C2%B3d%C3%85%C2%BA-Gapcio-po%C3%85%C2%BCegna%C3%85%C2%82-si%C3%84%C2%99-z-bezdomno%C3%85%C2%9Bci%C3%84%C2%85-ju%C3%85%C2%BC-u-Jamora-szukamy-DS%21"]Gapcia[/URL].

Link to comment
Share on other sites

mc_mother zrób Jurandowi metryczkę między innymi do ogłoszeń w pierwszym, a Zbyszkowi w piątym. Bardzo się to przyda i nie będzie trzeba szukać po wątku.

1. Imię
2. Płeć
3. Wiek
4. Sierść (długa/półdługa/krótka)
5. Sterylizacja (tak/ nie ) - jeśli przed adopcją to zaznaczyć TAK
6. Wielkość (od S do XL )
7. Miejscowość
8. Miejsce Pobytu (schron/hotelik/DT)
9. Zachowanie
10. Zachowanie względem Dzieci
11. Zachowanie względem Zwierząt
12. Dla Kogo
13. Historia
14. Kontakt
15. Krótki Opis

+ [B]4 fotki
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']Witajcie chłopaki z rana:)

Ilon_n czy możesz zmierzyć długość rękawka polarowej bluzy w paseczki (nr8), bo mamy zapytanie od klientki na bazarku?[/QUOTE]

nie problem, się zrobi, ale jak dotrę do domku dziś po pracy .. :)

z nowych wieści:
1) w schronie pobiorą Jurandowi próbkę krwi do badań w kierunku prób wątrobowych,ale musimy sami ją dostarczyć do Lab (jeśli nie znajdę takiego miejsca w Toruniu, to trzeba wieźć do Bydgoszczy) dziś zrobię zwiad, gdzie taką próbkę można oddać ..
2) kastracja Runo w schronie jest możliwa za jedyne 80PLN!!! - wystarczy wpłata z tytułu darowizny na schronisko - tylko musimy w ciągu najbliższych 3-4 tyg wstrzelić się w termin, bo później szefowa wyjeżdża na m-c a bez niej nic nie załatwię. Dochodzi jeszcze mała kwestia - czy wet nie będzie miał do zrobienia za dużo zabiegów dla podopiecznych schroniska, bo one mają pierwszeństwo w kolejce. Jutro będąc w schronie dogadam szczegóły.
No ale jak nie tu, to zrobimy zabieg u wetki na Mickiewicza - drożej, ale też z ładną zniżką, bo przecież normalna cena to 200-300pln.

Link to comment
Share on other sites

O naszym Jurancie jest bardzo głośno. Moja Księgowa pytała mnie dziś czy wiem coś o ślepym podhalanie z kowalewa bo znajoma jej znajomej dzwoniła...............Allegro chyba zrobiło swoje.
Ilon ! Spotkajmy się jutro w schronisku to dogadamy szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Saphira, będę jutro w schronie około 11 ..
ale na początek mam bojowe zadanie dowieźć superexpresem próbkę Juranda do laboratorium na Uniwersytecką .. już poprosiłam by wet rano spuścił Mu na czczo parę kropli, więc próbka będzie już czekać!! wszystko policzone w minutach!! więc dopiero jak wrócę z tego kursu, to pogawędzimy ..

Juranciu, jutro musisz być dzielny i nie kłapnąć weta!!
Pokaż, że jesteś twardy i mądry!!

Link to comment
Share on other sites

Ilon_n- super wieści!
Jeśli chodzi o kastrację Runo, to jest to możliwe dopiero za 2-3 tyg. Na razie leczenie łapy a później odrobaczenie i szczepienie i dopiero cięcie...
Mam nadzieję, że Jurand się spisze i wet przeżyje, co?

Metryczki postaram się zrobić jak najszybciej... ale nie wiem czy dziś...

Link to comment
Share on other sites

Aaaa! Jutro wieczorem lub pojutrze rano ma być ustalona godzina wizyty Juranda u dr Garncarza.
Bazarek dla Juranda pięknie się rozkręca:)
Skarboneczka powoli się zapełnia:)

Ale wciąż prosimy o deklaracje! One są najważniejsze dla naszego psiuńka!

Link to comment
Share on other sites

Mc_mother, pytanko z innej parafii::

czy ta [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185098-Bia%C3%85%C2%82y-Pies-czyli-Zosia-szuka-domu.-Ma-czas-do-ko%C3%85%C2%84ca-maja%21"]sunia[/URL] jest w typie podhalana??
przy okazji proszę odwiedźcie wątek tej Zosi, biedna ma czas do końca maja..

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny wyczytałam i poprawiłam na niedowidzący w allegro Juranda, co mam jeszcze dodać, ująć? może jakieś nowe fotki macie?:)
pomyślałam że może dopiszę że przed adopcją będzie wykastrowany? może zniechęci to pseudohodowców? dopisałam w zasadzie...

piszcie jak coś na bieżąco wyniknie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Mc_mother, pytanko z innej parafii::

czy ta [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185098-Bia%C3%85%C2%82y-Pies-czyli-Zosia-szuka-domu.-Ma-czas-do-ko%C3%85%C2%84ca-maja%21"]sunia[/URL] jest w typie podhalana??
przy okazji proszę odwiedźcie wątek tej Zosi, biedna ma czas do końca maja..[/QUOTE]

Gdzieś w dalekich genach pewnie jakiś podhalan był :D
To taka kieszonkowa wersja;)
Założyłam jej watek na forum OP w "szukają domu" może jej się poszczęści kruszynce...

Biedna naprawdę:(

Argusiowa- podeślę Ci lepsze fotki na e-mail jutro.
Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Witaj Jurandzie :):)

Cioteczak bico zadeklarowala 20 zl. jednorazowej wplaty na badanie wzroku dla Juranda. Gdzie zbieramy pieniadze, bo mam wyslac na pw. namiary.[/QUOTE]
Ja wysłałam swoja deklarację na konto Biafry z dopiskiem, że dla Juranta.

[B]Jeżeli ktoś chciałby wspomóc utrzymanie i leczenie Juranda
proszony jest o wpłaty na konto Fundacji:
[/B]
[URL="http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/"]www.zwierzeniejestrzecza.org.pl[/URL]
Konto do wpłat :
Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"
ul. Batalionu "Skała" AK 8/36
31-273 Kraków

Bank Pekao SA
58 1240 1170 1111 0000 2420 9674
[B]z dopiskiem Jurand- podhalan[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Saphira, będę jutro w schronie około 11 ..
ale na początek mam bojowe zadanie dowieźć superexpresem próbkę Juranda do laboratorium na Uniwersytecką .. już poprosiłam by wet rano spuścił Mu na czczo parę kropli, więc próbka będzie już czekać!! wszystko policzone w minutach!! więc dopiero jak wrócę z tego kursu, to pogawędzimy ..

Juranciu, jutro musisz być dzielny i nie kłapnąć weta!!
Pokaż, że jesteś twardy i mądry!![/QUOTE]

Klapnij sobie ! A co tam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...