Jump to content
Dogomania

Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)


robkowa

Recommended Posts

Fiszka jest małą suczką ok 5kg w wieku do 2 lat. Została zabrana ze schroniska, obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Zamościem. Jest energiczna, szczekliwa i wesoła, lubi się bawić, uwielbia dzieci. Nie lubi kotów i nie przepada za suczkami. Według opinii tymczasowego opiekuna jest psem dominującym, polecana do domu z ogrodem, będzie dobrym stróżem. Została odrobaczona.
Czeka na dom stały.
Mile widziany częściowy zwrot kosztów sterylizacji.
Urodę ma bardzo oryginalną:cool3:
tel kontaktowy: 609 160 440

banerek pati_zabrze:loveu: poniżej na pierwszej stronie


tekst jogi do ogłoszeń:loveu:
ogłoszenie na stronie adopcje

Fiszka jest maleńką (5kg), młodą suczką o niebanalnej urodzie:smile: Wygląda jak krótkowłosy pekińczyk, a charakter odziedziczyła całkowicie po tej rasie:smile:
Została zabrana ze schroniska w Zamościu i już bezpieczna w domu tymczasowym czeka na nowych odpowiedzialnych opiekunów

Jest energiczną lubiącą zabawę, pewną siebie, wesołą sunią. Uwielbia dzieci, ale dla równowagi nie przepada za kotami. Lubi sobie poszczakać jak to mają w zwyczaju małe pieski. Zgodnie z przysłowiem w maleńkim ciele, wielki duch:smile: Poza tym jest przyjacielska, mądra i bardzo sympatyczna.
Fiszka umie zachowywać czystość, chodzić na smyczy i pozostawać sama w domu.
Została przez nas wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, i częściowy zwrot kosztów sterylizacji tj 80zł

[B]obecnie pilnie potrzebujemy nowego domu tymczasowego, sunia nie może pozostać w obecnym, nie dogaduje się z innymi zwierzętami!
[/B]

więcej zdjęć - 1 strona

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9270/fiszka1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1076/fiszka2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6200/fiszka3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7351/fiszka4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3593/fiszka5.jpg[/IMG]

dodatkowe zdjęcia [B]str 13[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tola wiem że na nadmiar czasu nie narzekasz:cool3:
moim zdaniem te które są w pierwszym poście są dobre jakościowo, pyszczek i sylwetka cała dobrze są widoczne, ilość też jest wystarczająca, na większości stron wchodzi kilka zdjęć, póki co te wystarczą, chyba że nie będzie odzewu to za jakiś czas wstawisz i się zmieni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Dopiero się zorientowałam, że Fiszka to też mikropiesek, raptem 5 kg, Tolu wrzucisz ją na mikropsiaki jutro z nowymi fotami ?[/QUOTE]
Oczywiscie - tylko wszystko wieczorem jak wrócę:cool3:
Banerek sliczny, dziękujemy; kto ma ochotę ?
MNie na razie chyba sie nie zmiesci...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny pozwoliłam sobie odrobinę ułagodzić jej opis, bo tak jej nikt nie weźmie.

Może być?
Fiszka jest maleńką (5kg), młodą suczką o niebanalnej urodzie:) Wygląda jak krótkowłosy pekińczyk, a charakter odziedziczyła całkowicie po tej rasie:)
Została zabrana ze schroniska w Zamościu i już bezpieczna w domu tymczasowym czeka na nowych odpowiedzialnych opiekunów

Jest energiczną lubiącą zabawę, pewną siebie, wesołą sunią. Uwielbia dzieci, ale dla równowagi nie przepada za kotami. Lubi sobie poszczakać jak to mają w zwyczaju małe pieski. Zgodnie z przysłowiem w maleńkim ciele, wielki duch:) Poza tym jest przyjacielska, mądra i bardzo sympatyczna.
Fiszka umie zachowywać czystość, chodzić na smyczy i pozostawać sama w domu.
Została przez nas wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, i częściowy zwrot kosztów sterylizacji tj 80zł

Link to comment
Share on other sites

Marlena dzięki bardzo:loveu:
i dla Fiszki i Finki Allegro, nie śmiałam pytać o dwa bo w tym roku masz maturę!
pati_zabrze również dziękuję za banerek i jogi za tekst:loveu:
przyda się bo nie umiem pisać ładnych:razz:

zaraz pouzupełniam pierwszy post

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']dziewczyny pozwoliłam sobie odrobinę ułagodzić jej opis, bo tak jej nikt nie weźmie.

Może być?
Fiszka jest maleńką (5kg), młodą suczką o niebanalnej urodzie:) Wygląda jak krótkowłosy pekińczyk, a charakter odziedziczyła całkowicie po tej rasie:)
Została zabrana ze schroniska w Zamościu i już bezpieczna w domu tymczasowym czeka na nowych odpowiedzialnych opiekunów

Jest energiczną lubiącą zabawę, pewną siebie, wesołą sunią. Uwielbia dzieci, ale dla równowagi nie przepada za kotami. Lubi sobie poszczakać jak to mają w zwyczaju małe pieski. Zgodnie z przysłowiem w maleńkim ciele, wielki duch:) Poza tym jest przyjacielska, mądra i bardzo sympatyczna.
Fiszka umie zachowywać czystość, chodzić na smyczy i pozostawać sama w domu.
Została przez nas wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, i częściowy zwrot kosztów sterylizacji tj 80zł[/QUOTE]
Swietnie; i sama prawda.
Fiszka szczeka jak jest sama:cool3:

Link to comment
Share on other sites

cały czas, czy tylko na początku?
Może dlatego ze taka jest zadziora ktoś ją wyrzucił, eh
Czy Dt umie ja poskromić czy ona wymaga większego przeszkolenia.

A napisałam Marlenie, żeby pozmieniała allegra i wpisała te teksty o Fiszce i Fince. Żeby usuneła info, że są w Zamościu, bo to odstrasza i poprawiła kilka rzeczy;) Mam nadzieję, że obie dziewczyny będą miały wzięcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']cały czas, czy tylko na początku?[/QUOTE]
Cały czas to nie; Fiszka szczekaniem domaga sie uwagi i obecnosci czlowieka.
DT pracuje i sporo czasu ich nie ma. No i Fiszka widocznie nudzi sie i ich nawoluje.
W nocy spi i jest cichutko.
Wojtek mówi, ze to dominantka; probuje ustawiac mu wszystkie zwierzaki łacznie z krolikami:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no ale ignorują ją, mam nadzieję? Takie zachowania nie powinny się długo utrzymać. Myslałam, że ona jest dominantką do ludzi. Było by gorzej, ale tak, to tylko niech ignorują takie zachowania, a nagradzają dobre i będzie za chwilę wielka poprawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']no ale ignorują ją, mam nadzieję? Takie zachowania nie powinny się długo utrzymać. Myslałam, że ona jest dominantką do ludzi. Było by gorzej, ale tak, to tylko niech ignorują takie zachowania, a nagradzają dobre i będzie za chwilę wielka poprawa[/QUOTE]
DT został dzisiaj pouczony przez zadrę, jak nie dac się Fiszce:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...