Jump to content
Dogomania

Chapi jako smaczki


Koniucha-Dinucha
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jeśli podrzucane psiakowi nie za często (a więc na przykład szkolenie odpada) - od biedy może być, szczególnie jeśli nie masz zbytnio czasu na bawienie się w przygotowywanie smaczków. Sama jednak pomyślałabym o lepszej opcji (owoce? warzywa? suchary z chlebka?), bo ugh... Nie oszukujmy się, za dużo dobrego w tych chrupach nie znajdziemy -> zmielone kopytka, anyone? : 3

Link to comment
Share on other sites

Ale czy chodzi o dosmaczanie karmy suchej, czy nagrodę np. przy szkoleniu? Bo jako nagroda to np. ja daję Pedigree Schmackos. Czytałam,że ma dość dobrą notę w rankingu , jest miękkie i łatwo podzielne. Karmę niestety muszę dosmaczać bo mój pies jak widzi ,że mu sypię karmę do miski (jakąkolwiek suchą) to wychodzi z kuchni i staje na końcu korytarza po czym obserwuje czy otwieram lodówkę. Jak tak to obserwuje dalej ,ja wtedy dodaję łyżeczkę Gerbera z indykiem i warzywami , pies przychodzi do miski i zjada.Jak nie otwieram lodówki to kładzie się demonstracyjnie na swoim legowisku i nawet nie zajrzy do miski . Tak może i 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jako karma nie bardzo się nadaje, ale jako smakołyk od czasu do czasu nie powinien zaszkodzić. Ja tak miałem z inną popularną marką. Karmę ma dobrej jakości a smakołyki dostawał pedigree. Nie miał i nie ma żadnych sensacji żołądkowych i nie widzę, żeby się uzależnił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...