Jump to content
Dogomania

Jett Garet III, jr. Kraków - w NOWYM DOMKU-od 07.04.06-GARETOWE OPOWIEŚCI-udręczonej


mar.gajko

Recommended Posts

Moje cudne, zgadzam się, rok jest przeje...ny. Zamordujemy go 31. 12. Zasłużył na to ze wszech miar! Koniec z ciężkimi chorobami, z oportunistami i kłamcami plączącymi się po naszym życiu, ze szkodami, klęskami żywiołowymi (również czworonożnymi), z deficytem finansowym pomimo wysokiego wykształcenia i wielu zdolności. KONIEC!!! Nie damy się. Czy to takie złe, że chcemy żyć otoczone przyjaznymi, wspierającymi ludźmi, a nie barrakudami? Nie damy nad sobą zapanować lobotomotwórczym mediom. Nie wyrzeczemy się człowieczeństwa, empatii i wrażliwości. Nie damy się zidiocić. Howgh!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joannasz']/.../ ze szkodami, klęskami żywiołowymi (również czworonożnymi)/.../[/QUOTE]
Może odpuśćmy tym "szkodom i klęskom czworonożnym"? Opowieści o grzecznym Dinusiu i Gareciku nie będą już tak ciekawe:evil_lol: a przecież nie chcemy szczęśliwego, nudnego nowego roku;)

Link to comment
Share on other sites

No dobra, czworonogom odpuścimy... Dziś Dino był wyjątkowo grzeczny. Irena go uwielbia. Nawet wierszyki dla niego układa. "Dinko, głupia psinko" itp. Nawet, gdy ma zawroty głowy, głaszcze go, gdy się wykolei, pokazując łaciaty brzuch. Skurczybyk, umie się przymilać. Bożże, co te antydepresanty potrafią! Może sama zacznę brać... Sytuację, gdy nad ranem słyszę jakieś dziwne dźwięki, które w końcu identyfikuję jako pożeranie mojej kołdry od drugiego końca, będę kwitować radosnym chichotem! Tak mi dopomóż... św. Franciszku!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Tylko jeden wąż, ale i tak zawsze chcą tę samą zabawkę
[URL=http://img535.imageshack.us/i/waz1x.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/748/waz1x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Codziennie Irena wita mnie szatańskim uśmiechem i pytaniem: - Pokazać ci, czy poczekać, aż zauważysz sama?
Nie ukrywam, że najbardziej ubodło mnie solidne napoczęcie ławy w jadalni i oderwanie listwy przypodłogowej.
Codziennie napełniam po brzegi kosz na śmieci. Z wyjątkiem tych dni, kiedy wracam późno, wykończona. Wtedy po prostu strząsam narzutę chroniącą (nominalnie) mój barłóg i wykopuję zwały pogryzionych przedmiotów na środek pokoju, żeby się na nich nie potknąć w nocy. Następnego dnia napełniam dwa kosze na śmieci. W porównaniu z Dinem Garet był aniołem. Teraz radośnie się uwstecznił poddając się dominacji Dina. Ktoś może chce prawie-shelty? Oddam po kosztach. Teraz to będzie ok. 1000 zł... Decydujcie się, bo z dnia na dzień cena rośnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joannasz'] Ktoś może chce prawie-shelty? Oddam po kosztach. Teraz to będzie ok. 1000 zł... Decydujcie się, bo z dnia na dzień cena rośnie![/QUOTE]
To brzmi jak promocja a więc podejrzanie;). No i dlaczego tak tanio?:lol:
Ale nawet jeżeli to rzeczywiście okazja, to ja jednak rezygnuję, bo...wolę czytać o tych dwóch aniołkach:diabloti:. Tym bardziej, że na pewno nie umiałabym o nich pisać:oops:Więc pozdrawiam i mam nadzieję, ze wkrótce c.d.n.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Proszę bardzo:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doceń-zwierza-swego-bo-mogłaś-mieć-gorszego[/URL]
Miłej lektury (zaopatrz się w płyn do czyszczenia monitora, bo na zaplutym niewiele widać)[/QUOTE]

Rzeczywiście potrzebny płyn do czyszczenia monitora:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...