Jump to content
Dogomania

SASZKA odeszła za TM - Biegaj po zielonych łąkach, nasza Babuniu


fiorsteinbock

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kikou']złe wieści :(
niunia ma oprocz guza na sutku duzego guza w pyszczku, za przednimi zębami, na podniebieniu, wygląda bardzo paskudnie,
postaram sie jak najszybciej podjechac z nią do lekarza[/QUOTE]
kurcze kikou czekamy jak najszybciej na wieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']złe wieści :(
niunia ma oprocz guza na sutku duzego guza w pyszczku, za przednimi zębami, na podniebieniu, wygląda bardzo paskudnie,
postaram sie jak najszybciej podjechac z nią do lekarza[/QUOTE]

:shake::-( pewnie naiwnościa bedzie liczyc na to, ze ten guz to nic groznego?? :-(

Link to comment
Share on other sites

...nie jestem lekarzem wiec nie wiem na pewno jutro to sprawdzimy
ale ten duży guz w buziaku wygląda na płaskonabłonkowego złośliwca, sunia dość ciężko oddycha, jest troche osowiała,
wychodzi na chwilke z domu siku a potem mimo że jest piękna pogoda i drzwi są otwarte wraca i poleguje sobie w domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']...nie jestem lekarzem wiec nie wiem na pewno jutro to sprawdzimy
ale ten duży guz w buziaku wygląda na płaskonabłonkowego złośliwca, sunia dość ciężko oddycha, jest troche osowiała,
wychodzi na chwilke z domu siku a potem mimo że jest piękna pogoda i drzwi są otwarte wraca i poleguje sobie w domu...[/QUOTE]
kikou,dziekuje
nawet tego nie zauwazylam
byla na kwarantannie i zaraz po niej
aby nie poszła na ogolny
pojechała do Cibie...
to wszystko mnie przeraza,pewnie dlatego straciła domek:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zółwik :)']Nie można dzisiaj iść do weta? Napewno jakiś przyjmuje.[/QUOTE]

teoretycznie można, jest klinika Jeleniej Gorze ktora przyjmuje w niedziele ale te 24 godziny niestety nic nie zmieni w przypadku zaniedbanego nowotwora, natomiast pomnożyłoby przynajmniej trzykrotnie koszty za te same leki i wiedze jaką niunia dostanie jutro od miejscowej lekarki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']teoretycznie można, jest klinika Jeleniej Gorze ktora przyjmuje w niedziele ale te 24 godziny niestety nic nie zmieni w przypadku zaniedbanego nowotwora, natomiast pomnożyłoby przynajmniej trzykrotnie koszty za te same leki i wiedze jaką niunia dostanie jutro od miejscowej lekarki...[/QUOTE]
Masz rację kikou, wydaje mi się, że jeden dzień nie robi nam różnicy. Czekam niecierpliwie na wieści.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ,że wtrącam swoje 3 grosze....Jeżeli to nowotwór to dr Hildebrandt na klinikach we Wroclawiu specjalizuje sie w onkologii.Przez tydzień jezdziłam z moją suką na kroplówki i widziałam psy ,ktorym aplikowano (przez kroplówki)chemię.Wiekszośc to psy z różnych zakątków kraju,Jelenia Góra też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']teoretycznie można, jest klinika Jeleniej Gorze ktora przyjmuje w niedziele ale te 24 godziny niestety nic nie zmieni w przypadku zaniedbanego nowotwora, natomiast pomnożyłoby przynajmniej trzykrotnie koszty za te same leki i wiedze jaką niunia dostanie jutro od miejscowej lekarki...[/QUOTE]
oczywiscie ,masz racje
ale to wszystko przykre:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muka1']Przepraszam ,że wtrącam swoje 3 grosze....Jeżeli to nowotwór to dr Hildebrandt na klinikach we Wroclawiu specjalizuje sie w onkologii.Przez tydzień jezdziłam z moją suką na kroplówki i widziałam psy ,ktorym aplikowano (przez kroplówki)chemię.Wiekszośc to psy z różnych zakątków kraju,Jelenia Góra też.[/QUOTE]

cholera, może ja sie myle, może to jakiś niegroźny guzek, sprawdzimy jutro co powie lekarka...
nie spekuluje już...zobaczymy

dr Hildebrandta oczywiście kojarze, leczył sporo moich zwierzaków jak mieszkałam jeszcze we Wrocławiu.. a jeśli chodzi o podawanie chemii to robią to tylko do jakiegoś określonego wieku psa i tylko w przypadku niektórych nowotworów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...