Jump to content
Dogomania

Rufus - zostaje na stałe w dt :) wspierany przez SOS Bokserom. DZIĘKUJEMY ZA POMOC


Agnezia

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maruda666']To jakiś wiosenny wysyp bokserzych bid?? Co jeden to bardziej chory :( Rufusiku, trzymam mocno kciuki, żeby wyniki biopsji były dobre !![/QUOTE]
Dokładnie :-( Alduś łapka po amputacji kości udowej, Rufus, amputacja łapy, Dropsik tez ma problem z łapkami :-( Straszne, cioteczko straszne, można się pochlastać :-(:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila28']A ten bazarek to dla Rufusa i Dropsa jednocześnie?[/QUOTE]
wszystko i tak idzie do jednego "wora" :) z czegoś trzeba płacić.. ale powiem Wam, że te ostatnie przypadki.. Drops, Rufus i reszta dają nam tak po tyłku...
Jest ciężko, nie ma co ukrywać. Mimo wygranej w Krakvecie, rachunki z lecznic powalają.. Musimy ograniczyć pomoc kolejnym psom, to jet straszne :(

Aga szykuje bazarek książkowy, niedługo wystawimy też zabawki...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=5]Zapraszam na bazarek z książkami[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183709-KSI%C4%84%C5%BBKI-39-tytu%C5%82%C3%B3w-dla-ka%C5%BCdego-dla-Rufusa-kt%C3%B3rego-czeka-amputacja-do-25.04-do-22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bailando']Dziękuje za zaproszenie Kapsel
Zapisuje sobie, będę śledzić losy Rufuska. Niestety narazie nie mogę pomóc ale jak cos się zmieni to dam znać
Pozdrawiam[/QUOTE]

Dziękuję, że przyszłaś. My mamy szczęśliwe i zdrowe psy i innym trzeba pomóc, bo co zrobią bez nas? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dokładnie, my tak nigdy byśmy nie zrobiły, prawda? Szkoda gadać, już brak łez :-([/QUOTE]

Jasne, że nie. Choć czasami się złoszcze na swoją ale nigdy bym jej nie porzuciła czy cokolwiek innego. Musiałabym nie mieć serca i sumienia. Przecież to takie słodkie i kochanie pieski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Jestem na prośbę gazzy. Oczywiście przeleję jakąś kwotę, ale nie będzie to dużo, bo mam od cholery deklaracji stałych i Trotterka (nowotwór śledziony).[/QUOTE]
Goldenek2 Bardzo dziękujemy za dobre serduszko :loveu::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nie wolno biadolić tylko trzeba na wątek ściągnąć jak najwięcej ludzi. Można wyjść poza dogomanię z mailem przechodnim o nieszczęśiu tego psa. Trzeba tylko znależć kogoś, kto przygotuje taki mail, wklei zdjęcie i jakoś ładnie opisze tę historię. Ten mail trzeba wysłać do dogomaniaczek, a każda z nas do wszystkich ze swojej listy kontaktów. Trzeba w mailu podać konto i pozostałe dane do przelewu. Trzeba napisać, że liczy sie każda złotówka. Teraz większość może robić bezpłatne przelewy. O ile wiem, to można poprosić Agę (gazzy) o przygotowanie takiego maila.
Sporo pieniążków np. moi znajomi wpłacili na Szansa-pomoc goldenom gdy wysłałam Im ulotkę o 1% podatku.
Nie załamujmy rąk - tylko weżmy się do roboty :Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:

Link to comment
Share on other sites

Aż mi się w głowie zakręciło od Twojej przedsiębiorczości :roll::multi::oops: Jaka Ty jesteś pomysłowa i jaka bojowa :loveu:
Ściągałam ludzi na wątek :roll: ale nikt nie ma pieniędzy:-( tylko nieliczne osoby coś wpłaciły.
Poprosimy Gazyy o zrobienie takiego maila :multi::multi::multi: To bardzo dobry pomysł! :lol:
Bierzemy się do roboty!!! Dzięki za wszystko Goldenek2:calus:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Goldenek :)
mail jest przygotowany z apelem o pomoc, bo sytuacja jest nieciekawa. A Drops i Rufus pochłaniają majątek.
Przygotowujemy też apel z grafiką na stronę internetową... Najgorsze, że jest tyle bid a ludzie powoli nie mają już pieniędzy.
Ale walczymy i walczyć będziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...