Jump to content
Dogomania

Amstaff ze złamaną łapą-w ostatniej chwili uratowany przed igłą - MA WSPANIAŁY DOM!


agnieszka32

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']no i oczy mi przeciekają ...
tak bardzo się cieszę !!!!

Krzysztof dla Ciebie, Twojej Rodziny i Bena wielu cudownych lat razem :multi:[/QUOTE]
ja tez przeciekam.....cudowne wiesci. Wszystkiego naj....[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_25.gif[/IMG]...brak mi słów....
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą skończyłam rozmawiać z Krzysztofem - powiem tak: takiego entuzjastycznego podejścia do psiaka w nowym domu jeszcze nie słyszałam!
Ben jest naj naj naj :loveu::loveu::loveu:

Nawet nie przypuszczałam, że się Flukowi taki domek trafi :multi:

Niedzielę Ben spędził nad morzem :cool3: - szalał ze szczęścia na widok takiej ilości wody i piasku :evil_lol:
Chodzi za swoim Panem krok w krok - spędza z nim 24 godziny na dobę, z kotem dogaduje się wspaniale. I nie wykazuje żadnej agresji do psów!

Łapka goi się wspaniale, Pan gotuje Flukowi same frykasy - żyć, nie umierać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']a ja to lubię tu sobie tak zajrzeć i zdjęcia pooglądać :) znacie te uczucie? Udało się i już człowiek wie że warto :)[/QUOTE]
i moze wziac inna bide....... niestety nie znam tego uczucia :) bo moja zostala z nami......
ale to uczucie szczescia,,......pamietam jak on moje dzieco nosem "pyrgał".......:placz::loveu::multi:.....no comments.....

Link to comment
Share on other sites

Fluk też się załapał do artykułu o szczecińskich astach w Głosie Szczecińskim, choć w bardzo okrojonej wersji (szkoda, że nie wydrukowany, jak bardzo pies był niesubordynowany :diabloti: i jako nie pozwalający się leczyć - przeznaczony do uśpienia )

[url]http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100421/SZCZECIN/900770392[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Fluk też się załapał do artykułu o szczecińskich astach w Głosie Szczecińskim, choć w bardzo okrojonej wersji (szkoda, że nie wydrukowany, jak bardzo pies był niesubordynowany :diabloti: i jako nie pozwalający się leczyć - przeznaczony do uśpienia )

[url]http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100421/SZCZECIN/900770392[/url][/QUOTE]

Aga artykuł moim zdaniem poniżej krytyki ....bardzo wchodzący w 4litery ludziom ze schronu ...przyzwolenie na eutanazje bez przyczyny , tak go odebralam (ten fragment) chyba ze przewrażliwiona od rana jestem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Aga artykuł moim zdaniem poniżej krytyki ....bardzo wchodzący w 4litery ludziom ze schronu ...przyzwolenie na eutanazje bez przyczyny , tak go odebralam (ten fragment) chyba ze przewrażliwiona od rana jestem :roll:[/QUOTE]

Ostatnia część, którą tak odebrałaś, to oficjalne stanowisko schroniska. Wiem, że gazeta nie mogła inaczej tego napisać - bo to odpowiedź na ich pytanie o przyczynę uśpienia Mercy.
Moim zdaniem, ważne, że pojawiła się informacja o zagrożeniu usypianiem psów, że doszło to do opinii publicznej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Ostatnia część, którą tak odebrałaś, to oficjalne stanowisko schroniska. Wiem, że gazeta nie mogła inaczej tego napisać - bo to odpowiedź na ich pytanie o przyczynę uśpienia Mercy.
Moim zdaniem, ważne, że pojawiła się informacja o zagrożeniu usypianiem psów, że doszło to do opinii publicznej.[/QUOTE]

wiesz , ja sie obawiam że 90% opini publicznej to stanowisko schronu pasuje :( .... ale i tak wazne że wogóle chcą pisac o tych psiakach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...