Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A w jakiej miejscowości potencjalny domek? Jak się nie odezwali to stracili !!!
Kaa kupiłam sobie wagę pod choinkę i dziś zważyłam Wolfika na rękach. Precyzyjnie to nie jest, bo większość ciała mu zwisa ale wyszło że waży 29 kilo, czyli na robaki jedną tabletkę będzie mniej. Od następnej wpłaty trzeba odliczyć 7 zł. Okazało się że mój hasky waży tylko 1 kilo mniej ;-). A pamiętasz ile u Was ważył?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Może warto wykupić mu pakiet ogłoszeń na bazarku[/QUOTE]

Volwerinek miał robione 3 razy ogłoszenia w niedużych odstępach czasu, ja mu robiłam pierwsze zaraz przed wyjazdem , drugie - zaraz jak się zadomowił , potem pod koniec listopada trzeci raz , w grudniu dostał w prezencie od Ciebie :) i teraz żeby był cały czas widoczny zrobię mu w styczniu , zaraz po Bimie. Trzymam wciąż rękę na pulsie i jak któreś wygasa , ma zaraz aktywowane. A przy okazji robienia nowych, dorabiane kolejne.
Allegro ma stałe - schroniskowe , wciąż odnawiane .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Volwerinek miał robione 3 razy ogłoszenia w niedużych odstępach czasu, ja mu robiłam pierwsze zaraz przed wyjazdem , drugie - zaraz jak się zadomowił , potem pod koniec listopada trzeci raz , w grudniu dostał w prezencie od Ciebie :) i teraz żeby był cały czas widoczny zrobię mu w styczniu , zaraz po Bimie. Trzymam wciąż rękę na pulsie i jak któreś wygasa , ma zaraz aktywowane. A przy okazji robienia nowych, dorabiane kolejne.
Allegro ma stałe - schroniskowe , wciąż odnawiane .[/QUOTE]


Ogłoszenia dają efekt,ale jak są odnawiane co chwilę niestety.Spróbuję go wrzucić na podstawowe ogłoszenia znowu,inne wg mnie nie mają sensu.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Justyna :) , to zrobimy mu zmasowane ogłoszenia obie , może to da efekt, myślę że trzeba wszystkiego próbować .


[quote name='Mani2000']i udało sie go uratować??[/QUOTE]

Tak jest w Domu tymczasowym , czeka na dom stały. W 2 poście masz skróconą historię , możesz poczytać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nic nie będzie! Pani chyba tak sobie dzwoniła żeby pogadać. Bo jak odbierałam tamtego psa, to powodem były studentki które nie wyraziły zgody na psa. W każdym bądź razie jak jej powiedziałam ze to ja odbierałam od niej tamtego psa to od razu: a nie wiem jak by było jak musiałabym wyjechać, a muszę się jeszcze zastanowić itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Nic nie będzie! Pani chyba tak sobie dzwoniła żeby pogadać. Bo jak odbierałam tamtego psa, to powodem były studentki które nie wyraziły zgody na psa. W każdym bądź razie jak jej powiedziałam ze to ja odbierałam od niej tamtego psa to od razu: a nie wiem jak by było jak musiałabym wyjechać, a muszę się jeszcze zastanowić itp.[/QUOTE]
T nie ma co się łudzić, najbardziej boję z zwrotów z adopcji:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Nic nie będzie! Pani chyba tak sobie dzwoniła żeby pogadać. Bo jak odbierałam tamtego psa, to powodem były studentki które nie wyraziły zgody na psa. W każdym bądź razie jak jej powiedziałam ze to ja odbierałam od niej tamtego psa to od razu: a nie wiem jak by było jak musiałabym wyjechać, a muszę się jeszcze zastanowić itp.[/QUOTE]
No, wekszej glupoty to jeszcze nie slyszalam: "studentki JEJ nie pozwolily wziac psa"
Ludzie sa nienormalni...:shake: :crazyeye:
Wzruszylam sie historia psiuni, wiec biore na subskrybcje. I trzymym kciuki... wiecej narazie nie moge...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...