Jump to content
Dogomania

Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miejsce mam, kojec pusty, ale skąd brać pieniądze na kolejne psy? Ta sznupkowa sunia z kwarantanny też chyba bez szans na zabranie. Kazdy pies to niestety nie samo utrzymanie, ale kastracja/sterylka, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie. Gdyby Malawaszka nie dała na wszystko pieniedzy, to Gringo dalej siedziałby w schronie.
Jakbym miała na sterylkę dla suni, którą zamierzałam zabrac zamiast Szymka, to nie siedziałaby ani dnia dłuzej w schronie. Tak muszę czekac, aż Szymek bedzie wykastrowany, na co zreszta tez brak funduszy.

Link to comment
Share on other sites

Cholera :( gdyby nie komplikacje teraz z Haśkiem to byłoby i na następną sunię żeby wziąć i wysterylizować :( ale nie wiem co będzie z Haśkiem :(

Poszukuję dla niego nowego DT - teraz jest w Krakowie na tymczasie - ale coś się z nim dzieje, koty go nakręcają i sa jego obecnością i zachowaniem bardzo zestresowane i sikają po całym domu - dramat, bo Haśko musi mieć dostęp do dobrego weta bo teraz jest w trakcie badań bo nie wiemy czemu nagle zaczął się dziwnie zachowywać - może znacie taki DT - płatny, z dostępem do dobrych wetów, bez kotów, no i który zechce się zająć starym i niewidomym psem - trzeba go porządnie zdiagnozować :( podejrzenie mikrowylewów, guza mózgu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a tam jest szpitalik?[/QUOTE]
Chyba nie, bo tam nie jest czynne cała dobe, więc nie ma opieki dla pozostawionych zwierzaków. Jednak na konsultację jechać zawsze warto. Dr. Olender od razu zorientowała sie, ze Albinka miała zator w rdzeniu kręgowym, co wyśmiali lekarze z Kielc. Na rezonansie w Brnie potwierdzono jej diagnozę.

Link to comment
Share on other sites

Sunia sznaucerka, której szukałysmy w schronie miała trafic do mnie. W związku z tym, że mam już te 3 nowe psy, to nie mam gdzie dac nastepnego psa. Widziałam tego, który jest w schronie. On jest wiekszy od Gringo. Jest jeszcze jeden sznaucerkowaty piesek, jego zdjęcie wysłałam malawaszce na pW.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Gringo niestety za Tęczowym Mostem :( nowym życiem dane mu było się cieszyć tylko ok. 3,5 roku... miał raka - guzy na trzustce, wysiadły mu też nerki i został uśpiony [']

[URL=http://img843.imageshack.us/i/i9dc.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7034/i9dc.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...