Jump to content
Dogomania

Mala jamnisia 7-8 tygodniowe maleństwo po operacji i we wspaniałym nowym domu


AMIGA

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']no mnie też zatkało, jak mi AMIGA powiedziała.. Bo jej mówiłam, że jeszcze czuć ją mlekiem matki z pyska, bo wszystkie maluchy tak czuć....a ONA mi, że to robale :cool3:[/QUOTE]
No bo takie maluszki to takie śliczne malusie robaczki , to chyba chciała powiedzieć, a nie robale brrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:mdleje: [B]ejjjj powiedzcie, że to nieprawda!!!! pozułam się tak jak wtedy, kiedy sie dowiedziałam, że święty mikołaj nie istnieje!!!! NIE NIE NIE!!! :( fuj![/B]

a metalowa klapa była ciepła ;) od słoneczka oczywiście, nie od środka :roll:[/QUOTE]
Poplulam monitor wlasnie....malawaszka, normalnie mnie rozśmieszylas do bolu- a przydalo mi sie to na noc po tych przygniatajacych dnaich...
A Maleńka nie jest ładna...jest ccccccccccuuuuuuudna...po prostu miodzio..te fotki to rewelka!!!!:):)
A z tą klapą to też myślalam, ze ciepła od słoneczka;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a metalowa klapa była ciepła ;) od słoneczka oczywiście, nie od środka [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/QUOTE][QUOTE]A z tą klapą to też myślalam, ze ciepła od słoneczka;)[/QUOTE] no to jak od środka czy z zewnątrz ?:crazyeye::evil_lol::evil_lol: zdecydujcie się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
nic to ;) ważne że przyjemnie w brzuszek grzało :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Oj a ona uwielbia przytulanie. Całą sobą się wtula w moje obfite kształty. A jest taka cieplutka, że mam wrażenie, że przytulam piecyk :-)[/QUOTE]
Cudowne uczucie jak taka mała istotka tak wkleja się w człowieka. Ja zawsze jak biorę na ręce moją Kasię (koteczka , najmłodsza w rodzinie) to jakieś takie "matczyne" uczucia sie we mnie odzywają. Takie to małe , drobne. różowy mini nochalek...i taka ufna ! Kocham te moje potfforki ! I Kresuńkę też :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj ja też ją bardzo kocham. Nie wiem jak będzie wyglądać nasze pożegnanie :shake::placz:
A rozbrykała się mała jak żaden z "moich" dotychczasowych szczylków. Goni jak mały perszing.
Najlepiej to wygląda jak mała zaprasza do zabawy śpiącą Amigę. Amiga tylko łebol podnosi i podnosi górną wargę z lekkim pomrukiem ostrzegawczym, a mała krąży dookola niej z prędkością światła i doskakuje i doskakuje. I z przodu i z tyłu i z boku. Biedna Amiga nawet nie nadąża z obracaniem głowy w dobrym kierunku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Oj a ona uwielbia przytulanie. Całą sobą się wtula w moje obfite kształty. A jest taka cieplutka, że mam wrażenie, że przytulam piecyk :-)[/QUOTE]

Ech, znam to... Od kiedy odeszła nasza Pesteczka, strasznie mi tego łóżkowego termofora brakuje... I tak się rozglądam za jakąś paróweczką, ale nie taką młodziutką, bo za długo nas w domu nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']. I tak się rozglądam za jakąś paróweczką, ale nie taką młodziutką, bo za długo nas w domu nie ma :([/QUOTE]


Przechowam Ci ją jeszcze z miesiąc , dwa, to już trochę starsza będzie ;)

Byłyśmy dzisiaj na drugim odrobaczaniu i na kontroli przepukliny.
Nasza panna przywalila prawie kilogram u mnie. Ważyła 2kg, a teraz waży 2,9 kg
Nie wiem, czy jej mam porcje zmniejszyć? :evil_lol:
Przepuklina jest nadal mięciutka, więc miejmy nadzieję, ze do planowanego terminu operacji nic nieprzewidzianego się nie wydarzy. Planowany termin to koniec kwietnia, a planowana cena to mniej więcej ok. 150 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']

Byłyśmy dzisiaj na drugim odrobaczaniu i na kontroli przepukliny.
Nasza panna przywalila prawie kilogram u mnie. Ważyła 2kg, a teraz waży 2,9 kg
Nie wiem, czy jej mam porcje zmniejszyć? :evil_lol:
Przepuklina jest nadal mięciutka, więc miejmy nadzieję, ze do planowanego terminu operacji nic nieprzewidzianego się nie wydarzy. Planowany termin to koniec kwietnia, a planowana cena to mniej więcej ok. 150 zł[/QUOTE]

No pięknie, utuczyłaś psa;). Zaraz jej imię będziemy zmieniać na Kluskę:cool3:.
A teraz poważnie. Ile brakuje kasy na tą operację i nie tylko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała! :)[/QUOTE]


A ja wiem, ze lepszego miejsca dla niej bym sobie nie wymarzyła :-)

[B]irenaka[/B] za operację Kreski obiecał zapłacić KTOZ, bo to on (nie wymawiająć za czyją przyczyną :-) ) mi ją wcisnął do domu.
Niestety ja nie mam żadnej możliwości dowiedzieć się, czy są, a jeśli są to jakie wpłaty na operację małej Kluseczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']A ja wiem, ze lepszego miejsca dla niej bym sobie nie wymarzyła :-)

[B]irenaka[/B] za operację Kreski obiecał zapłacić KTOZ, bo to on ([B]nie wymawiająć za czyją przyczyną[/B] :-) ) mi ją wcisnął do domu.
Niestety ja nie mam żadnej możliwości dowiedzieć się, czy są, a jeśli są to jakie wpłaty na operację małej Kluseczki[/QUOTE]
A powinnaś wymawiać i nawet pupę sprać:evil_lol:. Mało to takich, co podrzucą i zapominają, że podrzuciły?
Przycisnę Asiorka, niech się dowie jak mała z kasą stoi i dorzucę grosik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']A powinnaś wymawiać i nawet pupę sprać:evil_lol:. Mało to takich, co podrzucą i zapominają, że podrzuciły?
Przycisnę Asiorka, niech się dowie jak mała z kasą stoi i dorzucę grosik.[/QUOTE]



No właśnie, właśnie. Teraz to Sobie każesz pupę sprać, ale gdzie indziej to mi jakieś warunki dajesz żeby mnie przyjąć do grona wampirzyc :mad:

[B]Nutusia[/B] - no właśnie, juz się raz sprawdziłyśmy z dostawą, to trzeba by to powtórzyć. [B]Agamika[/B] pewnie bardzo chętnie by sie z nami zabrała

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...