Jump to content
Dogomania

Agility w Łodzi


iwa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 991
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zapraszam jak bedzie cieplej na widzew :)
Kupilam juz tunel,beda tyczki i jakies hopki.
Poszukuje osoby,ktora pomoze rozwijac tor :)
Tor nie bedzie na terenie prywatnym lecz na panstwowym :evil_lol:
Tor bedzie zabierany do domu :lol:
Palisady nie bedzie,hustawki oraz pomostu takze,to za duze czesci aby je przyniesc ze soba :eviltong:.
Chetnych na wiosne zapuaszam ;)

Zaznaczam,tunel jest dla psow raczej nie duzych,ma on srednice 46cm :)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Co z torem na widzewie? jest?
Mnie z Nowosolnej do Jagodnicy ... jakoś tak za daleko:shake:
A i tak patrzą na mnie jak na wariatkę..."tyle obowiązków, małe dzieci... a ta se chce z psem skakac:-( na STARYM ZŁOTNIE":lol:

a i stronka forfun mi się nie otwiera... nie wiem jak waszą stronę znaleźć, jakaś niekumata jestem...

Link to comment
Share on other sites

No dobra...mam fazę :evil_lol:...Muszę się u Was z Torpedką pojawić. Po tym jak na wystawie 6 godzin biegała w te i nazad za piłeczką (zanim poszłyśmy "do oceny") i większość stwierdziła że "To to" na agility się nadaje stwierdziłam że musimy spróbować.

Widzew i wrzesień...dobre i to. Blisko będzie. Tylko jak tam się dostać? z kim kontaktować?

A Jagodnica? Kiedy jest otwarte? Można przyjść tak z ulicy i zapłacić za wstęp czy to są jakieś "kursy" "zapisy" itd...:oops: Ktoś mnie [SIZE=1]wprowadzi w ten sport:roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Oleniek - przyjezdzaj! Nie bede jedyna osoba baaaaaardzo poczatkujaca
w klubie. :cool1:
Klaudia - w weekend bedzie normalnie trening? Nie wiem jak z Kadzikiem (pies siostry), dowiem sie i napisze, czy przybede.
Chcialabym, oj chciala. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak to Bella Kudłaty Kłębuszek. A skąd wiesz?:crazyeye: Widziałaś nas?:oops:

W sobotę w tych godzinach pracuję i w tą niedzielę też :placz: A w tygodniu są jakieś spotkania???

Ale 29 VI w niedzielę mam wolne...mogę się wstępnie z kimś umówić

Acha z ciekawości...czy przed kolejnymi przeszkodami mówi sięjakieś komendy np "skok" albo "hop" albo coś tam jeszcze?
Ola

Link to comment
Share on other sites

Tak:lol:
W Kaliszu to byłyśmy my:lol: ale skąd wiesz że Bella to Bella:roll:
A ten białasek to Twój? CZy ja aby nie pytałam się "co to za rasa?" ? biega w agility?

No patrzcie...jakiż świat jest mały....:lol:, jak bym wiedziała to bym z Tobą w Kaliszu pogadała...poszłoby szybciej niż klawiaturą...

Link to comment
Share on other sites

Ten BOS(biały owczarek szwajcarski) nie jest mój,ja go wystawiałam,nie biega w agility. Tak mi się skojarzyło jak powiedziałaś o tym bieganiu za piłeczką na wystawie przez cały czas,a jak chodziłam z Kimim tam za stadion to Was pare razy widziałam. Kimulcowi bardzo podobała się Wasza piłeczka:-D Na tym boisku razem z Kimim też biegały agilitowe szpicowe i beaglowy Amiś:-)

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie
no gdybym wiedziała... oj pogadałybyśmy sobie, a tak...może w następną niedzielę się zobaczymy?

a wiesz, że krótko przed tym jak się spotkałyśmy przy wyjściu zgubiłam komórkę:-(, prawdopodobnie jak schodziłam z tego "wału":-( zauważyłam w Łodzi...

a zostawiając smutki - czy w ciągu tygodnia też można pojechać i poskakać? Paradoksalnie więcej czasu miewam w tygodniu:eviltong:

No i chyba Belka jednak się "nie nada" bo ma lęk wysokości:roll:. skoki, tunele - pokona na pewno, ale kładkę nie sądzę... nie lubi niestabilnego podłoża... Nawet na pańcinych rączkach jej za wysoko

a na awatarku Belka jest tuż przed skokiem za piłeczką. Ot cała Belka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Wiadomo mi tyle, że związek chce abyśmy te zwody zorganizowali.
Ale ja osobiście czarno to widzę :shake: (nie ma nawet jeszcze toru),
nie mówiąc o tym, że 4-5 osób nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć.
Oprócz tego związek proponuje polskich sędziów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='machoj']Wiadomo mi tyle, że związek chce abyśmy te zwody zorganizowali.
Ale ja osobiście czarno to widzę :shake: (nie ma nawet jeszcze toru),
nie mówiąc o tym, że 4-5 osób nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć.
Oprócz tego związek proponuje polskich sędziów :roll:[/quote]
Osobiście zgadzam się z Gosią - czarno widze zawody w Łodzi

Link to comment
Share on other sites

Właśnie już dowiedziałam od Michała o tym "pomyśle" oddziału Łódź, tak jak piszesz Małgosiu ja też to czarno widzę, z wymienionych przez Ciebie powodów, tym bardziej,że uniezależnienie decyzji o zakupie toru od organizacji tych zawodów, jest nie ma co kryć zwykłym Szantażem " naszego kochanego ZK" :angryy::angryy::angryy::angryy:

Edit: gdyby to miały być pokazy to ok, myśle,e wiele osób by się włączyło, dla mnie było by to super sprawą, taki przebieg dla mojego jeszcze nie startujacego psa by był świetną wprawą, tym bardziej,że ja wiedząc, że to tylko pokaz biegłabym na większym luzie.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze nie sądze,żeby udało się nam zorganizować te zawody. Ja osobiście nie mam za bardzo jak się w to zaangażować,bo 4 maja zaczyna mi się matura. A poza tym i tak mam 2 psy do wystawienia,więc nie mogłabym cały czas siedzieć na zawodach. Kasia od Holi podobno wyjeżdza w tym terminie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...