Jump to content
Dogomania

Agility w Łodzi


iwa

Recommended Posts

ok, dziekuje, przeczytalam, to gdzie w koncu sie lepiej udac na Górniczą, czy to od Jb-szkoły?
moze nie dokladnie szukam, ale gdzie prowadzi to Jb-szkola?
**
wlasnie znalazlam i sie zawiodlam, bo to ode mnie tak daleko, ze masakra, oba te miejsca......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 991
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ze Zlotnem jest tylko taki problem, ze wiekszosc tam biegajacych, wlacznie ze mna, przeniosla sie na Budowlanych. Mam tu na mysli treningi weekendowe, przedpoludniowe. Na Zlotnie oczywiscie goszcze, ale czesciej w ramach zajec posluszenstwa.
Tor na Zlotnie jest wciaz swietnym miejscem jezeli chodzi o treningi popoludniowe i w ciagu tygodnia.
Mozna umowic sie na odwolna pore i tam wpasc.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich zainteresowanych udoskonalaniem swoich agilitowych umiejetnosci.
Planowane jest dwudniowe seminarium z Pania Dorota Znajkiewicz.

27-28.06.09 stadion Budowlanych.
Sobota (27.06.09) godzina 11.00-16.00
Niedziela (28.06.09)9.00-16.00
Koszt 40 zl. (20 zl za kazdy dzien seminarium.)

Wsztstkich chetnych poprosze o wstepne zglaszanie sie do poniedzialku 15.06.09.
Poniewaz jest to juz termin wakacyjny, chcielibysmy sie zorientowac ilu chetnych mozemy sie spodziewac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wiecie co, wszedzie mam daleko jak ..........
ale juz praktycznie sa wakacje, a ze nigdzie nie jade, to moze bym sie zebrala i pojezdzila ;)
to gdzie beda sie odbywaly treningi w wakacje i zeby byly tam osoby, ktore by mnie jakos wprowadzily w ten sport?:)

Link to comment
Share on other sites

W zwiazku z tym, ze tor agility został zakupiony przez ZK, wszyscy chetni do korzystania z niego musza byc czlonkami ZK.
Od lipca jestesmy zobowiazane to formalnie kontrolowac, czyli sprawdzac oplacenie skladek rocznych (wpis w legitymacji czlonkowskiej na dany rok).
Prosimy pamietac o zabraniu legitymacji ze soba na trening. Sprawdzamy raz do roku, wiec nie trzeba ich miec na kazdych zajeciach ;)

Obowiazek czlonkostwa w ZK dotyczy rowniez chetnych do udzialu w seminariach organizowanych przez ZK.
Osoby, ktore pojawia sie na seminarium proszone sa o zabranie ze soba legitymacji czlonkowskich ZK.

Prawdopodobnie oplate za seminarium z Pania Dorota Znajkiewicz bedzie mozna uiscic na miejscu, ale informacja ta musi zostac jeszcze potwierdzona.

Przypominam rowniez o oplacie za treningi agility. Wynosi ona 20 zl miesiecznie. Mozna oplacic kilka miesiecy z gory.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='emnow']Tych, ktorzy chcieliby zaczac treningi od lipca z przykroscia informuje, ze w lipcu treningi na Budowlanych sa zawieszone.[/quote]
zaoffuję- a kiedy zobaczymy Twoje Rude na zawodach jakis? Wybierasz się do Sopotu? Bo już się stęskniliśmy :loveu: a w Łodzi nie było dużo czasu na pogaduszki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Za niedlugo prawdopodobnie bede miec mocno ograniczone mozliwosci ruchowe bo na sierpien planuje operacje kolana i podobno przez rok nie wolno biegac.
Zawody wtedy odpadaja zupelnie.

Oczywiscie nie zamierzam przestac trenowac bo zostaja jeszcze cwiczenia na odsylanie:evil_lol: No chyba, ze namowie kogos na bieganie z moim psem:cool3:.
Zeby sie tylko pozniej nie okazalo, ze pies nie chce biegac jak jestem obok:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja chwilowo nigdzie bo odkad pojawil sie Zwiazkowy tor to trenowalam tylko na nim. Pewnie wiekszosc z nas teraz nigdzie, chyba, ze na wlasnych prowizorycznych przeszkodach i raczej niezbyt regularnie.

ZK zawiesil treningi, bo rzeczywiscie duzo osob jest na obozach i zawodach
JB - szkola jest na obozach wyjazdowych (cwiczacy i trenerzy)
Trenujacy na Zlotnie sadze, ze tez sa na wyjazdach, treningowych lub wakacjach.

Jak przegladasz DOGO to wiesz, ze u Magdy Ziolkowskiej i nie tylko, bo w JB-szkole czy innych polskich i niepolskich klubach Agilitowych, w wakacje trwaja obozy i gro osob jest wlasnie na nich.
Jest to zawsze nowe doswiadczenie obok systematycznych treningow.

Oczywiscie nie wszyscy znikaja na 2 miesiace ale a po takich zawodach czy obozach pies moze potrzebowac 2 tygodni odpoczynku, wiec mozliwe sa nawet, pesymistycznie, 4 weekendy wyciete (na jeden oboz czy zawody). Jak jedziesz kilka razy to cale wakacje masz bez treningow.

Ciezko sie organizuje zajecia jak jest na nich jedna czy 2 osoby bo zanim rozlozysz przeszkody to sama jestes juz zmeczona :eviltong:

Jezeli ktos ma bardziej optymistyczne informacje w temacie wakacyjnych trenigow to podzielcie z KATIE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emnow']Za niedlugo prawdopodobnie bede miec mocno ograniczone mozliwosci ruchowe bo na sierpien planuje operacje kolana i podobno przez rok nie wolno biegac.
Zawody wtedy odpadaja zupelnie.

Oczywiscie nie zamierzam przestac trenowac bo zostaja jeszcze cwiczenia na odsylanie:evil_lol:[B] No chyba, ze namowie kogos na bieganie z moim psem[/B]:cool3:.
Zeby sie tylko pozniej nie okazalo, ze pies nie chce biegac jak jestem obok:mad:[/quote]


:multi: ja z Twoim, a Ty z moim :multi: dostroicie się z Zulkiem względem
szybkości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata i Sonia']Ale macie fajnie :( Ja nawet wybierałam się z Sonią na trening, do póki nie dowiedziałam się że jest tylko dla należących do związku.Wielka szkoda...[/quote]

[B][SIZE=6][COLOR=Blue][SIZE=4]ale warto się zapisać -
wtedy opłata za miesiąc
treningu agility wynosi [/SIZE]
20 zł / psa[/COLOR][/SIZE][/B]

:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata i Sonia']No, czuję że nie będzie łatwo i raczej się nie uda :shake: Ja mam 12 lat więc się nie zapiszę, a [B]na rodziców nie ma co liczyć.[/B] Do klubu na Złotnie też nie pójdę bo jest na drugim końcu miasta i nie ma mnie kto dowozić. Coś nie mam szczęścia do psich sportów.[/quote]

Ja myślę, że pogadaj jeszcze z rodzicami, wyjaśnij im, że potrzebujesz
ich pomocy. Przyprowadź rodziców na trening - niech zobaczą jak się
psy i my bawimy.
Zobaczą też nas - pogadamy i może zmienią zdanie.
Nie rezygnuj, tylko pokaż, że Ci zależy.
Obserwuj też stronkę agility-lodz.forom.pl
tam są zdjęcia i informacje o treningach..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...