Jump to content
Dogomania

Agility w Łodzi


iwa

Recommended Posts

Spróbuję pogadać, chociaż pewnie uznają że mam jeszcze czas na rozwijanie swych pasji i że z Sonią raczej nic nie wskóram. No i trochę mają rację, bo boje się jak Sonia zareaguje na taką liczbę psów. Poza tym jak bym ją spuściła ze smyczy to pewnie by uciekła albo nie byłaby zainteresowana mną. Sonia biega tylko za smakołyki, piłka na sznurku jej nie satysfakcjonuje, a kawałek węża ogrodowego (często, ale nie zawsze) do przeciągania budzi w niej takie emocje że zapomina o torze...Treningi to byłaby ciężka przeprawa...Uff, przed nami jeszcze dużo pracy :help1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 991
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata i Sonia']Spróbuję pogadać, chociaż pewnie uznają że mam jeszcze czas na rozwijanie swych pasji i że z Sonią raczej nic nie wskóram. No i trochę mają rację, bo boje się jak Sonia zareaguje na taką liczbę psów. Poza tym jak bym ją spuściła ze smyczy to pewnie by uciekła albo nie byłaby zainteresowana mną. [B]Sonia biega tylko za smakołyki[/B], piłka na sznurku jej nie satysfakcjonuje, a [B]kawałek węża ogrodoweg[/B]o (często, ale nie zawsze) do przeciągania [B] budzi w niej takie emocje[/B] że zapomina o torze...Treningi to byłaby ciężka przeprawa...Uff, przed nami jeszcze dużo pracy :help1:[/quote]

na początku to wszystkie biegają za smakołykiem :multi:
gwarantuje Ci, ze węży ogrodowych na terenie nie ma...:multi:

jak sunia zareaguje, nie będziesz wiedziała, dopóki sie nie
przekonasz....sama musisz zadecydować..czego chcesz...

Link to comment
Share on other sites

Zeby trenować agility w Łodzi musisz należeć do Związku Kynologicznego.
Jeśli nie jesteś pełnoletnia muszą dać zgodę rodzice z tego co pamiętam, ale w ZK wszystko powinni Ci wyjaśnić. Jeśli nas się zbierze spora grupa to może wreszcie powstanie super klub!

Link to comment
Share on other sites

ja chyba rozpocznę rozmawianie z rodzicami, żeby się zgodzili na agilitowanie i wożenie mnie na treningi, bo to uuuu daleko ode mnie jest i bez wsparcia samochodowego nie dam rady :shake: kurcze szkoda, że gdzieś bliżej takiego torku i ludzi nie ma :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jeśli nas się zbierze spora grupa to może wreszcie powstanie super klub! [/QUOTE]

Chętnie podjęłabym się z kundlem choć próby dołączenia do tej grupy, ale o treningach wciąż ani widu ani słychu! :evil_lol: ;) Ale jestem cierpliwa!

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

i pytam o "zgilitowe możliwości" w Łodzi. Wszystko jedno pod jaką banderą- ale niebawem będę zainteresowana skorzystaniem z takiej formy pracy z psem.

Będę wdzięczna za informację, jak ten problem w Łodzi wygląda- i od strony Związku Kynologicznego- i od strony torów/przedsięwzięć prywatnych.

M.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Katie']oj tam, na Gorniczej, Jagodnicy, to dla mnie stanowczo za daleko :shake:[/QUOTE]

A dla mnie jest to stosunkowo blisko, bo to 'zaledwie' półtorej godziny drogi :shake: Jeśli zostanie przeniesione na drugi koniec, to oczywiście nie zrezygnuję, ale będę musiała się tłuc po autobusach z kosmiczną liczbą przesiadek :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja to kiedyś miałam ładny terenik...za moją działką jest duże pole dziadka. Jeszcze niedawno było tam ładne boisko na którym moi bracia grali w piłkę. Jednak wkrótce kiedy wszyscy stali się dorośli, dziadek zaorał teren. Pozbawił mnie miejsca do treningów, ponieważ obecnie bym się tam przeniosła. Teren był równy, duży, ale nieogrodzony. Gdyby pozostał w pierwotnym stanie, wystarczyłoby go wykosić, ogrodzić i postawić budkę.Obecnie trzeba by było zasiać jeszcze trawę.Miejsce jest bezpieczne, ciche. Z jednej strony rozciąga się pole, z drugiej las, a reszta to ogrodzenia od działek. Dotrzeć można polną drogą odchodzącą od ''betonówki'' łączącej dwie ulice lub przez którąś z działek. Byćmoże lokalizacja nie byłaby zbyt ciekawa (Nowosolna) ale jakbyście naprawdę nie mieli gdzie się ''rozstawić'' to może udałoby mi się coś załatwić gdybyście chcieli :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[B]KURS WPROWADZAJĄCY AGILITY [/B]

Miło mi poinformować, ze od początku marca, z inicjatywy łódzkiego oddziału ZK, poprowadzę kurs wprowadzający do Agility.

Spotkanie organizacyjne odbędzie sie
[B]6 marca, stadion Budowlanych ul. Górnicza 5, o godzinie 10.00. [/B]

Uczestnictwo w spotkaniu nie zobowiazuje do udzialu w kursie:-)
Zajęcia zaplanowane są na 2 miesiące, [B]marzec-kwiecień[/B].
Kurs będzię prowadzony w [B]soboty i niedziele[/B], w godzinach [B]10.00-12.00[/B].
Koszt kursu, 16 zajęć, to 300zł.
Do udziału zapraszam zarówno psy rasowe jak i nierasowe, małe i duże, młode i te w "średnim" wieku, ale właściciel musi być członkiem ZK.
Zajęcia zakończą się wewnętrznymi zawodami z[I] NAGRODAMI[/I]:-)

Szkolenie ma na celu dać podstawy, teoretyczne i praktyczne, do trenowania Agility jak również, dla tych, którzy nie zamierzają zostać zawodnikami, pokazac jak przyjemnie, aktywnie i bezpiecznie spędzić czas z psim przyjacielem.

Osoby zainteresowane szczególami moga kontaktować się ze mną pod numerem telefonu:
[B]603-36-74-78 [/B]
Lub mailowo:
[B][email protected] [/B]
[B][email protected] [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...