Jump to content
Dogomania

Agility w Łodzi


iwa

Recommended Posts

  • Replies 991
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak się chce coś robić to wstawanie wcześnie przestaje być problemem,ja przez ponad 2 lata co weekend wstawałam 6.10,przejechanie przez całe miasto na 8 na trening,a jak były treningi zimą w hali to też wstawałam koło 6 żeby zdążyć na trening i autobusem prawie 40 minut,ostatnio jeżdze z Martą samochodem więc wstaje o 7

zresztą nie jestem jedyna jadąca przez całe miasto Małgosia z Watażką,Kasia z Amigiem też spory kawałek muszą dojechać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to będę samolubem i pochwalę się że na Fort Cup 3 w Pruszkowie wreszcie nie wzięliśmy dętki.
Łącznie Unga + ja zajęliśmy 9 miejsce w Large 0 ( na 26 startujących )
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::p:p:p;):razz::oops::oops::lol::lol::lol::lol::megagrin::megagrin::megagrin::-D:-D
:-D:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

tak jak Michał napisał Mikulec 6/26 i bez żadnej DIS:-)
dla mnie i dla Holi torki okazały się wprost "wymarzone" tunel z kładką wejście w wejście to to co lubimy najbardziej,więc na tym mamy dis:-) w niedziele Holek w egzaminach miała najlepszy czas ze smalli,ale niestety odmowa przy tunelu i zrzutka dały nam ocene bardzo dobrą w egzaminie A1.
Ogólnie jestem zadowolona,Mikulec miała niewielkie błędy,oczywiście strefy na górce:-)
Holek mimo paru odmów przy tunelu spisała się fajnie,zrobiła kilka zmian i odsyłań których nie byłam pewna:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...