Jump to content
Dogomania

szczeniak pudel miniatura - w jakim wieku brać?


Hiris

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli to faktycznie dzieciak te wszystkie bajki opowiadał to jestem pod dużym wrażeniem "siły internetu," bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że w realu tak by się rozegrała ta rozmowa ;) Na żywo to by się dzieciaka opieprzyło, powiedziało, zeby bzdur nie opowiadał a dzięki "sieci" to już mamy prawie międzynarodową sprawę w sądzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Jeśli to faktycznie dzieciak te wszystkie bajki opowiadał to jestem pod dużym wrażeniem "siły internetu," bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że w realu tak by się rozegrała ta rozmowa ;) Na żywo to by się dzieciaka opieprzyło, powiedziało, zeby bzdur nie opowiadał a dzięki "sieci" to już mamy prawie międzynarodową sprawę w sądzie![/QUOTE]

Dlatego szkoły organizują pogadanki z psychologami, żeby dzieci uwrażliwić na niebezpieczeństwo internetu. Daga widać nie odrobiła lekcji.
W realu opieprzysz, dziecko zapomni, było minęło. Tu wszystko zostaje - każde jedno klepnięcie w klawiaturę. I rzecz nie dzieje się w cztery oczy, pogaduchy na huśtawkach, ale na arenie ogólnopolskiego forum a nawet więcej. Owszem, to jest potęga.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zaznaczyć że prośba która pisana była przeze mnie wynikła z tego że ktoś podszywa się pod jej konto po kradzieży laptopa ponad 3 tygodnie temu teraz jest taka awantura i straszenie policją. Jej nie ma w kraju od 2 tygodni i niestety z konta nie korzystała. Pisałam do Moda o usunięcie.

Link to comment
Share on other sites

Tu jest ostatni post który pisała 28.4.2010. Potem na majówce skradziono laptopa.


[url]http://www.dogomania.pl/threads/174181-Szerokie-okolice-Tr%C3%B3jmiasta!Zabrano-suczk%C4%99-Westa-Dag%C4%99!Prosimy-o-pomoc[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']To się nazywa mieć pecha - dać się okraść z laptopa, z loginu, z hasła i w dodatku przez złodzieja o takim fascynującym profilu psychologicznym :D[/QUOTE]

No ja nie wiem. Może ktoś faktycznie tak zazdrościł jej tego pudla, że ukradł laptopa specjalnie w celu ośmieszenia biednego psiaka na Dogo :diabloti:

ETA: Dopiero fajnie się zrobi jak mod sprawdzi IPy tych wszystkich kont. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']jejku ten temat jest fascynujący hehe :)[/QUOTE]
A ja myślę, że wręcz przeciwnie. Ta dyskusja jest żenująca i powinna się zakończyć. W dodatku jest nie na temat i mod powinien coś z tym zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Zabawić ?!?
W taki sposób ?
Taki sposób naprawdę nadaje się na zgłoszenie odpowiednim służbom, bo nie jest to zabawa tylko kradzież danych !.
I zapamiętaj to sobie do końca życia, bo następnym razem ktoś zgłosi odpowiednim służbom - a takie zabawy są kosztowne !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...