Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

[quote name='Poker']Tak, biorę 2 maluszki.jedna za 2 -3 dni pojedzie do DS do Wałbrzycha,a druga zostanie u nas w DS.
Mąż zgodził się na 2 tymczasiki na ten czas.[/QUOTE]
Super, dziękujemy Poker!!!

do jutra masz trochę czasu.. może coś jeszcze sobie wybierz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Masz wspaniałego męża! ale ta druga to chyba w dt ;)[/QUOTE]
No jasne ,że w [B]DT[/B].Jestem dziś już zmęczona. A jutro znowu obfity psiowy dzień. Przed 8 mam odebrać Deli , będzie u na do ok.13 ,a wieczorem przyjadą mikruski. Poza tym na pewno kilka razy pogadam z pańcią Kredki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']ciekawam tych mikrusków, chyba któregoś dnia prosto z pracy się wybiorę w odwiedziny[/QUOTE]

Zapraszam serdecznie.
Nie mam pomysłu na szczeniorka i wątpię ,żeby do jutra mi się urodził.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Poker następne dwie sunieczki będa bezpieczne, dzięki wielkie:loveu:.

Zostają w schronie jeszcze dwie sunie, jeden piesek i szczeniaczek, dla którego to nie jest bezpieczne miejsce.
To ten bidulek w kąciku.

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qz2Z4kkXlVA/UYpRcZbI7gI/AAAAAAAAEGU/28g2MT5Ry90/s640/DSC00818.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']To ja już nawet nie patrze, bo serce boli... Oprócz bazarków (które słabo niestety idą) nijak nie pomogę[/QUOTE] No i tak cały czas działasz:) Teraz to jesteś główny koordynator logistyczno-informacyjny na złączach kielecko-wrocławskich:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']No i tak cały czas działasz:) Teraz to jesteś główny koordynator logistyczno-informacyjny na złączach kielecko-wrocławskich:)[/QUOTE]

I nie tylko ,a to jest też wielka pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Agasz, Poker, dzięki wielkie:):).

Szczeniaczek być może bedzie miał dom u znajomej p.Renaty, która jest sąsiadką tej kobiety.
Zostały by dorosłe psiaki. Chętnie wysłałybyśmy jedną sunię do Poker, tylko kwestia transportu do Wrocławia.

Oczywiście to bedzie możliwe, jak kobieta się zrzeknie psiaków, jutro zobaczymy.
Mam tez nadzieję,że nie bedzie problemu z zabraniem ich ze schroniska, dzisiaj juz rozmawiałam z kierownikiem.[/QUOTE]

myślałam,że szczeniaczek już bezpieczny. mogę wziąc go na dt, ale jak już pisałam potrzebowałabym wsparcia finansowego na weta. erka zna mój nr tel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']myślałam,że szczeniaczek już bezpieczny. mogę wziąc go na dt, ale jak już pisałam potrzebowałabym wsparcia finansowego na weta. erka zna mój nr tel.[/QUOTE]

To super. Na pewno finansowe wsparcie się znajdzie. A moze dasz radę zadzwonić do erki , bo nie wiadomo kiedy ona tu wejdzie,a dziewczyny będą jechały po s sunie , to i jego by wyciagnęły.

Link to comment
Share on other sites

bardzo mi przykro, ale po rozmowie z Erką doszłyśmy do wniosku,że maluch na razie nie może trafić do mnie.mam zbyt chorą sunię w domu i to zagraża jej zdrowiu. naprawdę bardzo, bardzo mi przykro, bo chciałam mu pomóc:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']węgielkowa wyśniła... ma nową torebusię .. w kształcie cziłki co waży 1,8 kg ..zgadnijcie jaki to faason :roll:[/QUOTE]
Torebka płci męskiej ;) To ma kobita farta ;)
a tak na poważniej: Czy maluch będzie szczepiony wkrótce? czy na razie za słaby jest?
Dorzucę się groszem do szczepienia czy karmy. ([B]wegielkowa[/B] posłałam ci 50zł)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Torebka płci męskiej ;) To ma kobita farta ;)
a tak na poważniej: Czy maluch będzie szczepiony wkrótce? czy na razie za słaby jest?
Dorzucę się groszem do szczepienia czy karmy. ([B]wegielkowa[/B] posłałam ci 50zł)[/QUOTE]

Dzięki Nikaragua!! :loveu: Póki co za słaby.. podamy mu surowice, dziś byliśmy szybko u weta, pobraliśmy zeskrobinki bo na uszkach i łapeczkach ma wyłysienia, ale zgodnie z tym co podejrzewałyśmy to wynik niedożywienia i braku witamin a nie pasożytów. Zakupiłyśmy też dobre witaminki.. za wszystko zapłaciłyśmy 55 zł.
węgielkowa już go wykąpała ;)

a Pokerowe smrodki o 13 wyruszyły w drogę po lepsze życie!

Ta najśmielsza buraskowa, dziś pojechała rano ze schroniska do ds.. zostały więc 2 psiaczki strasznie przerażone :-(
Lisek
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-FIq0R6Ac20U/UYpRWk15QCI/AAAAAAAAEFg/jeSRwAIKLiE/s720/DSC00782.JPG[/img]

i sunia z gładszym włosem

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-IQHw_XroPWs/UYpRk6TUICI/AAAAAAAAEHk/mhtmIUcIB-s/s640/DSC00894.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam. Mikrus ma 1rok, nie jest to szczeniak. Zabrałyśmy ze schronu, ponieważ cały czas leżał na betonie zamiast na kocyku.
Pojechałam do swojego weta,ponieważ pies ma łyse uszy i łapki. Pod mikroskopem nic nie wyszło. Dostał zastrzyk przeciw pasożytom, bo stan wycieńczenia podobno idealny np.do nurzeńca.
Jest wykąpany, Poker potwierdzi zapaszek-ten sam mają suńki, jadące do Wrocka.
Z kotami Ok, z moją suką OK. Leży w kocyku na moich kolanach.

JolaP zadeklarowała DS. Kwestia transportu z Kielc do Katowic.

Nikaragua - wariatko kochana!!! Nie posyłaj,a jak posłałaś to zdecydujemy na co ta kasa mabyć.

Dwie niuńki w drodze ze schronu w daleką drogę do Poker
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/374/gggggggggggggggggggggggs.jpg[/IMG]

Edited by wegielkowa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...