Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='piesia']Czy można poprosić o nie wchodzenie już na nasz wątek ? Nam w żaden sposób nie pomagasz , a tylko podnosisz ciśnienie . Wolę sobie wypić kawę w celu podniesienia ciśnienia zamiast czytać wiecznie twoje chore uwagi . To już Irytek z Harrego Pottera był mniej irytujący niż ty , jak jakaś natrętna mucha , którą się wiecznie odgania a ona wraca jak porąbana. Jak chcesz nam wciskać swoje cenne rady i uwagi to osobiście w schronisku .[/QUOTE]
[B]Szanowna Piesio[/B]
[B]Nie masz prawa decydowania kto moze wchodzić na watek, a kto nie.[/B]
[B]I psy też nie są Twoją wlasnoscią.Wszyscy mają prawo walczyć o dobro psow[/B]
[B]i martwić się o słome i inne sprawy-np watpliwą opiekę lekarską.[/B]
[B]A Wasze budy krązyły w internecie jako przyklad najbardziej dziurawych w Polsce.Więc Piesiu,chyba spadłas z księżyca i zajmij się lepiej wlasnie poprawą[/B]
[B]warunków,a nie dyskusją kto może lub nie moze być na watku.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokosuri']Proszę się grzecznie odwalić od Swarzędza i Obornik.
Pisze pani bzdety.Proszę pochwalić się ile pani zabrała piesków z Obornik nie uiszczając za nie opłaty ,skoro jest taka bieda według pani w Obornikach?
Proszę "pochwalić" się ciężarną suczką zabraną z Wrześni,która umarła podczas transportu.
Proszę się pochwalić swoim sponsoringiem kojców dla Swarzędza ,które z budami pani obecnie zabiera.
Piesia,Madzik34i Hala tak trzymać jestem z Wami.[/QUOTE]

[B][I]Życzę Pani aby Pani pomagała tyle samo co Pani XXX52.Oby takich wolontariuszy było jak najwięcej.Co za bzdury wypisuje Pani o kojcach i budach ze Swarzędza?To Marcin je sprzedawał.Osoby której je darowały nie miały nic do powiedzenia w tym względzie.
Lepiej pracować niż urządzać pyskówki na forum.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokosuri']Proszę się grzecznie odwalić od Swarzędza i Obornik.
Pisze pani bzdety.Proszę pochwalić się ile pani zabrała piesków z Obornik nie uiszczając za nie opłaty ,skoro jest taka bieda według pani w Obornikach?
Proszę "pochwalić" się ciężarną suczką zabraną z Wrześni,która umarła podczas transportu.
Proszę się pochwalić swoim sponsoringiem kojców dla Swarzędza ,które z budami pani obecnie zabiera.
Piesia,Madzik34i Hala tak trzymać jestem z Wami.[/QUOTE]
odpoweim na zarzuty to jedno ,a drugie wnosze sprawe do sadu za pomowienia na tym watku
Moze zasmiece ten watek ,ale zostalam przez nowa dogomanianke ,a moze nie nowa sprowokowana.
1.mam wyciagi bankowe -przelewy w euro jakie przekazalam np.na schronisko w Swarzedzu na budowe kojcow z budami ,z lewej strony schroniska
mam swiadka p.E ,pracownika ,,bylismy razem w sklepie budowlanym i kupowalysmy kafle do piwnicy,okna,drzwi ,schody,dodatkowo urzadzialam cala lazienke i urzadzilam kociarnie ,korytarz zostal wytynkowany i polozono nowa wykladzine ,to bylo 6 lat temu
2.w sprawie ciezarnej suczki ze schroniska wrzesinskiego mam swiadkow dr.K z Gniezna,Ola z Gniezna,Aneta z Witkowa,pracownica swarzedzkiego schroniska p.E.F,kierowce syna p.K ktory wozl psy do schroniska w D,oraz szefowa p.K ktory organizowala transport psow ,organizowala auto i kierowce,rachunek za pobyt i udzielona pomoc suczce w Klinice wet.w D ,osoby przejmujace psy.Ja bylym na miejscu w D
3.Czlonkinie z "Pogotowia dla zwierzat" prosily mnie,ze jak bede w Polsce ,zebym pomogla 4-5 pieskom z interwencji w gospodarstwie.Mialam je przejac ze schroniska obornickiego ,gdyz Pogotowie nie mialo gdzie je umiescic.Psy ,to suczki i pies (suczki w cieczce)trzymane byly w boksach po lewej stronie przed wejsciem do schroniska ,byly tam tylko kilka dni ,i nie byly wlasnoscia schroniska ,stad nie byly ani odpchlone ,odrobaczone,zaszczepione ,wiec mila pracownica powiedziala ,zeby jak bym mogla to je mam zabrac ,gdyz to psy sa Pogotowia i ponoc jest wszystko uzgodnione..Za jedengo pieska zza siatki co koniecznie chcial wyjsc(chlopak )zaplacilam i zostawilam dary ktore przejela wolontariuszka M.K
W pozniejszym terminie wszystkie zostaly odrobaczone,zaszczepione,wykastrowane.(mam zdjecia tych psow podczas interwencji w gospodarstwie,psy siedzialy po kolanka w blocie ,i zakute byly lancuchami do bud to mialy byc budy)

Link to comment
Share on other sites

[B]skończmy już te sprzeczki !
ten wątek nie po to jest żeby się kłócić i wytykać kto, ile i dla jakiego schroniska zrobił.
zamiast myśleć jak i komu na jakąś docinke odpisac lepiej pomyśleć jak pomóc psiakom..
zima już tuż tuż , więc może zamiast kłócić sie wspólnie starajmy się pomóc naszym czworonogom.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokosuri']Proszę się grzecznie odwalić od Swarzędza i Obornik.
Pisze pani bzdety.Proszę pochwalić się ile pani zabrała piesków z Obornik nie uiszczając za nie opłaty ,skoro jest taka bieda według pani w Obornikach?
Proszę "pochwalić" się ciężarną suczką zabraną z Wrześni,która umarła podczas transportu.
Proszę się pochwalić swoim sponsoringiem kojców dla Swarzędza ,które z budami pani obecnie zabiera.
Piesia,Madzik34i Hala tak trzymać jestem z Wami.[/QUOTE]
[B]Kokosurii albo spadla z ksiezyca,albo przyjechala z drugiej półkuli i nie zaaklimatyzowała sie jeszcze.Czyzby Kokosuri kupowala budy czy kojce?[/B]
[B]A Piesie,Madziki i Hale to co mają robić?Nikt nigdy takowych nie widział w Swarzędzu ,wiec co one mają sie wypowiadac?Niech się Koko i ta cała reszta wezmie wreszcie za ociplanie i naprawe swoich bud i leczenie swoich psow,a nie wsadzac nos w nie swoje sprawy i tworzyć jakies obozy.[/B]
[B]Co to za "trzymanie się z Wami czy nami".Mam ochotę powiedzieć do cholery -wezcie się wreszcie za pomoc i walke o lepsze życie psow,a nie[/B]
[B]tworzenie frontow itzymanie sie z Wami czy nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Droga Zygo, ja nie trzymam znikim i nie lubie strzepić jezyka po próżnicy. Ale widać pani XXX ma sporo czasu bo odwiedza wiele wątków i z wielu została już wyproszona. ;) To tyle w temacie. A teraz proponuję razem zajać sie tym co potrzebne a nie kłapać tu językiem. Co do pani XXX to żadne jej faktury mnie do niej nie przekonają i mam do tego prawo.

Link to comment
Share on other sites

To jest wątek obornickich psiaków i temat Swarzędza akurat jest tutaj zbyteczny. Wszystkich zainteresowanych obornickim "Azorkiem" i panujących w nim obecnie warunków serdecznie zapraszam w sobotę. Komentarze typu:"jak to było w Obornikach" są przestarzałe i nieaktualne.
A do Pani xxx52 naprawdę bardzo trudno Nas przekonać więc szkoda czasu Pani Puma i Pani Zyga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']To jest wątek obornickich psiaków i temat Swarzędza akurat jest tutaj zbyteczny. Wszystkich zainteresowanych obornickim "Azorkiem" i panujących w nim obecnie warunków serdecznie zapraszam w sobotę. Komentarze typu:"jak to było w Obornikach" są przestarzałe i nieaktualne.
A do Pani xxx52 naprawdę bardzo trudno Nas przekonać więc szkoda czasu Pani Puma i Pani Zyga.[/QUOTE]

Cicio
Proszę czytaj uważniej bo nie ja poruszalem temat swarzedzkich boksow itd.A,ze mam nadzieję się wreszcie wezmiecie za porzadki to nic Wam się nie stanie.
Na pewno bedzie to dużo mądrzejsze niz tworzenie frontow wojennych na czele z Koko.A pracy na pewno macie duzo,a zima za pasem...

Link to comment
Share on other sites

To tylko tak grzecznie wyjaśnię , że mam prawo wkurzać się i wyrażać swoją opinię czytając po raz kolejny komentarze pani xxx , która żyje wspomnieniami o obornickim schronisku i na nich wiecznie opiera swoje zarzuty . Wszyscy , którzy są zorientowani w temacie wiedzą , że obornickie schronisko miało bardzo fatalną opinię i z tym się zgodzę , bo w tym okresie zaczęłam działać jako wolontariuszka ( w obornickim schronisku drogi Zygo , więc nie wiem dlaczego miałabym być widziana w Swarzędzu ? ) . Sytuacja się zmieniła , kiedy w kwietniu tego roku przyszła nowa kierowniczka , dzięki której poprawiają się warunki życia w naszym schronisku , a mimo to musi cały czas walczyć z etykietką , którą przylepiono naszemu schronisku w przeszłości . Stąd padło pytanie Madzik : kiedy pani xxx była ostatni raz OSOBIŚCIE W NASZYM SCHRONISKU ?
Nie tworzymy frontu przeciwko pani xxx , tylko wyrażamy sprzeciw przeciwko wiecznemu pisaniu krytycznych uwag na temat naszego schroniska nie podpartych aktualnymi faktami i informacjami .
I zapewniam Ciebie Zygo , że nie siedzimy z d...... w domu tylko działamy , a zarzut pod adresem Madzik , ze jest nowa i niedoświadczona był mocno nie trafiony przez panią xxx , ponieważ to kto i jak długo jest zalogowany na dogo , oraz jaką ilość wpisów posiada nie jest wyznacznikiem tego co robi w realu .

Z serdecznymi pozdrowieniami : założycielka stowarzyszenia na rzecz wyzwolenia natrętnych much ;) .

Link to comment
Share on other sites

Sorki, ale muszę wskoczyć na chwilę do Was, bo inaczej cała ta zadymka z xxx będzie na mnie. A ja, Bogu ducha winna, nawet nie wiem w czym rzecz. No nic, ponoć poszło o słomę, czy może o boksy czy o inne rzeczy ? Nic mnie to nie obchodzi i raczej nigdy nie będzie.W ogóle, jak co nieco się poczyta, to faktycznie odechciewa się żyć lub nawet działać na rzecz tych biednych zwierząt. Dobrze, że miłość do zwierząt jest jak choroba, jak raz zapadniesz, to do końca życia, nie ma odtrutki. Ostatnio popadłam w niełaskę, bo śmiałam podważyć kompetencje jednej z osób działających, po prostu nie lubię złodziejstwa i kombinatorstwa. Tak więc pani xxx, to nie ja opisywałam pani niekompetencje, mnie to nie obchodzi i pani również mnie nie obchodzi. Ja przepraszam, już wypadam i więcej nie wracam.Mnie tu nie było.

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenie Bohuna i Bezy :)
(nie moge wstawić zdjęc na dogo, znowu jakiś błąd ;/)

[url]http://tablica.pl/oferta/bohun-duzy-i-piekny-pies-o-jeszcze-wiekszym-sercu-szuka-domu--IDsLNR.html[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/beza-urocze-psie-dziecko-prosi-o-dom-IDsLQ5.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']ogłoszenie Bohuna i Bezy :)
(nie moge wstawić zdjęc na dogo, znowu jakiś błąd ;/)

[url]http://tablica.pl/oferta/bohun-duzy-i-piekny-pies-o-jeszcze-wiekszym-sercu-szuka-domu--IDsLNR.html[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/beza-urocze-psie-dziecko-prosi-o-dom-IDsLQ5.html[/url][/QUOTE]

Tamii czy ja opisy i zdjęcia z tych ogłoszeń mogę wykorzystać wpisując te dwa psiaki na stronę Azorka - nie widzę ich na naszej stronie...?

Link to comment
Share on other sites

tak tak , właśnie chciałam pisać że można je dodać :)
możesz dopisać że ja się nimi opiekuje:loveu:

ja jak podpisze zdjęcia to wyśle na maila bo troszczke ale coś tam mam ;d

za chwile dodam 3 ogłoszenia to też można zdjęcia wstawić na azorka , mam jakiś problem tu i na dogo wstawić nie moge -.-

Link to comment
Share on other sites

[url]http://tablica.pl/oferta/bianka-przerazona-schroniskiem--IDsSQp.html[/url]
ona jest ale nie ma aktualnych zdjęć.

[url]http://tablica.pl/oferta/asko-piekny-mlody-haszczak-potrzebuje-domu--IDsSKh.html[/url]

[url]http://tablica.pl/oferta/czita-czarna-pieknosc-szuka-domu--IDqnkD.html[/url]
tu 2 ostatnie są z ostatniego spaceru :)


i maleńka Zośka
[url]http://tablica.pl/oferta/mini-psinka-zoska-psie-malenstwo-pilnie-szuka-domu--IDt7Bg.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Postaram się jutro , bo tak naprawdę to od wstawiania zdjęć mam mojego syna :) . Mam jeszcze Gzyla , które też obiecałam wstawić , ale mi się zapomniało:oops: .
Tami . a Twoja ŁUcja obszczekała ostatnio Pana :crazyeye::evil_lol: . Pierwszy raz słyszałam jak Łucja szczekała . niestety jeden z syndromów psa schroniskowego : niechęć do Panów .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']tak tak , właśnie chciałam pisać że można je dodać :)
możesz dopisać że ja się nimi opiekuje:loveu:

ja jak podpisze zdjęcia to wyśle na maila bo troszczkę ale coś tam mam ;d

za chwile dodam 3 ogłoszenia to też można zdjęcia wstawić na Azorka , mam jakiś problem tu i na dogo wstawić nie moge -.-[/QUOTE]

Tamii dzisiaj nie dam już rady, ale w tzw. długi weekend na pewno założę tym psiakom profile na stronie Azorka, za chwilkę postaram się wkleić zdjęcia Marysia z nowego domku, na początku był trochę zestresowany, ale dzisiaj miał przełamanie i już wszystko jest ok - dostał niebieską obróżkę - mówię Wam wygląda tak przystojnie, nawet dostałam filmik ze spacerku, ale filmików to ja już wklejać nie umiem:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...