Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

Madzik34 tu kilka opisów psów o które prosiłaś możesz je poprawić bo pisze co wiem o psie :)

Lamia to około 4-letnia suczka .
Toleruje inne psy, lecz z niektórymi suczkami wchodzi w konflikty.
Nie potrafi chodzić na smyczy, nie lubi towarzystwa ludzi, nieraz nawet
potrafi kogoś pogonić. Podchodzi tylko do dwóch pracownic.
Jest bardzo szczekliwa. Lamia jest wysterylizowana.

ELVIS- To samczyk, może mieć ok 3-4 lat. Jest średniej wielkości.
Gdy do nas trafił był zadbany ale bardzo agresywny w stosunku do ludzi.
Teraz jego relacje się poprawiły, chodzi na spacery z wolontariuszami i pozwala się głaskać.
Do nieznanych ludzi, jest trochę nieufny i może zawarczeć. Ale to kwestia przyzwyczajenia.
Nie powinien mieszkać z innymi samcami, z suczkami żyje w zgodzie.

Melon, to ok 3 letni samiec. Toleruje inne psy, niekiedy tylko wejdzie w konflikt z jakimś samcem.
Raczej w schr jest przeganiany przez inne psy. Jak tylko widzi człowieka to cieszy się skacze i
daje łapkę. Bardzo ciągnie na smyczy. Jest przyjazny i łagodny.

Srebrna Jest to około 11 letnia suczka. Pochodzi od Wioletty Villas.
Jest płochliwa, nieufna, ale niekonfliktowa.
Inne psy ją przeganiają i gryzą, ponieważ jest bardzo uległa.
Srebrna jeszcze nie podchodzi do człowieka na tyle, żeby można ja było pogłaskać.
Chowa sie za budami i obserwuje nas z ukrycia.
Jest nadzieja, ze kiedyś chęć przebywania z człowiekiem zwycięży z jej strachem.
Czasami Srebrna podchodzi do wyciągniętej ręki, ale tylko wtedy kiedy widzi inne pieski,
które są głaskane i że im nie dzieje się krzywda.
Srebrna jest wysterylizowana. Jest pewnie siostrą Dory (74).
Suczka nie ma szans na adopcje.

Arni, To , około 9 -letni duży samiec.
W schronisku mieszka już kilka lat.
Jest bardzo płochliwy i nie ufny w stosunku do ludzi.
Nie jest agresywny, gdy wolontariusze podchodzą do niego da się pogłaskać.
Umie chodzić na smyczy, ale nie chce opuszczać wybiegu...
Można go tylko wyciągnąć siłą. Chowa się po budach i boi się innych psów.
Dlatego że go przeganiają. Mamy nadzieje, że szybko Arni się oswoi i znajdzie dom.

Lena,Bardzo mała sunia, ma ok 4 lata. Jest po sterylizacji.
Jest nie ufna w stosunku do ludzi, ale pozwala się dotknąć.
Umie chodzić na smyczy. Toleruje inne psy.
Sunia jest bojaźliwa...początkowo uciekała, a gdy się koło niej ukucnie przychodzi do człowieka.
:smile:Na pracowników się cieszy. Ma słodki różowy nosek i jakby bursztynowe oczy, jest śliczna:loveu:.

Tego psiaka wogóle nie ma na str a jest już trochę w schr:
To średniej wielkości samiec. Jest długi na krótkich nóżkach.
Ma ok 5 lat. Trochę nie ufny do ludzi ale da się pogłaskać jak ma dobry dzień.

[IMG]http://i54.tinypic.com/rti24o.jpg[/IMG]

Tu w miarę możliwości umieszczam nowe info. o psiakach schroniskowych:
Może wykorzystasz niektóre opisy do uzupełnienia strony :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205008-OBORNICKIE-psiaki-do-adopcji-watek-informacyjny-%28Nie-pisa%C4%87-na-w%C4%85tku%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tia wielkie dzięki za opisy - zajrzę także na tą drugą stronę i pospisuję co się tylko da.
A ten psiak ze zdjęcia jak będzie w schronisku to proszę zobaczcie jaki ma numerek lub zapytajcie jak ma na imię, żebym mogła wpisać na stronę.
Zabieram się zatem do wpisów....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Droga pani XXX może podać nr telefonu do władz? ;)[/QUOTE]
Droga pani hala ,tobie bedzie o wiele latwiej zapakowac slome do bud niz mnie,jestes przeciez na swoich" smieciach"
Po co mam dzwonic to chyba jest zrozumiale ,ze psy musza miec budy na zime przygotowane ,no nie pani hala?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Przepraszam, że nie w temacie…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Oto piękny plakat zachęcający wszystkich do udziału w Dniu Kundelka w naszym schronie Serdecznie zapraszamy, naprawdę warto. Przewidywana moc atrakcji a największą będę oczywiście nasze rozkoszne psiaki
UWAGA! Komplet szczepień (bez wścieklizny) za 35 zł [/FONT][/COLOR]


[URL="javascript:void(0);"][IMG]http://i1209.photobucket.com/albums/cc382/wildwolfhowling/plakatA4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=blue][I][B]Zapraszam po 20 darmowych ogłoszeń dla każdego psiaka[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/2165...a-z-dogo/page3[/URL][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Wiele zdjęć, które zamieszczamy na naszym wątku są to zdjęcia różnych pór roku, dlatego prosimy nie dopatrywać się samych złych rzeczy w działaniu naszego schroniska.
Serdecznie zapraszamy do naszego schroniska - każda pomoc się przyda w wyprowadzaniu i dbaniu i nasze psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Wiele zdjęć, które zamieszczamy na naszym wątku są to zdjęcia różnych pór roku, dlatego prosimy nie dopatrywać się samych złych rzeczy w działaniu naszego schroniska.
Serdecznie zapraszamy do naszego schroniska - każda pomoc się przyda w wyprowadzaniu i dbaniu i nasze psiaki.[/QUOTE]
Bylam w schronisku obornickim i wiem co i jak.Zostawie bez komentarza.Jedyna optymistyczna nutka bylo to ,ze schronisko ma fajne dbajace o psy wolontariuszki , wspaniale psy i nic wiecej.
Nie odpowiedzialas mnie czy psy maja duzo slomy w budach i czy te budy zabezpieczone sa przed deszczem ,wiatrem i sniegiem?
(te zdjecia pieska co zmarl to bylo aktualne ,pies siedzial na kocu w budzie ,ktory w budach nie ma co szukac.koce chlona wilgoc i lepiej zeby siedzial na golych dechach.Slome jest najlepsza ,ale i slome nalezy co pwewien czas zmieniac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Dziewczyny a Dora jest jeszcze w schronisku? Jak ona sobie radzi? Czy oswoiła sie bardziej czy nadal taka płochliwa i nieadopcyjna?:([/QUOTE]

Ja ostatnio ją widziałam na 2 wybiegu. Nadal płochliwa bo mi sie nie pozwoliła dostknąć :(
tak myślałam czy by nie spróbować jej złapać i przenieść do tego wybieżku dla staruszków i strachulców i zacząć ją oswajać. Łucja i Bianka już dają sobie rade wiec moge sie nia zająć ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Dziewczyny a Dora jest jeszcze w schronisku? Jak ona sobie radzi? Czy oswoiła sie bardziej czy nadal taka płochliwa i nieadopcyjna?:([/QUOTE]

Powiem ci że ona jest bardzo smutna i na drugim wybiegu jest przeganiana przez inne sunie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Bylam w schronisku obornickim i wiem co i jak.Zostawie bez komentarza.Jedyna optymistyczna nutka bylo to ,ze schronisko ma fajne dbajace o psy wolontariuszki , wspaniale psy i nic wiecej.
Nie odpowiedzialas mnie czy psy maja duzo slomy w budach i czy te budy zabezpieczone sa przed deszczem ,wiatrem i sniegiem?
(te zdjecia pieska co zmarl to bylo aktualne ,pies siedzial na kocu w budzie ,ktory w budach nie ma co szukac.koce chlona wilgoc i lepiej zeby siedzial na golych dechach.Slome jest najlepsza ,ale i slome nalezy co pwewien czas zmieniac.[/QUOTE]

Jeśli mogę zapytać to kiedy byłaś w naszym schronisku?
Budy są odpowiednio zabezpieczone przed zimą, ale z chęcią przyjmiemy w darze nowe budy - ocieplane, tego nigdy nie za wiele.
Jeśli chodzi o Aliego zdjęcia były wykonane pierwszego dnia, potem pies był w budynku - na materacach leżał.
Od niedawna jestem na dogomanii - długo zastanawiałam się czy założyć tu swój profil, bo powiem szczerze, że czytając wpisy takie jak twoje zastanawiam się po co niektórzy się tutaj wpisują - jeżeli masz na celu patrzeć wszystkim na ręce i wyszukiwać dziury w całym to proponuję pójść do polityki - tam kariera murowana!
Takie komentarze nie pomagają, wręcz przeciwnie odechciewa się cokolwiek robić, lepiej siedzieć w ciepłym zaciszu domowym i wszystkim dogryzać, niż pofatygować się w jesienny ranek lub popołudnie i popracować ze zwierzętami w potrzebie.
Nie wiem jak Ty - ale ja nie żyję w wirtualnej rzeczywistości i nie wszystko jest tak kolorowe, więc proszę nie utrudniaj - to nic nie pomoże - szczególnie psom!
Ps. ostatni raz postanowiłam odpowiedzieć na twoje zaczepne wpisy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']OOkami, świetny pomysł z tym dniem kundelka. Czy można przyjechać ze swoim psem czy nie bardzo? A może nawet lepiej, żeby nie...[/QUOTE]
Tak, tak. Oczywiście że można przyjśc ze swoim psiakiem :) Serdecznie zapraszamy. Będzie mozna skorzystać z porad weterynaryjnych i behawiorystki ;)

Link to comment
Share on other sites

madzik -za krotko widze bierzesz korypetycje ,albo bierzesz zle korypetycje od zlych korepetytorow:evil_lol:
ps gdzie Ty szukasz bud,na dogomani ich nie znajdziesz .Poszukaj sponsorow w swojej bogatej gminie ,jest duzo bogatych firm,moze oni sfinasuja budy dla waszego schroniska.Widac po postach ,ze jest jestes nowa ,wiec witamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']OOkami, świetny pomysł z tym dniem kundelka. Czy można przyjechać ze swoim psem czy nie bardzo? A może nawet lepiej, żeby nie...[/QUOTE]

Oczywiście zapraszamy również z psiakiem. :)No a jak jeszcze to psiak wzięty ze schronu, to Hala będziesz żywą reklamą zachecającą do adopcji psa ze schroniska:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Rudzia-czy schronisko swarzedzkie ma jeszcze budy na wydanie?.Obornickie psy potrzebuja bud ,a dzialaczki tozowskie nic o tym nie wiedza?Dziwne.bardzo dziwne[/QUOTE]

Czy można poprosić o nie wchodzenie już na nasz wątek ? Nam w żaden sposób nie pomagasz , a tylko podnosisz ciśnienie . Wolę sobie wypić kawę w celu podniesienia ciśnienia zamiast czytać wiecznie twoje chore uwagi . To już Irytek z Harrego Pottera był mniej irytujący niż ty , jak jakaś natrętna mucha , którą się wiecznie odgania a ona wraca jak porąbana. Jak chcesz nam wciskać swoje cenne rady i uwagi to osobiście w schronisku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']Ja ostatnio ją widziałam na 2 wybiegu. Nadal płochliwa bo mi sie nie pozwoliła dostknąć :(
tak myślałam czy by nie spróbować jej złapać i przenieść do tego wybieżku dla staruszków i strachulców i zacząć ją oswajać. Łucja i Bianka już dają sobie rade wiec moge sie nia zająć ^^[/QUOTE]

[quote name='Tia']Powiem ci że ona jest bardzo smutna i na drugim wybiegu jest przeganiana przez inne sunie :([/QUOTE]

Kurcze, jak jej pomóc?:( Jest tyle czasu w schronie a ciągle jest bardzo zagubiona. Naprawdę nie mam pomysłu co zrobić żeby jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Kurcze, jak jej pomóc?:( Jest tyle czasu w schronie a ciągle jest bardzo zagubiona. Naprawdę nie mam pomysłu co zrobić żeby jej pomóc.[/QUOTE]

Ona nadal do żadnej z nas nie podchodzi, w sumie do nikogo nie podejdzie, oprócz cb.... wiec nie wiem jak jej pomóc ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Rudzia-czy schronisko swarzedzkie ma jeszcze budy na wydanie?.Obornickie psy potrzebuja bud ,a dzialaczki tozowskie nic o tym nie wiedza?Dziwne.bardzo dziwne[/QUOTE]
Proszę się grzecznie odwalić od Swarzędza i Obornik.
Pisze pani bzdety.Proszę pochwalić się ile pani zabrała piesków z Obornik nie uiszczając za nie opłaty ,skoro jest taka bieda według pani w Obornikach?
Proszę "pochwalić" się ciężarną suczką zabraną z Wrześni,która umarła podczas transportu.
Proszę się pochwalić swoim sponsoringiem kojców dla Swarzędza ,które z budami pani obecnie zabiera.
Piesia,Madzik34i Hala tak trzymać jestem z Wami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokosuri']Proszę się grzecznie odwalić od Swarzędza i Obornik.
Pisze pani bzdety.Proszę pochwalić się ile pani zabrała piesków z Obornik nie uiszczając za nie opłaty ,skoro jest taka bieda według pani w Obornikach?
Proszę "pochwalić" się ciężarną suczką zabraną z Wrześni,która umarła podczas transportu.
Proszę się pochwalić swoim sponsoringiem kojców dla Swarzędza ,które z budami pani obecnie zabiera.
Piesia,Madzik34i Hala tak trzymać jestem z Wami.[/QUOTE]

Widać,że Kokosuri przyjechala prosto z kraju kwitnacej wiśni i nie jest w temacie.A czemu to nie wolno się zainteresować iloscią slomy w budach?Jak wieść gminna niosla słoma w Obornikach była na wagę złota!!!Podobno strasznie jest droga słoma w powiecie obornickim,a szczególnie w okolicach schroniska!Bardziej interesuje wszystkich stan zdrowia zwierząt,a nie jakieś w sumie symboliczne oplaty.Zajmijmy się psami,a nie róbmy z igły widły!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...