Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='Leyla']Alfa, niech Bog Ci w czym tam chcesz wynagrodzi ,ze mnie tu przywloklas!! zebym miala tynk gryzc 100 zl miesiecznie dla dziewczyn daje. No nie mozemy ich zostawic przeciez!!![/QUOTE]
Leyla a ja myślałam, że mnie będziesz przeklinać że Cię na ten wątek zaprosiłam :evil_lol:
Bardzo, bardzo Ci dziękuję za tak wspaniałą deklarację :Rose::Rose::Rose:
Teraz czuję się dodatkowo pozytywnie zmotywowana do starania się o wyciągniecie obu suczek :razz:

[B]Jeśli jednak nie uda się od razu wyciągnąć obu to mam pytanie - którą wyciągamy pierwszą???? Abra czy Magnatka? Która powinna pierwsza pobiegać po zielonej trawie?????? Pomóżcie podjąć decyzję .......
[/B]
Zuziu a jak u Ciebie? Miejsce na obie ewentualnie będzie? Jak pojechałby obie to jaki koszt? Jak jedna to chyba wiemy ;)........

Kurcze ale się pytań dużo zrodziło :roll:

Idę do Rumka tam taka radosna atmosfera może ktoś da grosik na Abrę lub Magnatkę:roll:

I jeszcze jedno - suczki dostały na dobry początek od Leyli calutkie 60 zł.:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']moja deklaracja Rumkowa też przechodzi na sunie 10zł miesięcznie i może coś jednorazowo uda mi się wpłacić :-)
poproszę o nr konta
jeszcze nie czytałam o suniach ale nadrobię to w wolnych chwilach ;)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję :lol:. Numer konta podeślę jak ustalimy kto będzie zbierał na nasze suczki. Bardzo prosimy o zaglądanie i podnoszenie ;)

[quote name='magda222']Dzisiaj zrobię rozliczenie Rumkowych funduszy.
Może darczyńcy zgodzą się, żeby cała suma poszła na ratowanie naszych weteranek...
Moja deklaracja przechodzi na nie oczywiście.

[B]Leyla[/B] :loveu: :Rose: :calus:[/QUOTE]
Magda - bardzo dziękuję :lol:

[quote name='Plicha']Wysłałam Ci Alfo zdjęcia książek na bazarek dla Abry i Magnatki, przepraszam że tak pózno :oops: Strasznie się cieszę że dziewczyny zaczynają mieć deklaracje :multi: Ja na razie bez pracy więc będę wspierać duchowo :)[/QUOTE]
Zdjęcia dotarły - na dniach postaram się zrobić bazarek - będą suczynki miały kolejne grosiki na dobry początek :multi:
Plicha - bardzo dziękuję :lol:

[B][COLOR="blue"]To na ten moment mamy pewne:

Leyla 100 zł.
magda222 10 zł.
diana79 10 zł.
Razem 120 zł.:multi: [/COLOR][/B]

Sporo pracy przed nami jak mamy nazbierać na obie.......:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222'][B]
Niestety nie zrobię dziś Rumkowego rozliczenia, bo do 22-giej co najmniej jestem w pracy a zeszyt z rozliczeniami został w domu.
Jutro się poprawię :)[/QUOTE]
Magda spokojnie, nie pali się ;) Myślę, że jakbyśmy chcieli zabrać obie do hotelu to mamy wydatek ok. 700 zł. Może jakby się Zuzia jakoś zlitowała to byłoby troszkę taniej...... Rumek płacił chyba 300 zł. a chyba nie miał pełnego pokrycia w deklaracjach / mogę się mylić /. Nie liczę żeby było tak cudownie że wszyscy przeniosą swoje deklaracje na Weteranki ale niechby przeszło ok. 150-200 zł. To razem z deklaracja Leyli daje nam ok. 250-300 zł. Czyli mniej niż połowa...............Dlatego zanim nazbieramy resztę to chyba sporo wody upłynie i w Wiśle i w Odrze..........

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny.
Juz odpowiadam na pytania.
Koszt za sunie ...Ja mowie po 350 zl ........... Wy po 300 zl ......
Siekierczynskim targiem .... po 320 zl.
Moze byc ?

Jesli chodzi o termin, to mam teraz komplet, bo ostatni wolny kojec zasiedlam 25.09 w sobote, ale tylko na miesiac.
Poza tym jeszcze dwie budki musimy dorobic. Materialy juz sa poskladane w garazu.
Tak wiec od ok. 26/27 pazdziernika bedzie wolne miejsce dla jednej lub dwoch suniek ( to zalezy od was ).
Powiem tak .... na poczatek sunie beda razem w jednym kojcu, ale jak sie miejsce pierwsze jakies zwolni, to beda juz pojedynczo.
Chyba, ze pogodza sie bardzo ze wszystkimi innymi suniami, to tak jak one , beda w kojcu zamykane tylko na noc, a reszte czasu beda sobie biegac luzem, albo siedziec w budkach ( moze juz byc troszke chlodno ) w otwartym kojcu. I wowczas moga pozostac w jednym kojcu razem.
Tak wiec sprawa wyglada.

Oczywiscie ten termin moze sie zmienic, jesli ktorys z hotelowych psiakow pojdzie do domu.
Wtedy kojec bedzie wolny wczesniej niz 26 pazdziernika.

Link to comment
Share on other sites

To ja się tu troszkę poszarogęszę ale na razie mało osób tu zagląda a te co są chyba wstępnie się ze mną zgodzą :razz:. Myślę, że wstępnie zaklepujemy miejsce dla obu suczek:lol:. Mamy miesiac na nazbieranie deklaracji - co szczerze trzeba przyznać jest wyzwaniem nie lada :crazyeye:. Sądzę jednak, że jak się sprężymy to damy radę a może w międzyczasie coś się zmieni, może jakiś tyszak albo inny psiak znajdzie dom i ktoś ofiaruje nam swoją deklarację? Jak nie damy rady z deklaracjami to wtedy będziemy kombinować czy wieziemy jedną i wtedy będziemy musieli wybrać którą czy czekamy na lepsze czasy czy ......... sama już nie wiem co :cool3: Myślę, że z transportem to niezawodny Nikuś nam pomoże......:lol:

Na razie konkrety: potrzebujemy [B]640 zł[/B]. Mamy [B]120 zł[/B]. Brak[B] 520 zł[/B]. Cholewcia takiego wyzwania to tyska grupa jeszcze nie miała :diabloti:

Kochani co Wy na to moje kombinowanie? Pomożecie rozsyłać wątek i żebrać???????? Bardzo, bardzo proszę - wyzwanie nie lada!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Szkoda mi uroczych weteranek... Alfa, jak wygląda sprawa z kotami u Grażyny, bo widzę, ze zmieniłaś banerek. Może jeśli jest i tak w zawieszeniu, to tak jak Ty wezmę do sygnatury weteranki...
One mogą mieszkać oddzielnie? (bo chyba teraz mieszkają)...

A może rozdzielić wątki i najpierw jedną wyciągnąć, potem drugą? Wtedy brakująca suma jest mniejsza i tak nie przeraża. Która wydaje się być teraz w większej potrzebie: Abra czy Magnatka?

Wtedy warto byłoby założyć nowy wątek tej, na którą akurat zbieralibyśmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Szkoda mi uroczych weteranek... Alfa, jak wygląda sprawa z kociarnią u Grażyny, bo widzę, ze zmieniłaś banerek. Może jeśli jest i tak w zawieszeniu, to tak jak Ty wezmę do sygnatury weteranki...
One mogą mieszkać oddzielnie? (bo chyba teraz mieszkają)...

A może rozdzielić wątki i najpierw jedną wyciągnąć, potem drugą? Wtedy brakująca suma jest mniejsza i tak nie przeraża. Która wydaje się być teraz w większej potrzebie: Abra czy Magnatka?[/QUOTE]
Po kolei:
Banerek zmieniłam bo mimo wszystko kociaki u Grażyny bezpieczne i "zaopiekowane" a Weteranki - sam wiesz......... Miały iść do swojego domu Toto i Wito ale nie mam wiadomości czy poszły - Grażyna bez neta a na telefony nie mam już kasy..... z Grażyną rozmowa to min. godzina a przy cenach połączeń za komórki to trochę sporo ;) ale postaram się coś dowiedzieć o kociakach..........

Suczki mieszkają teraz oddzielnie - po pogryzieniu Abra nie wróciła do swego boksu, jest w innym........

Nie mam pojęcia, która jest w większej potrzebie do wyjazdu....ale jak zostały już tylko te dwie to może niech zostaną już obie - jak się nie nazbiera kasy to łatwiej będzie zdecydować, która jedzie a która zostaje .......... Bo nie ukrywam, ze decyzję będą musiały podjąć inne osoby na wątku...... ja tego nie jestem w stanie zrobić...........

Transport obu też byłby tańszy........;)

Mamy miesiąc to dużo i niedużo zarazem, zaczynam ogromną nieustającą akcję żebraczą........ Jeśli ktoś ma chwilkę i zechce pomóc - będę bardzo, bardzo wdzięczna :lol:

Nie wiem dlaczego teraz można mieć tylko dwa banerki - kiedyś można było mieć 5 byleby w rozmiarach się mieściły a teraz tylko dwa bez względu na rozmiar........:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']To ja się tu troszkę poszarogęszę ale na razie mało osób tu zagląda a te co są chyba wstępnie się ze mną zgodzą :razz:. Myślę, że wstępnie zaklepujemy miejsce dla obu suczek:lol:. Mamy miesiac na nazbieranie deklaracji - co szczerze trzeba przyznać jest wyzwaniem nie lada :crazyeye:. Sądzę jednak, że jak się sprężymy to damy radę a może w międzyczasie coś się zmieni, może jakiś tyszak albo inny psiak znajdzie dom i ktoś ofiaruje nam swoją deklarację? Jak nie damy rady z deklaracjami to wtedy będziemy kombinować czy wieziemy jedną i wtedy będziemy musieli wybrać którą czy czekamy na lepsze czasy czy ......... sama już nie wiem co :cool3: Myślę, że z transportem to niezawodny Nikuś nam pomoże......:lol:

Na razie konkrety: potrzebujemy [B]640 zł[/B]. Mamy [B]120 zł[/B]. Brak[B] 520 zł[/B]. Cholewcia takiego wyzwania to tyska grupa jeszcze nie miała :diabloti:

Kochani co Wy na to moje kombinowanie? Pomożecie rozsyłać wątek i żebrać???????? Bardzo, bardzo proszę - wyzwanie nie lada!!!!!!!![/QUOTE]

Ja obiecuję, że w weekend wezmę sie za rozsyłanie. Ale jeśli ktoś mógłby wcześniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Po kolei:
Banerek zmieniłam bo mimo wszystko kociaki u Grażyny bezpieczne i "zaopiekowane" a Weteranki - sam wiesz......... Miały iść do swojego domu Toto i Wito ale nie mam wiadomości czy poszły - Grażyna bez neta a na telefony nie mam już kasy..... z Grażyną rozmowa to min. godzina a przy cenach połączeń za komórki to trochę sporo ;) ale postaram się coś dowiedzieć o kociakach..........

Suczki mieszkają teraz oddzielnie - po pogryzieniu Abra nie wróciła do swego boksu, jest w innym........

Nie mam pojęcia, która jest w większej potrzebie do wyjazdu....ale jak zostały już tylko te dwie to może niech zostaną już obie - jak się nie nazbiera kasy to łatwiej będzie zdecydować, która jedzie a która zostaje .......... Bo nie ukrywam, ze decyzję będą musiały podjąć inne osoby na wątku...... ja tego nie jestem w stanie zrobić...........

Transport obu też byłby tańszy........;)

Mamy miesiąc to dużo i niedużo zarazem, zaczynam ogromną nieustającą akcję żebraczą........ Jeśli ktoś ma chwilkę i zechce pomóc - będę bardzo, bardzo wdzięczna :lol:

Nie wiem dlaczego teraz można mieć tylko dwa banerki - kiedyś można było mieć 5 byleby w rozmiarach się mieściły a teraz tylko dwa bez względu na rozmiar........:-([/QUOTE]
Tak głośno myślę, ale wiem, że decyzja trudna. Sam na pewno bałbym się jej podjąć, bo żal mi byłoby drugiej i bałbym się, ze na nią nie uzbieramy...
Nic, w miarę możliwości postaramy sie ożywić wątek i czeka nas akcja żebracza na dużą skalę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']Alfa, niech Bog Ci w czym tam chcesz wynagrodzi ,ze mnie tu przywloklas!! zebym miala tynk gryzc 100 zl miesiecznie dla dziewczyn daje. No nie mozemy ich zostawic przeciez!!![/QUOTE]

[quote name='Plicha']No wyzwanie nie lada :) Ale co to dla Klubu Miłośników Tyszaków :) Trzeba będzie zacisnąć pasa :)[/QUOTE]

[quote name='UBOCZE'] czeka nas akcja żebracza na dużą skalę...[/QUOTE]
Dała nam przykład Leyla jak Klub Miłośników Tyszaków zwyciężać ma !!!!!!!!!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kameralna']AlfaLS, dziękuję za zaproszenie. Panienki zasługują na lepsze życie. W przyszłym tygodniu dorzucę cosik do skarbonki :)[/QUOTE]
Kameralna dziękuję za przybycie :lol: Cieszę się że masz podobne zdanie do naszego odnośnie suczek, możemy liczyć na jakąś deklarację stała? Np. tą po Rumku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kameralna']Na razie skromnie 10 zł (5 zł na jedną panienkę, 5 na drugą) a później to się zobaczy ;)[/QUOTE]
Super - bardzo, bardzo dziękuję :multi::multi::multi:

[B]Polubek[/B] też przeniosła swoje 5 zł. z Rumka na jedną z weteranek a drugiej dołożyła piątkę żeby było po równo :lol::multi:

[COLOR="navy"][B]Mamy:
Leyla 100 zł.
magda222 20 zł.
diana79 10 zł.
kameralna 10 zł.
polubek 10 zł.
agata51 20 zł.
Razem 170 zł. :multi: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...