Jump to content
Dogomania

Porzucona,niepełnosprawna sunia.Juz w nowym domu, hurral


monika55

Recommended Posts

[quote name='bela51']Powinnyście zbierac deklaracje. Niech to trwa nawet miesiąc, czy dwa, ale będzie mozna wyslac sunie do hoteliku. Jęsli znajdzie sie w miedzyczasie domek, to bedzie super. Ale liczyc tylko na to, to daleko posunięty optymizm. Hotel pewniejszy.[/QUOTE]

też tak uważam, ale jakoś chyba nikt nie chce się podjąć zbieranai deklaracji? :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Porobiłyśmy dzisiaj zdjęcia Misi : ) Trudno jej zrobić ładne zdjęcia, bo suńka cały czas się rusza, jest taka spragniona miłosci i dotyku człowieka ;( aż płakać się chce..
Zdjęcia są tutaj, nie wklejam bezpośrednio na wątek, bo potem może zamulać, bo muszą się całe wgrać.

----------> [URL]http://img218.imageshack.us/gal.php?g=dsc05030d.jpg[/URL] <----------

Jak się je zapisze na komputerze to są większe, dokładnie to poziome 800x600, a pionowe; 800x1067

Myślę, że starczy .. bynajmniej narazie. Mamy zamiar ją wyczesać, wykąpać i takie tam zabiegi pielęgnacyjne, ale dzisiaj nie mogłyśmy, bo czasu nie było : (( to dopiero po tym można by było porobić więcej. ;)

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, nie mozna tak suni zostawic dłużej, MIAŁAM PSA PO OKROPNYM PRZEJCIU , Z TOTALNYM NIEDOWADEM TYLNICH ŁAPEK, PO UDERZENIU ŁOPATA DLA ZABICIA W GLOWĘ.

To był okropny uraz neurologiczny i paraliż jako rezultat a także utrata częściowa wzroku. Pies był u mnie przez stosunkowo krótki okres czasu i po cwiczeniach, zabiegach i diecie odpowiedniej, chodzi, ma teraz cudowny domek w Kamieniu i waży dzieiątki kilogramw, stale zachwyca uroda i silą. Może tej się też uda. Mam dwa domki tymczasowe płatne , i można zacząć od tego. niedaleko, i cena znośna. ok 300 zł, może da się w przypadku takiej biedy nieco mniej.Ja mam teraz sporo psiaków na leczeniu i stosunkowo szybko jeden pojedzie do kikou, jesli nie znajdzie domku Mogłabym ja wtedy wziąc na jakieś dwa tygodnie na próbę czy nie dałoby się coś zrobić by jej los poprawić. Może by się u was kto by sie sunia zajął zanim będę ją mogła wziąć. ? NIE DŁUGO.

Trzeba zacząc zbieranie deklaracje, skontaktować się z dwoma super fundacjami, jedna napewno użyczy konta i pomocy w zorganizowaniu allegro cegiełkowego, druga może wspomóc też groszem leczenie lub leki, poprosimy wujaszka Cajusa JB o wstawienie super fotki na NK z prośbą o pomoc, reakcja społeczna jest ostatnio spora w takich przypadkach.

Mam też miejsce w hoteliku super przy klinice, zdiagnozujcie zaraz, może nasz super wet podejmie się mieć ja pod fachowym okiem w hoteliku i coś poradzi gdyby moja metoda nie była dośc szybko skuteczna..cena sensowna. Wszystko co klinika powinna mieć na miejscu jest. wet bardzo pozytywnie zwierzaczkowo zakręcony.

co zadecydujecie cioteczki??

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz. Wilczek, prosze zmien tytul watku.
Zaraz zaczne dzialac po swojej linii.
Odpowiadam na pytania
nie wiem dokladnie ile ma lat, sama nie umiem okreslic, zadzwonie do Shanti - moze jej wlasciciele dali jej ksiazeczke zdrowia
Sprobuje jakis zbiorek ulicznych, tylko musze to przygotowac.
U nas nikt nie daje DT niestety.
Pieniadze musza sie jakos znalezc.

Link to comment
Share on other sites

wspaniała propozycja :multi: teraz tylko pieniążki zbierać :lol:

ja zrobiłam trzeci bazarek dla Misi zapraszam gorąco :lol:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185210-FIRMOWE-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-cierpi%C4%85cej-Misi-do-31.05[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara_agg']Dzisiaj ze szczęścia popuściła kupke :( [/QUOTE]

Mam nadzieję, że ze szczęścia a nie z tego, iż jej stan się pogarsza i zwieracze odmawiają posłuszeństwa co w przypadkach neurologicznych często idzie w parze. Czy pies jest w ogóle leczony? jeżeli nie macie do tego warunków w schronie to szybko trzeba ją wyciągać! Potem zdiagnozować i co się da leczyć.

Wstępnie pieniądze z bazarku będą, rozsyłajmy wątek, zbierajmy deklaracje. Pomogę!

[B]Dziewczyny macie na wątku Panią TERESĘ BORCZ!! osobiście mi nie znaną (niestety) ale wiem, że pies miałby tam jak pączek w maśle! Nie straćcie tego!!![/B]

Oferowany Misi wolny domowy tymczas za 300zł też jest na wagę złota, ja wspieram finansowo niewidomego psa przebywającego w kojcu za 250zł/ m-c bez karmy! Być może można byłoby płacić za tymczas z dołu, czyli po np. miesiącu hotelowania, wtedy psina mogłaby szybciej trafić w dobre, ręce. Tymczasowi opiekunowie poznaliby lepiej Misie, można byłoby napisac dobry tekst do ogłoszeń. U mnie macie adopcyjne allegro za free:-)

Po pierwsze trzeba wyznaczyć osobę prowadzącą wątek, podejmującą decyzje, bo wodzireja tu brak.

Na zachęte deklaruję jednorazową wpłatę pod koniec miesiąca w kwocie 50zł :-)

Link to comment
Share on other sites

Kalekie pieski wymagają specjalnej opieki ale jak już ją mają są tak samo szczęśliwe jak te zdrowe, jak patrze na tą sunie przypomina mi się Katuś, piesek mający wózek na tylnie nóżki.
Opiekowała się nim dziewczyna, ok 15-16 lat. Bardzo byli do sie przywiązani, chodzili na spacerki, kajtuś ze swoim wózeczkiem nawet koty gonił:-)
Jak wyjechała na wakacje powierzyła psa siostrze i rodzicom, ci pod jej nieobecność psa uśpili;(


Popieram was w 100%. Szkoda, że większość ludzi spisuje kalekie pieski na straty i nie chce im pomagać;(
Walczcie o pieska i o jego szczęście.

Wiem, że nie jest wam łatwo;(

Link to comment
Share on other sites

Podziekowania serdeczne.
Nie wiem czy czekac na pojawienie sie zalozycielki watku, bo ja nie moge edytowac pierwszego postu.Sprawy sie powoli wyjasniaja. Sunia moze jechac do DT.W kazdej chwili. O finanse zadbamy w sensie dalszym.Deklaracje, bazarki , zbiorki. Damy rade.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że jest już jakaś decyzja. Czyli cioteczki rozsyłamy wątek z prośbą o wsparcie finansowe i w ogóle trzeba tu więcej ludzi ściągnąć, może ktoś będzie mógł podpowiedzieć coś gdy bedzie diagnoza

Jestem w tej chwili w pracy j:diabloti: ak mi sie uda to porozsyłam wątek teraz i wieczorem na pewno.

Link to comment
Share on other sites

czy mam wstepnie zarezerwowac ten dt aby nie uciekł i dopytać szczegółów jeślii chodzi o płatności (z góry , z dołu??) dacie radę zapytać w schronie co z tym łapkami? zawsze lepiej wiedzieć cokolwiek zanim się podejmie próby. Gliwicka BIANKA u cioteczki Mony zakwitła i mimo okropnego paralizu po rehabilitacji jest w dobrym stanie, tez miała wózeczek i rehabilitantkę.

Czy jest szansa że ktoś zaopiekuje się przez krótki okres czasu psinka zanim u mnie zwolni sie miejsce? Popracowałoby się z nią na próbę przez jakiś czas i potem miałaby ten dt .

Link to comment
Share on other sites

trafiłam tu z wątków bazarkowych... wzruszyła mnie ta biedna suńka... cioteczki, wyciągnijmy ją ze schronu. zbierajmy na dt. dołączam się do wątku i w miarę swoich możliwości będę pomagała psince....

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki niestety nie porozsyłałam wątku dopiero weszłam na kompa. Na dodatek jutro jadę na szkolenie do Warszawy. Na dogo zawitam dopiero w piątek.

Proszę jeżeli ktoś może- rozsyłajcie wątek z prośbą o deklarację, obecność na wątku, podnoszenie bazarków dla Misi.

I niech ktoś zadecyduje konkretnie coś w sprawie suni, najlepiej dziewczyny które mają z nią kontakt w schronie. Pani Terasa zarezerwuje wtedy tymczas. Jak tylko będę mieć dostęp do komputera w stolicy to zaglądne.

Misiu mam nadzieje, że uda się Cie uratować.

Przypominam, że zadeklarowałam dla suńki 50zł jednorazowo na razie. Kto następny?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...