Jump to content
Dogomania

WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !


obraczus87

Recommended Posts

Super że suinia się znalazła - ja nadal jezdziałam po Wołominie i się za nią oglądałam.
Wiecie co? ja wierze że w życiu zawsze dzieje się coś po to żeby później wydarzyło się co lepszego. Chyba tak miał być - ucieczka Lady - przez to teraz mam nadzieję że w końcu znajdzie dom w którym stanie się członkiem rodziny a nie tylko stróżem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Kinia, przecież to nie wina Maćka.

Tripti pieniążki i tak będzie trzeba zacząć zbierać, bo trzeba opłacić te fiprexy, odrobaczenia i zakupić karme.

Ja byłam wyłaczona z neta przez dwa dni. Tekst do ogloszeń już mam, ale poczekamy aż Lady uszko ciut sie zagoi i zobaczymy jak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marsi66']Zmieniłam na informację o adopcji i skopiowałam pierwszy post

[url]http://bb.belgi.com.pl/index.php?page=Thread&threadID=3661[/url][/QUOTE]

Dziekuję!!!

jesli możesz to dopisz prośbę o pomoc finanasową (poprawilam post 1 ).. może ktos będzie chciał sie dołożyc i nam pomóc...

Link to comment
Share on other sites

ja też dorzucę się do karmy, 20 zł, niewiele ale złotóweczka do złotóweczki i troszkę się uzbiera. Marta - Twoje konto?

Kinia1984 będziecie w domku w weekend? może jakiś wspólny spacerek z psiakami? tak bym chciała Lady jeszcze raz zobaczyć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']ja też dorzucę się do karmy, 20 zł, niewiele ale złotóweczka do złotóweczki i troszkę się uzbiera. Marta - Twoje konto?

Kinia1984 będziecie w domku w weekend? może jakiś wspólny spacerek z psiakami? tak bym chciała Lady jeszcze raz zobaczyć:)[/QUOTE]

Dzieki Kochana :* tak tak, na moje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...