Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

[quote name='dog193']Jasne, można się wypowiadać. Wejdę sobie teraz do pierwszej lepszej galerii i walnę posta o rodzajach papieru toaletowego :diabloti: Na to samo by wyszło.
Logiczne chyba jest, że skoro już się pisze post w takim tonie, jak twój, to się do czegoś albo kogoś nawiązuje. Tak odebrałam twój post i widocznie nie tylko ja, tylko właśnie nie mogłam złapać nigdzie tego nawiązania do czegokolwiek, co tu wcześniej było pisane. A skoro nie nawiązujesz do niczego, tylko sobie napisałaś ot tak posta, "bo masz takie prawo", to równie dobrze mogłaś napisać o rodzajach papieru toaletowego :grins:[/QUOTE]Załamujesz mnie. Jakbyś przeczytała mego pierwszego posta, zrozumiałabyś czemu się wypowiadam. Dopiero w toku rozmowy wyszedł taki a nie inny temat

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Załamujesz mnie. Jakbyś przeczytała mego pierwszego posta, zrozumiałabyś czemu się wypowiadam. Dopiero w toku rozmowy wyszedł taki a nie inny temat[/QUOTE]
Wybacz, mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzisz.

Myślałam, że właśnie piszemy o twoim pierwszym poście. Cholera, coś mi umknęło?
"W toku rozmowy" wyszedł temat bezpośrednio wynikający z twojego pierwszego posta.

Link to comment
Share on other sites

tak szczerze to dla mnie to by w tym momencie byla tragedia, gdyby trafil mi sie pies, ktory nie ma absolutnie zadnych zainteresowan i kreci go tylko zabawa z drugim psem.
chyba ze jest to po prostu kwestia zle wyksztalconej wiezi z przewodnikiem-psy wola bawic sie razem niz robic cos z czlowiekiem, bo nikt im nie pokazal, ze z czlowiekiem jest fajniej.
moje psy uwielbiaja sie razem bawic. ale styknie, ze wstane z krzesla, a czasem, ze tylko spojrze na nie i juz zostawiaja siebie nawzajem z nadzieja, ze teraz beda bawic sie z pancia lub tez robic cos innego.

a zainteresowania poza tym jednym wspolnym...w koncu sa tej samej rasy, maja skrajnie rozne tak jak i skranie rozne sa ich charaktery.

Link to comment
Share on other sites

a_nusia gdzie mieszkasz? Chętnie Cię poznam "na żywo" :razz: Uważasz, że moje psy nie są wpatrzone we mnie? Nie mają ze mną więxi bądź słabą? Musisz nas poznać i sama się przekonasz :) Na ostatniej wystawie w Białymstoku wszyscy się dziwili, że moje psy poza mną świata nie widzą :)

Link to comment
Share on other sites

Moje psy nie bawią się ze sobą WCALE :-D nie bawią się też z innymi psami (witają się z psami, biegają wspólnie za rzucanymi zabawkami ale nie bawią się same ze sobą/psami) - za to odpie*dala im zdrowo jak zaczynam je traktować jak przeciętny właściciel swoje psy: nakarmić, pomiziać, wyprowadzić na spacer w celach fizjologicznych lub połazić sobie po okolicy ot tak bez celu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']a_nusia gdzie mieszkasz? Chętnie Cię poznam "na żywo" :razz: Uważasz, że moje psy nie są wpatrzone we mnie? Nie mają ze mną więxi bądź słabą? Musisz nas poznać i sama się przekonasz :) Na ostatniej wystawie w Białymstoku wszyscy się dziwili, że moje psy poza mną świata nie widzą :)[/QUOTE]

a to strasznie, strasznie nudny musi byc ich swiat skoro nic poza wspolna zabawa ich nie kreci...

[quote name='sacred PIRANHA']Moje psy nie bawią się ze sobą WCALE :-D nie bawią się też z innymi psami (witają się z psami, biegają wspólnie za rzucanymi zabawkami ale nie bawią się same ze sobą/psami) - za to odpie*dala im zdrowo jak zaczynam je traktować jak przeciętny właściciel swoje psy: nakarmić, pomiziać, wyprowadzić na spacer w celach fizjologicznych lub połazić sobie po okolicy ot tak bez celu.[/QUOTE]

moj maly piesek eliminowany przez rany bojowe z normalnego zycia na jeszcze kilka dni ostatnio wiedzie taki zywot...wczoraj dalam mu pluszowa owce na pocieszenie, to wymyslil taki fun... starsza na pontonie z noga owcy w mordzie, mloda za druga noge...i kurde jezdzily tak po calej chacie az im zabronilam, bo mnie to wkurzylo. owca juz nie zyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']a to strasznie, strasznie nudny musi byc ich swiat skoro nic poza wspolna zabawa ich nie kreci...[/QUOTE]
no strasznie biedne Izabeli pieski, szczególnie że ją znam już od dłuższego czasu ;) to są po prostu psy do towarzystwa, i więcej im do szczęścia nie jest potrzebne. I są szczęśliwe w swoim aktualnym stanie i położeniu ;) Bobik jest już troszkę za stary na szaleństwa, mimo, że się super trzyma, a Kissa dałoby się fajnie szkolić gdyby się Izie chciało, ja go po kilku powtórzeniach nauczyłam się kłaść mimo że na początku w ogóle nie jarzył o co mi chodzi z tym smakołykiem. A że uwielbiają się bawić ze sobą i z innymi psami- no serio nie wiem o co ci chodzi. Jakby pies poza piłką świata nie widział to by było lepiej? wątpię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']tak...boje sie KONFRONTACJI:))))))))))))))))))))))))[/QUOTE]
Wiesz, przez internet można robić z siebie boga, pisać kim to się nie jest i jechać po wszystkich, ale najczęściej takie osoby w realu to szare myszki. Wydaje mi się, że jesteś taką osobą i robisz wielką tajemnicę z tego gdzie mieszkasz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kissa od Izy nie widziałem ,ale Bobik łazi za Izką jakby miała co najmniej cieczkę.I widziałem ,że nawet Iza się z nim bawiła i nawet jej bronił przed zbokami na plaży.:cool3:[/QUOTE]Co Ty tam wiesz, przecież moje psy srają na mnie, uciekają, nie trzymają się mnie i mają nudne życie buhahaha Olek, z takimi osobami jak niektóre stąd Panie nie ma co dyskutować. Niektórzy z tego forum poznali też Kissa i zachowuje się identyko jak opisany przez Ciebie Bobik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']U mnie w mieście nie ma żadnego klubu, nie ma toru agi, nie ma nawet szkoły dla psów wiec ja tez nie uprawiam profesjonalnie żadnego sportu z psami...moje psy nie bawią się też ze sobą ani z innymi psami, tym to jest ku*wa nudno:-D[/QUOTE]
Mieszkasz na taki samym zadupiu jak ja :diabloti: To co te Twoje psy robią? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Wiesz, przez internet można robić z siebie boga, pisać kim to się nie jest i jechać po wszystkich, ale najczęściej takie osoby w realu to szare myszki. Wydaje mi się, że jesteś taką osobą i robisz wielką tajemnicę z tego gdzie mieszkasz[/QUOTE]

Ostatnie określenie, jakie przyszłoby mi do głowy odnośnie Anki to "szara myszka". No i to nie żadna tajemnica, gdzie kto mieszka, wystarczy umiejętność kojarzenia pewnych faktów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']opie*dalają się tak samo jak ja:-D to yorki są, one tylko leżą na podusiach i pachną :-D[/QUOTE]

te twoje to nie sa przeciez jorki, to jakies miesznce bo to tak poobcinane jakos nie fachowo :diabloti: a juz ten ajuś to w ogole nie wiem czy to joreczek.... :D to to ukurzyc sie moze, biegac moze i spocic sie moze to jak ty mozesz mowic ze masz yoreczki...
a pachna chyba jak im się kanały odbytowe przytkają :megagrin: joke taki zeby nie bylo bo ktos jakis podtekstow bedzie znowu szukal...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ostatnie określenie, jakie przyszłoby mi do głowy odnośnie Anki to "szara myszka". No i to nie żadna tajemnica, gdzie kto mieszka, wystarczy umiejętność kojarzenia pewnych faktów ;)[/QUOTE]

no nie wiem. duzo chodze w dresach i jestem fanem stylu na lumpa...


ale i tak nikogo nie zaprosze na chate, zeby mu te dresy pokazac:)))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ostatnie określenie, jakie przyszłoby mi do głowy odnośnie Anki to "szara myszka". No i to nie żadna tajemnica, gdzie kto mieszka, wystarczy umiejętność kojarzenia pewnych faktów ;)[/QUOTE]Ale to chyba nie tajemnica w jakim mieście się mieszka? Ciężko jest napisać?

[quote name='sacred PIRANHA']opie*dalają się tak samo jak ja:-D to yorki są, one tylko leżą na podusiach i pachną :-D[/QUOTE]To tak jak mój grzywacz, w końcu ozdóbka :diabloti:

[quote name='a_niusia']
ale i tak nikogo nie zaprosze na chate, zeby mu te dresy pokazac:)))))))[/QUOTE]Nie musisz mnie zapraszać na chatę i tak bym nie przyjechała, bo jeszcze mnie czymś byś otruła :diabloti: Ale na spacerek chętnie bym się wybrała z idealnymi seterkami :) Kiss potrzebuje socjalki z dużymi psami

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...