Jump to content
Dogomania

Trotter po operacji usunięcia śledziony-potrzebujemy 29 osób, które wpłacą po 1zł!


wishina

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamowilam dla Trotterka kolejne 18 kg karmy, powinna zostac dostarczona w poniedzialek:)

Moja znajoma weterynarz pod koniec marca znalazla w schronisku kolo Nasielska mlodego Godenka okolo 2-3 lat, mial obroze przeciwpchelna.
Zajela sie nim bo mial chora lapke, juz jest lepiej.
Moze komus zaginal goldenretriver?
Jutro bede wiedziala wiecej i skontaktuje sie z AnkaRa:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Zamowilam dla Trotterka kolejne 18 kg karmy, powinna zostac dostarczona w poniedzialek:) [/QUOTE]
Dziękujemy Ci Elu! ;)

[quote name='Ellig']Moja znajoma weterynarz pod koniec marca znalazla w schronisku kolo Nasielska mlodego Godenka okolo 2-3 lat, mial obroze przeciwpchelna.
Zajela sie nim bo mial chora lapke, juz jest lepiej.
Moze komus zaginal goldenretriver?
Jutro bede wiedziala wiecej i skontaktuje sie z AnkaRa:
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie:)[/QUOTE]
Rozrzucimy wiadomość po innych goldenich forach... A czy możemy liczyć na zdjecie psiaka? (Można dokleić później ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola+Rani+Sari']Dziękujemy Ci Elu! ;)


Rozrzucimy wiadomość po innych goldenich forach... A czy możemy liczyć na zdjecie psiaka? (Można dokleić później ;)[/QUOTE]

Moze poczekajmy do jutra jak bede wiecej wiedziala bo dzisiaj Karolina ma jakies ciezkie przypadki i non stop jezdzi do koni:)
Z tego co zapamietalam z szybkiej rozmowy to psiak jest w schronisku [FONT=&quot]KRZYCZKI-PIENIĄŻKI k/Nasielska[/FONT].
Poprosze, zeby zrobila zdjecie jezeli ma taka mozliwosc i na spokojnie porozmawiam:)
Dziekuje za propozycje pomocy....Zastanowimy sie jak bedzie wiecej informacji:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Zrobiłam dzisiaj przelew na Trottera - 170 zł. Są to pieniążki, jakie zostały z wpłat na Demi - sunię, które już dzięki Bogu ma domek.[/QUOTE]

Trotterek osobiscie dziekuje Dobrze Cioci Natalii!!! :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astuch']hop, hop, tu Goldina...jak na razie z łez padołu...do krainy wiecznego, goldeniego błota jeszcze się nie wybieramy;D
pozrofki dla Trocia :D[/QUOTE]

Trocio usmiecha sie i wita swoja starsza kolezanke Goldine :painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Zamowilam dla Trotterka kolejne 18 kg karmy, powinna zostac dostarczona w poniedzialek:)[/QUOTE]

O raju. Alez zaskoczka. Kochana nasza cioteczko Elu, wielkie dzieki za taka niespodzianke! Az mnie zatkalo. Jak my sie Tobie wywdzieczymy??? :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Z tego co zapamietalam z szybkiej rozmowy to psiak jest w schronisku [FONT=&quot]KRZYCZKI-PIENIĄŻKI k/Nasielska[/FONT][/QUOTE]

To Krzyczki nadal dzialaja?! Bylam przekonana, ze zakmneli to schronisko :(

Link to comment
Share on other sites

Troterek klania sie Cioteczkom na dobranocke. Wczoraj i dzis bylam na seminarium [I]Raili[/I] Halmedotyczacym rozpoznawania symptomow, przyczyn i radzenia sobie z psim stresem. Jestem pod wrazeniem, naladowana nowymi pomyslami i nadzieja, ze teraz latwiej bedzie mi sie pracowalo z Trotterkiem i Blaneczka.
Raili podpowiedziala kilka pomyslow jak obnizac poziom sresu u psa. Troche udalo mi sie z nia pogadac o Trotterku. Tak wiec, bierzemy sie ostro do roboty, a raczej wyciszania naszego nerwuska.
Po pierwsze, przestaje karmic Trottka z reki. Poniewaz Trotterek koszmarnie boi sie miski wiec zaczynamy od jedzenia z podlogi (dobrze, ze suche ;),
po drugie zaczynamy warunkowac sygnal dzwiekowy (podwojne cmokniecie) jako zapowiedz nagrodki. Zabawa polega na tym, ze w ten spsob mozna nauczyc psa chodzenia na luznej smyczy bez metody 'drzewa', ktora jakos nigdy mi wyjsc nie chciala. Dzis moje dziewczyny mialy druga sesje. Probowalysmy bez smyczy i efekty widac od razu :) Trotterek, podczas dzisiejszej sesji, bardzo uwaznie sie nam przygladal i wyraznie mial chetke na taka zabawe. Wiec popracowalismy krotka chwilke. Udalo sie!
Mysle, ze w najblizszym czasie sprobujemy tez pracy wechowej oraz, jak juz zacznie jesc nieco smielej z podlogi, zaczne mu zawijac jedzonko w rozne papierki, pudelka, papierowe rurki po sciereczkach, itp tak zeby mogl je sobie (jedzonko) sam zdobywac.
Zyczcie nam Cioteczki powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaRa']Troterek klania sie Cioteczkom na dobranocke. Wczoraj i dzis bylam na seminarium [I]Raili[/I] Halmedotyczacym rozpoznawania symptomow, przyczyn i radzenia sobie z psim stresem. Jestem pod wrazeniem, naladowana nowymi pomyslami i nadzieja, ze teraz latwiej bedzie mi sie pracowalo z Trotterkiem i Blaneczka.
Raili podpowiedziala kilka pomyslow jak obnizac poziom sresu u psa. Troche udalo mi sie z nia pogadac o Trotterku. Tak wiec, bierzemy sie ostro do roboty, a raczej wyciszania naszego nerwuska.
Po pierwsze, przestaje karmic Trottka z reki. Poniewaz Trotterek koszmarnie boi sie miski wiec zaczynamy od jedzenia z podlogi (dobrze, ze suche ;),
po drugie zaczynamy warunkowac sygnal dzwiekowy (podwojne cmokniecie) jako zapowiedz nagrodki. Zabawa polega na tym, ze w ten spsob mozna nauczyc psa chodzenia na luznej smyczy bez metody 'drzewa', ktora jakos nigdy mi wyjsc nie chciala. Dzis moje dziewczyny mialy druga sesje. Probowalysmy bez smyczy i efekty widac od razu :) Trotterek, podczas dzisiejszej sesji, bardzo uwaznie sie nam przygladal i wyraznie mial chetke na taka zabawe. Wiec popracowalismy krotka chwilke. Udalo sie!
Mysle, ze w najblizszym czasie sprobujemy tez pracy wechowej oraz, jak juz zacznie jesc nieco smielej z podlogi, zaczne mu zawijac jedzonko w rozne papierki, pudelka, papierowe rurki po sciereczkach, itp tak zeby mogl je sobie (jedzonko) sam zdobywac.
Zyczcie nam Cioteczki powodzenia :)[/QUOTE]
Witaj Aniu!
Witaj Trotterku!
Teraz nie opędzicie się od moich pytań o postępy Trotterka...
Zamierzam wykorzystać Wasze nowe zdobycze w pracy z Sarinką!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...