Jump to content
Dogomania

SARA z Dobrocina zaczyna nowe BAJKOWE życie dzięki kochanej Gisellce. Powodzenia!


kamilawa

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='giselle4']Kamilka
wpisz w pierwszym poscie\
Marysia55-50zł
i ada-jeje15zł
to na Sare....[/QUOTE]
:loveu::multi::multi::multi::bigcool::B-fly::ylsuper:[COLOR=DarkOrange]juhuuuuuuuuuuuuu i ja sercem dziekujeeeeeeeeeeeeee cioteczkom a Sarcia skradnie czyjes serce postokroc!:loveu:[COLOR=DarkOrchid]co do avatarku .....tom ja za duzo w zyciu widziala , ....chcac zyc - przestalam jesc naszych cierpiacych braci i cioteczki odzylam , naprawde odzylam duchowo :loveu::multi:marzac jednak ponad wszystko , o tem zeby ludzie sie opamietali , zeby nie siali bolu i zaglady wszem i wobec .....:shake::shake:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:loveu::multi::multi::multi::bigcool::B-fly::ylsuper:[COLOR=DarkOrange]juhuuuuuuuuuuuuu i ja sercem dziekujeeeeeeeeeeeeee cioteczkom a Sarcia skradnie czyjes serce postokroc!:loveu:[COLOR=DarkOrchid]co do avatarku .....tom ja za duzo w zyciu widziala , ....chcac zyc - przestalam jesc naszych cierpiacych braci i cioteczki odzylam , naprawde odzylam duchowo :loveu::multi:marzac jednak ponad wszystko , o tem zeby ludzie sie opamietali , zeby nie siali bolu i zaglady wszem i wobec .....:shake::shake:[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

masz racje Ewci ,tyle nieszczescia na tym swiecie i cierpienia:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A.Matyja-Mierzecka']tak myslałam, ze może będzie Twoja :):):)

Saro, biegnij do góry !!![/QUOTE]
nie mam warunkow.....
i mam tyrana nie psa
ale kocham ja i to bardzo....
Ona znajdzie domek najlepszy i najukochanszy bo jest piekna i dobrze ułozona to taki mały anioleczek
z minka niewiniątka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Czyli...to co mi mówiłaś się spełnia? ;)[/QUOTE]
Tak,napisze bo ciotki bedą sie cieszyc...:)
Jutro moj Skarb idzie do domku z ogrodem
300 metrow od mojego domu...
na Ul.Modrzewiowa
w dzielnicy willowej
Pani jak ja zobaczyla na fotkach taka biedna po Dobrocinie to plakała do sluchawki
a jak ja zobaczyla w realu to tylko powiedziała
,,moja Sara,,
Od jutra liczy sie szczesliwa era Sary-anioleczka
moj Tz mowi ze to inteligentny pies.....

Tak wygladało spotkanie na neutralnym gruncie
Pani,jej synek Michas i Sara

[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/a6LbEdtSNhD"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/a6LbEdtSNhD/11.04.010_159[/IMG][/URL]
ona kocha wszystko co sie rusza......
Jutro fotki z nowego domku....

Link to comment
Share on other sites

BARDZO SIE CIESZĘ! LALECZKO - POWODZENIA!

A cioteczki, które deklarowały pieniążki na Sarunie... zapraszam tutaj... może zechcecie wesprzeć groszem - nie mamy pieniedzy na opłacenie hoteliku... [url]http://www.dogomania.pl/threads/133585-K%C5%82adka-nie-ma-pieni%C4%99dzy-na-op%C5%82acenie-hoteliku!-Ka%C5%BCdy-grosz-potrzebny!-HELP[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...