Jump to content
Dogomania

No i jest galeryjka Tamci!


justynia

Recommended Posts

[quote name='justynia']
[IMG]http://img434.imageshack.us/img434/9335/male324stwoagb5.jpg[/IMG]

[/quote]

Bardzo ładne dziecko :loveu: I takie do Ciebie podobne ;)

[quote name='justynia']Na pewno w czerwcu, ale dokładnie nie wiem, wg usg 15.06, a wg moich obliczeń po 20.06 :evil_lol:[/quote]

A więc albo Bliźnięta, albo Rak :lol: Stawiam na Raka :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja to na tych zdjęciach nigdy nie widzę :oops: Trzeba mieć trochę wyobraźni, albo ja nie tak patrzę :evil_lol:
15 czerwca to się moja siostra urodziła, ale te bliźniaki to dziwne są, lepiej rak, moja mama i brat to raki i fajne charatkery mają :lol:

To teraz macie takie akurat mieszkanko:jeden pokój wasz, jeden dzieciątka i jeden Tamci :evil_lol:

Rozumiem, że się badaniami Tamci przeraziłaś, ale z tym nietrzymaniem moczu to nie wymyślaj :eviltong: jakoś Sonia i Tora póki co trzymają mocz tam gdzie trzeba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']No i na koniec jeszcze jedna wiadomość: Tamcia będzie się miała kim opiekować- mały dogomaniak (albo dogomaniaczka) u mnie w brzuszku rośnie :iloveyou: Pozdrawiamy!!![/quote]
Ojej wspaniała wiadomość! :)
Gratulacje!!! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Bardzo ładne dziecko :loveu: I takie do Ciebie podobne ;)[/quote]
No oczywiście, że podobne :evil_lol: Szczególnie te długie nogi :cool3:

[quote name='g_o_n_i_a']Justynka! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Gratulujemy maluszka w brzuszku, nim sie obejrzysz maluszek bedzie Dogomaniakował razem z nami. :multi: Tamunia bedzie miala kim się opiekować. :loveu:[/quote]
Oj, Goniu, bardzo bym chciała, żeby już tak było. A tu jeszcze 6 miesięcy i tyle zagrożeń dla takiego malucha... Ale mam nadzieję, że czas szybko zleci :roll:
[quote name='BORA']Ja to na tych zdjęciach nigdy nie widzę :oops: Trzeba mieć trochę wyobraźni, albo ja nie tak patrzę :evil_lol:[/quote]
Bo na samym zdjęciu to pewnie nie za bardzo widać- ja widziałam, jak się ruszało, więc mam pojęcie co gdzie ma :lol:, ale pewnie tak na sucho to trudniej jest. Jak będzie większe na pewno zobaczysz!
[quote name='BORA']
Rozumiem, że się badaniami Tamci przeraziłaś, ale z tym nietrzymaniem moczu to nie wymyślaj :eviltong: jakoś Sonia i Tora póki co trzymają mocz tam gdzie trzeba :evil_lol:[/quote]
No, całe szczęście, że trzymają, ale i tak chyba to by było za wcześnie (no oczywiście, że będą zawsze trzymały tam gdzie trzeba), no i ja bym się cały czas stresowała. Oj, tą sterylkę powinnam zrobić wtedy bez żadnych badań i by było po kłopocie :angryy:
[quote name='KaRa_TC']
A na zdjeciu wydaje mi się,że kogoś widze:multi: Gratulujemy:cool3:[/quote]Dziękujemy! :multi:

I jeszcze filmik ze skoków Tamy przez nogi mojego męża (nie wiem, jak ona to robi, że zawsze spada na 4 łapy- jak kot :eviltong:)
[URL="http://s65.photobucket.com/albums/h225/rafalka111/?action=view&current=MVI_8070-1.flv"]http://s65.photobucket.com/albums/h225/rafalka111/?action=view&current=MVI_8070.flv
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynia']
Oj, Goniu, bardzo bym chciała, żeby już tak było. A tu jeszcze 6 miesięcy i tyle zagrożeń dla takiego malucha... Ale mam nadzieję, że czas szybko zleci :roll:[URL="http://s65.photobucket.com/albums/h225/rafalka111/?action=view&current=MVI_8070-1.flv"]
[/URL][/quote]
Jak Mamcia bedzie dbała o siebie to i Maluszkowi nic się nie stanie. Zobaczysz, zleci szybciutko. Ja jeszcze niedawno zaczynałam rok szkolny, a tu prosze - juz prawie jeden semstr za mną. ;) :evil_lol:
Super filmik! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Ile razy Miller sklamal,
Ile Kwach obietnic zlamal, [/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Ile Beger owsa zjadla, [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Ile Kalisz nosi sadla, [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Ile Peczak wziął na boku [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]...TYLE SZCZŚCIA W NOWYM ROKU![/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=4][COLOR=seagreen]Patikujek & Baksymilian[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cześć Dziewczyny!
Oj, nie piszę, jakoś nie miałam czasu ostatnio, bo chodzę na ten staż, a potem to już mi się kompa nie chce właczać. Teraz jestem na zwolnieniu, bo się przeziębiłam, więc korzystam :razz:
No więc, u nas się nic nie zmieniło, już się w nowym mieszkanku rozlokowaliśmy- Tama uwielbia leżeć pod balkonem i obserwować ludzi, czasami powarkuje, jak psa widzi. Grzeczniutko zostaje sama w domku, czasami mi tylko wynosi ciapy do pokoju, ale nie gryzie ich. Poza tym jest przymilasta i straszny z niej pieszczoch. Oduczam ją skakania przy przywitaniu, sa nawet postępy :lol:.
Jestem już w 23 tygodniu, więc za 4 miesiące Tama pozna nowego lokatora ;)
To na razie tyle, postaram się o jakieś fotki Tamci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[CENTER][SIZE=1][COLOR=darkorange][B][I][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Wielkanoc/7.gif[/IMG][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=1][COLOR=darkorange][B][I]Na wielkanocnym stole[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]baba się rozpycha,[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]mówiąc do mazurka:[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"Ale jestem pycha".[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]A mazurek prycha[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]do czekoladowych kurek:[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"To jasne jak słońce,[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]że jam lepszy [/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]od początku po końce."[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Jajka bardzo się zgniewały,[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]mazurkowi przyganiały:[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"Każdy powie,[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]że jajko na zdrowie,[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]mazurek niedobry!"[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Odezwał się zza firanek[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]okienny papierowy baranek:[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"Przestańcie sobie przyganiać.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Bardzo was proszę.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Bo kurki zjem po trosze,[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]a jajka całe na twardo.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Przysiegam na palmę[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]z kokardą.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Palmy się pogniewały...[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]I oto nasz wierszyk cały.[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Wielkanoc/6.gif[/IMG][/CENTER]


[CENTER][SIZE=1][COLOR=darkorange][B][I]Lepper w rządzie? To nie bajka![/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Wielkanocna to PISanka!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Bez wyroku nie masz szansy [/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]By z kaczkami wejść w aliansy!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Rydzyk już się z prawem buja...[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Wesołego Alleluja!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I][/CENTER]


[CENTER][B][I][SIZE=1][COLOR=#ff8c00][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Wielkanoc/14.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

O matko, tyle czasu mnie tu nie bylo a tu takie zmiany :multi:
Justyna, gratuluje :multi: Czy juz wiesz czy to bedzie on czy ona??

A co do filmiku, Tamcia ma swietne predyspozycje do fresbee :happy1: Ach te ladowanie na cztery lapki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...