Jump to content
Dogomania

staruszek Bakuś w DT, już nie cierpi (*)


Pianka

Recommended Posts

Mogę prosić numer konta, miałam gdzieś kiedyś, ale mi się zapodział a na Pw się nie dostane żeby sprawdzić bo mi się skrzynka zepsuła.

Co do kastracji to zobaczymy co na to weterynarz, nie wiem jak narkoza może na niego wpłynąć, przy anemii i leukocytozie , nie wiem na ile to jest dla niego bezpieczne , on ciągle słaby jest , zobaczymy co powie weterynarz. Mi się wydaje że dla niego, to za duże obciążenie, ale weterynarzem nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

kaa ale po co płacić za wysyłke na poczcie, umówimy się w schronisku :) tak jak zawsze :)


też mi się wydaje, że może być za duże obciążenie, ale nic nie pisałam, bo od ostatniej morfologi dużo czasu mineło, mogło się coś zmienić.



doszło
5 zł- Bjuta

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jestem teraz w stanie zadeklarować stałych wpłat na Bakusia ale dam ogłoszenie do DZ na piątek na rejon Rudy, Zabrza, Świętochłowic i Gliwic.
Dziewczyny taki tekst może być?

[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]Bakuś ok.6letni bardzo łagodny[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]spokojny grzeczny przyjacielski. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]Wiele w życiu wycierpiał PROSI[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=3]O DOM. Tel. 501208670 [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Tak do mnie pieniądze.

Chyba w marcu nie wyjedzie, wiec niech będzie że od kwietnia zbieramy :)[/QUOTE]

A może zbierajmy od marca - taki miesięczny zapas jest bardzo przydatny - jak wyskakuje jakaś niespodziewana atrakcja weterynaryjna i można od razu sięgnąć do zapasów. ?

Link to comment
Share on other sites

Pieknie dziekuje!:multi::loveu:

Juz tylko 20 zł.....



Jeszcze z lepszych wieści. Bakuś czuje się lepiej. Wyniki krwi wyszły super, jest coraz lepiej. Jeszcze za wysokie ma płytki krwi, ale ogólnie jest ok. Wet zezwolił na kastracje. Zobaczymy jak się czasowo wyrobi;)

Wkleimy skan wyników krwi jak dorwiemy gdzies skaner:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Pieknie dziekuje!:multi::loveu:

Juz tylko 20 zł.....



Jeszcze z lepszych wieści. Bakuś czuje się lepiej. Wyniki krwi wyszły super, jest coraz lepiej. Jeszcze za wysokie ma płytki krwi, ale ogólnie jest ok. Wet zezwolił na kastracje. Zobaczymy jak się czasowo wyrobi;)

Wkleimy skan wyników krwi jak dorwiemy gdzies skaner:p[/QUOTE]

No to pięknie! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...