Jump to content
Dogomania

DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)


mshume

Recommended Posts

ja codziennie jezdze kolo Torwaru. Jak nie ma przejazdu trumien to zamknieta jest ulica lazienkowska ale tylko od "pod mostem" lazienkowskim do czerniakowskiej. Autobusy sa przepuszczane.

Nie wiem jak jest jak jada z trumnami, ale nie jezdza non stop przeciez, tylko sa jakies godziny w ktorych ew zamykaja kilka ulic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pusia upodobała sobie moją ośmiolatke, chodzi za nią, śpi koło niej.Dziś poszła z nią na piknik do sąsiadki;) Puśka jest bardzo mądrym,zrównoważonym psiakiem, ale też super się bawi z moim białasem.Jest ciuchutka, szczekała kilka razy ;) Jutro koniecznie pstryknę fotki, bo nawet pamiątki nie będę miała.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej by było jakby ktoś ją wziął dziś na prawą stronę W-wy czyli na pragę, wtedy jutro spokojnie można by było zawieźć ją na wschodni na 18. Bo od wczesnego popołudnia jutro znowu mogą być jutro pozamykane ulice w okolicy jerozolimskich, i dalej gdy będą jechać karawany z okęcia na torwar.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji, choć przyznam się, że bardzo się boję tego przejazdu.
pamietajcie, żeby Pusia miała adresówkę i bardzo dokładnie zapiętą smycz, bo jak przekazywałam ją ostatnio to był moment, że się wystraszyła i trochę szarpnęła.

Link to comment
Share on other sites

To prawda, ją na początku, nim się przekona do człowieka trzeba BAAARDZO pilnować.Pamiętajmy,że to był pies który żył na wolności. Jak się spotkałyśmy pierwszy raz w marcu, to mi się wyrwała przy przekazaniu, udało mi się ją dogonić i przydepnąć smycz. Teraz na pierwszym spacerze z moim TZ było ok, ale próbowała uciec nam pod furtką. Potem jej przeszło, dostała smaczki i głaski, to po co zwiewać ;).

Link to comment
Share on other sites

Andrzej, jest ciężko, nie powiem... Z kilku powodów nie mogę Pusiaka (moja córcia jednak mówi do niej Dasza i mała reaguje ;) zatrzymać. Najważniejszy to taki, że to Twój pies :) Szykuję suni smaczki na drogę,żeby jej podróżna opiekunka ją przekupiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andy B.']Radosnie dolaczam do podziekowan :)

Tak sobie mysle... poniewaz Pusia czuje sie swietnie w towarzystwie dzieci ze musze sobie jakies "zorganizowac" :evil_lol:[/QUOTE]
To się nazywa kochać psa!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...