Jump to content
Dogomania

pomoc inaczej- moze warto sprobowac...


schroniskoJozefow

Recommended Posts

Dlugo zastanawialam sie, czy w ogole o tym pisac. Jezeli uznacie, ze tozly pomysl- wycofam sie z niego.
Ale moze najpierw sam pomysl :lol:
Jako, ze naleze jeszcze do tzw. mlodziezy uczacej sie, a interesuje sie roznymi humanistycznymi sprawkami, posatnowilam wziac udzial w konkursie Reader's Digest na artykul pt ,,Herosi z sasiedztwa". W takim konkursie zapewne beda opisywac ludzi, ktorzy bezinteresownie pomagaja ludziom. Za to ja chcaialabym napisac o kims, kto pomaga psom. Mysel,z eto dobrze uswiadomic to, ze psom chce pomagac mniej ludzi. Czesto, gdy mowie, ze pomagam w schroniksu, spotyjkam sie z odpowiedzia, ,, Uwazam, ze lepiej by bylo gdybys pomagala ludziom, najpierw nalezy uszczesliwic wszystkich ludzi, a gdopiero potem moan sie brac za cos takiego jak psy":angryy: :angryy: :angryy: chyba rozumiecie o co mi chodzi, dlatego zglaszma sie do was z prosba o jakas podpowiedz: kto jest waszym zdnaiem najaktywniejszym dogomaniakiem?? Kto w ogole zalozyl ta straonke- mzoe wlasnie on?? Pomozcie mi prosze, bo jeszcze ie do oknca orientuje sie kto jest kim tutaj...
Wiem, ze wy za to co robicie nie chcecie zadnej slawy, ale uwazam, ze bylaby to tez niezla REKLAMA calej dogomanii i jej akcji... (tym bardziej,z e to dosc elitarne psimo) Zreszta to chyba byloby milo podziekowac komus za jego aktywnosc takim wlasnie artykulikiem....

Poza tym w tym konkursie ([URL="http://www.digest.com.pl/index.php?pid=140000&PHPSESSID=64394f1a7d3235d12aab63f7bde0fcf4"]http://www.digest.com.pl/index.php?pid=140000&PHPSESSID=64394f1a7d3235d12aab63f7bde0fcf4[/URL] jak ktos chce wiedziec wecej :lol: ) mozna wygrac nagrode pieniezna ( I miejsce 1500 zlotych), ktora oczywiscie poszlaby a piesie :cool1: , jako ze nie zarabiam i zazwyczaj nie mam z czego wplacac na rozne sierotki....
Prosze napiszcie, czy podoba sie wan ten pomysl i czy mzoecie mi pomoc w wyborze ,,Herosa":eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomysł na piątkę!
Wolontariusze "zwierzęcy" sa za malo doceniani.

Co roku odbywa sie wybór wolontariusza roku w kilku kategoriach, najpierw w województwach, potem finał ogólnopolski. Wiem, bo uczesniczyłam :oops: .
Ale w są różne kategorie, głównie pomoc w hospicjach, pomoc osobom niepełnosprawnym, dzieciom z ubogich rodzin itp. Nigdy, o ile wiem, nie było zgłoszonego wolontariusza od zwierzat! Może warto?

Link to comment
Share on other sites

Super pomysł!!! Brawo!!! Zbyt mało się o pomocy dla braci mniejszych mówi na codzień, a tu i na wielu innych forach nie brakuje gorących i kochających serc dla zwierzaków, ludzi, którzy bezinteresownie śpieszą pomocą o każdej porze dnia i nocy ...i zawsze można na nich liczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pascal']Zbyt mało się o pomocy dla braci mniejszych mówi na codzień, a tu i na wielu innych forach nie brakuje gorących i kochających serc dla zwierzaków, ludzi, którzy bezinteresownie śpieszą pomocą o każdej porze dnia i nocy ...i zawsze można na nich liczyć.[/quote]
Wlasnie z tego zalozenia wyszlam :cool3:
Tylko teraz- kto mialby byc przedstawicielem wszystkich aktywnych dogomaniakow, czyli HEROSEM :lol: No bo na brak wyboru nie mozna narzkeac.........

Link to comment
Share on other sites

No ja tez myslam sobie o mossi (ktora jest mi szxzegolnie boska ;o) jako, ze uwaznie czytalam historie essy), supergoga (za m.in. Borduske :loveu: ), irma, swan, dzielnie nawracajaca Luske, malawaszke, malgos, anie-tygrysiczke... Jest ich tyle. takie chodzace dobrocie:loveu:

tylko, ze trzeba by sie szybko zdecydowac, bo termin uplywa pod koniec miesiaca.......

Link to comment
Share on other sites

A czy to musi być o jednym człowieku?Może ogólnie o Dogomanii.O ludziach którzy sie prawie nie znają, są z różnych zakątków Polski,są w różnym wieku i kompletnie różni a jednak tacy podobni.Potrafia zjednoczyć się żeby pomóc psom?Trudno wybrać jednego.Ja bym mogła tu wymieniać bez końca:lol:
Mosii Ania-Tygrysiczka Pajuna Bea Agnieszka-Małek Dorothy Swan Anielica i jeszcze pewnie ponad setka innych:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']A czy to musi być o jednym człowieku?Może ogólnie o Dogomanii.O ludziach którzy sie prawie nie znają, są z różnych zakątków Polski,są w różnym wieku i kompletnie różni a jednak tacy podobni.Potrafia zjednoczyć się żeby pomóc psom?Trudno wybrać jednego.Ja bym mogła tu wymieniać bez końca:lol:
Mosii Ania-Tygrysiczka Pajuna Bea Agnieszka-Małek Dorothy Swan Anielica i jeszcze pewnie ponad setka innych:lol:[/quote]

super pomysl :multi: w koncu nielatwo zjednaczyc taka rzesze ludzi, ktora robi tyle dobrego latwo jest byc slawnym i miec na swoje skinienie media i wplywowych ludzi, a to co tutaj ma miejsce jest wiecej warte niz te charytatywne akcje "VIP-OW", jest mozliwosc ukazania co tak naprawde sie dzieje, moze warto zaryzykowac ogol, bo sposrod tylu dobrych ludzikow kogo wybrac na piedestal? Bardzo trudny wybor hmmmm ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majorka_2005']super pomysl :multi: w koncu nielatwo zjednaczyc taka rzesze ludzi, ktora robi tyle dobrego latwo jest byc slawnym i miec na swoje skinienie media i wplywowych ludzi, a to co tutaj ma miejsce jest wiecej warte niz te charytatywne akcje "VIP-OW", jest mozliwosc ukazania co tak naprawde sie dzieje, moze warto zaryzykowac ogol, bo sposrod tylu dobrych ludzikow kogo wybrac na piedestal? Bardzo trudny wybor hmmmm ....[/quote]

wiem, wiem
Ja tez tak bym chciala, ale nie wiem, czy regulamin nie ma nic przefiwko... Napisze do organizatorow...
A jak nie to mozna przedstawic wszystkich dogomaniakow zrzeszonych, np. dzieki jakiejs klonretnej osobie (np. zalozycielu strony-> jest ktos taki, w ogole?? Bo aj sie nie orientuje.... )

Cos sie wymysli, ale juz zaczynam miec wizje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałem dlaczego Arka ? Za konsekwentne propagowanie i rozwijanie akcji sterylizacyjnej, wszystkie działanie poparte wiedza w dziedzinie praw zwierzat, i taka codzienna pomoc zwierzakom, chocby w Boguszycach Małych i nie tylko. Mozna by pisac i pisac.

Link to comment
Share on other sites

oto mial od organizatorow

[I][FONT=Courier New]Witam serdecznie.
[SIZE=2]Praca powinna byc tak napisana aby bohaterem bylajedna lub max. dwie osoby, natomiast w "tle" pracy ooczywiscie moze sie pojawic wieksza grupa osob dzialajacych w ramach jednej organizacji.[/SIZE][/FONT]
[/I][SIZE=2][I]Zachecam serdecznie do udziłau, prosze nie zapomiec o wypełnieniu formularza zgłoszeniowego ze strony ww.digest.com.pl/herosi
pozdrawiam,[/I][/SIZE]

sami widzicie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...