Jump to content
Dogomania

misia ma wspanialy domek na cale swoje psieskie zycie


greg24

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lucyna']To chyba super, decyzję niech podejmie greeg, który już śpi, bo jutro wstaje o 4,00.
Baaaaardzo dziękujemy Magnesiątko za tę wizytę .... bardzo nam pomogłaś :buzi::buzi::buzi:[/QUOTE]

A z Gregiem już rozmawiałam :P Ja przyznam się szczerze, nie miałabym oporu oddać im psa. Zresztą jak Greg się zdecyduje i zawiezie tam Misie sam się przekona :)

Link to comment
Share on other sites

misia za tydzien trafi do domku jak wszystko pojdzie zgodnie z palnem. dziekuje wszystkim za jakakolwiek forme pomocy kazdy ma w tym dziele jakas cegielke jak nie pustaka. wielie dzieki. zycze zeby inne psiaki tak szybciutko znajdywaly domki!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dostalemmaila od wlasciela misi- misia jest wspaniala na poczatku byla troszke ostrozna jezeli chodzi o dzieci ale teraz to naprawde rozumieja sie bez slow. panstwo zadowoleni z niej bardzo oplacalo sie ja wie taki kawal drogi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greg24']dostalemmaila od wlasciela misi- misia jest wspaniala na poczatku byla troszke ostrozna jezeli chodzi o dzieci ale teraz to naprawde rozumieja sie bez slow. panstwo zadowoleni z niej bardzo oplacalo sie ja wie taki kawal drogi[/QUOTE]

Super :) Ja może w czerwcu Państwo odwiedze ;) Siakieś fotki popstrykam czy coś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...