Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

super...to proszę podać dodatkowe koszty-"mieszania karmy"..na dzieci z tego co pamiętam Funia pisała,że ok..ciekawe jak Pilot na inne psiaki i zwierzaki zwłaszcza koty.Proszę jeszcze o info jak z zachowaniem czystości u niego..to wszystko pod kątem ogłoszeń ważne:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikus']super...to proszę podać dodatkowe koszty-"mieszania karmy".......Proszę jeszcze o info jak z zachowaniem czystości u niego..to wszystko pod kątem ogłoszeń ważne:)[/QUOTE]

eee tam koszty..lubie gościa

co do czystości, to wypuszczany nie załatwia się w kojcu, ale osikuje budę ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Biezace wpłaty [/SIZE]
Obraczus 87-10z
Martini 77 -10zł
Sylwija- 35 zł
Jolanta 08 -20zł
Syla -20zł
Ghanima -10zł
Markofix1 -20zl (dwie cegiełki )
Kasiek 0502-10zł
Hesia- 10zł
------------------[SIZE=5]-Razem 145zl[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia'][SIZE=4]Biezace wpłaty [/SIZE]
Obraczus 87-10z
Martini 77 -10zł
Sylwija- 35 zł
Jolanta 08 -20zł
Syla -20zł
Ghanima -10zł
Markofix1 -20zl (dwie cegiełki )
Kasiek 0502-10zł
Hesia- 10zł
------------------[SIZE=5]-Razem 145zl[/SIZE][/QUOTE]
funia ja przecież też już wpłaciłam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wpisywałam co dzień pojedyńczych cegiełek ,poczekalam az sie troche uzbiera i myslałam ze tak bedzie lepiej ....Jesli chcecie aby to inaczej prowadzić to napiszcie ,zrobie wtedy tak .

Na wczoraj miałam na koncie 200zł ala123 ,145 zł cegiełek ,100zł załozyłam aby przelać na hotel.

Link to comment
Share on other sites

Funiu zrób wszystkie rozliczenia w pierwszym poście....nalepiej osobno stałe deklaracje i osobno jednorazowe i cegiełki.Przy wpłaconych zapisz,że wpłacone...Wpisz również wydatki i w końcowym efekcie ile jest teraz na koncie Pilota bo inaczej się pogubimy w tym. A i nowe osoby które wchodzą na wątek zaczynają zawsze od pierwszych postów by poznać sytuację finansową...To taka moja rada;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Funiu zrób wszystkie rozliczenia w pierwszym poście....nalepiej osobno stałe deklaracje i osobno jednorazowe i cegiełki.Przy wpłaconych zapisz,że wpłacone...Wpisz również wydatki i w końcowym efekcie ile jest teraz na koncie Pilota bo inaczej się pogubimy w tym. A i nowe osoby które wchodzą na wątek zaczynają zawsze od pierwszych postów by poznać sytuację finansową...To taka moja rada;)[/QUOTE]
święte słowa Nikus :) I jeżeli mogę coś doradzić, to bazarku na razie dopóki się nie zakończy nie mieszajcie do wątku. Finalne podsumowanie tylko we wpływy i już :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...